שתי שאלות ברשותכם - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות ברשותכם

nathan932

Recommended Posts

שלום!

אני עומד לפני רכישת של מחשב נייד, ומעוניין להשקיע לשם כך עד 3,000 ש"ח.

המחשב אמור לשמש אותי לצרכי גלישה באינטרנט ועבודה משרדית (= "מחשב סטודנטים").

ראיתי פוסטים קודמים כאן בפורום באותו עניין, ולכן לא אחזור על אותו נושא שנית, אבל בחיפושיי נתקלתי בדגמים הבאים:

Dell Vostro A860 וגם Vostro A840.

איך זה יכול להיות שדגם 840 יקר יותר, אם המסך שלו קטן יותר??

כמו כן רציתי לשאול מה ההבדל בין לנובו לבין , ולמה הוזכר כעדיף מביניהם? האם ההבדל הוא קריטי? (בהתחשב בצרכיי...)

תודה רבה רבה לכל מי שיסייע!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יכול להיות שדגם 840 יקר יותר, אם המסך שלו קטן יותר??

מחשב קטן יהיה ברוב הגדול של המקרים יקר ממחשב גדול קצת יותר עם מפרט דומה (הדבר אינו נכון כאשר מדובר בהבדלים בין מחשבים שכולם נחשבים גדולים מאד מלכתחילה - 15.4" ומעלה). ניידות גבוהה וקומפקטיות נחשבת יתרון בניידים, מסך גדול אינו רצוי באופן מיוחד. מזעור טכנולוגיה וויסות חום הופך קשה יותר ככל שהמחשב קטן. המחיר בהתאם לביקוש ולעלות החומרה/ייצור/תכנון.

כמו כן רציתי לשאול מה ההבדל בין לנובו לבין , ולמה הוזכר כעדיף מביניהם? האם ההבדל הוא קריטי? (בהתחשב בצרכיי...)

מה זאת אומרת מהו ההבדל? אלו שני מותגים שונים שכוללים מוצרים מתחרים ויש להם עשרות סדרות ודגמי מחשבים שכל אחד מהם מתאפיין בתכונות/ איכות/ פונקציות אחרות. בהתאם, לא ניתן לומר אם תכונותיו של מותג אחד עדיפים על תכונותיו של מותג אחר לצרכייך שכן אין תכונות אחידות רלוונטיות לאורכו של המותג כולו.

למה הוזכר כעדיף? אין לי מושג, אני לא יודעת מה חשב הכותב של מה שקראת. השוואה כוללנית בין מותגים היא חסרת משמעות ברוב המקרים לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...