קורא ספרים אלקטרוניים - המלצה? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורא ספרים אלקטרוניים - המלצה?

Cereal  Killer

Recommended Posts

התחום מאד לא מוכר בארץ והאמת גם בעולם הוא לא בדיוק בשיאו. חיפוש בגוגל על השוואות אולי יעזור לך או אולי במקרה אם יש צדיק בארץ שמבין בזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kindle 2 / Kindle של אמאזון שולטים חזק בתחום לפי מה שאני יודע.

מה שכן זה תענוג מאוד יקר, תתכונן להפרד מכמה מאות דולרים טובים. (שלא לדבר על מכס וכו' ..)

אגב, לא יודע אם זה רלוונטי אבלאם אי פעם שקלת לרכוש אתה יכול להרוג 2 ציפורים במכה, הואמשמש גם כereader מצויין.

יש אפילו גרסה של התוכנה של kindle לiphone. (אני אישית משתמש בתוכנה אחרת, stanza)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kindle 2 / Kindle של אמאזון שולטים חזק בתחום לפי מה שאני יודע.

מה שכן זה תענוג מאוד יקר, תתכונן להפרד מכמה מאות דולרים טובים. (שלא לדבר על מכס וכו' ..)

אגב, לא יודע אם זה רלוונטי אבלאם אי פעם שקלת לרכוש אתה יכול להרוג 2 ציפורים במכה, הואמשמש גם כereader מצויין.

יש אפילו גרסה של התוכנה של kindle לiphone. (אני אישית משתמש בתוכנה אחרת, stanza)

מקבלים החזר מס עליהם.

הקינדל לא צורך כמעט חשמל, הכתב מאוד קריא מצד שני אי אפשר להפעיל שום דבר אחר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kindle זו האופציה הכי טובה. מכשיר מאד יפה ואלגנטי. מסך גדול ונוח לקריאה. איכות תמונה כמעט כמו ספר אמיתי. מאגר של אלפי ספרים ועשרות עיתונים מותאמים ל-Kindle לרכישה ישירות דרך .COM. מילון מובנה, דפדפן אינטרנט, אפשרויות לשחק עם הכתב כגון הקטנה/הגדלה, אפשרות להוסיף הערות. אחלה מכשיר. ה- של הספרים. מה שכן מחירו נכון לעכשיו גבוה מאד ביחס לתמורה. לא שזה מפריע למכירות המצויינות של המכשיר. לדעתי תמתין בסבלנות לדור ה-3 של Kindle. המחיר על הדור ה-2 ירד משמעותית (כמו שקרה אחרי יציאת דור 2) וגם דור 3 יהיה זול יותר. [br]פורסם בתאריך: 2.05.2009 בשעה 22:23:20

איזה מסך יש לזה? לא LCD? חוץ מזה מסך של 2.5 אינץ זה לא רע לדעתי

לא רע? זה איום. קטסטרופה. פשוט להרוס את העיניים. אלוהים זה כל כך לא נוח על פלאפון. כמעט ניפצתי את ה-N73 אחרי שניסיתי לקרוא עליו ספר במשך עשר דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח השרשור - ההמלצה: לחכות.

קודם כל תצטרך להגדיר מה אתה מתכנן לקרוא על המכשיר ומה היכולות שאתה מעוניין שיהיו לו. הקינדל טוב לספרים רגילים בכריכה רכה אבל קטן מדי כדי להציג, נניח, מסמכי PDF טכניים (מאמרים אקדמיים) בגודל מלא וכך גם רוב הקוראים האחרים בשוק, פרט ל ILIAD שמחירו גבוה. באילו פורמטים אתה מעוניין שיתמוך? הרבה קוראים תומכים ב TXT ו - JPEG HTML ועוד כמה פורמטים בסיסיים שאינם נפוצים כ"כ עבור ספרים אבל מעטים תומכים ב PDF ולרוב נדרשת המרה לגודל המתאים. האם אתה מתכנן לקנות ספרים דרך אמאזון או להשיג בדרך אחרת (פרוייקט גוטנברג או המממ... דרכים אחרות)? אם כן, הקינדל הוא היחיד לידעתי התומך בפורמט שלהם (ולו הוא מיועד) אם לא שים לב שהרבה ספרים מופצים ב PDF או יותר גרוע DJVU, פורמט שבו אף קורא עדיין אינו תומך.

האם אתה מעוניין להיות מסוגל לכתוב על הקורא, כמו להוסיף הערות לטקסט או לרשום מזכרים?

האם אתה מעוניין בצבע? אם כן תאלץ לחכות שנה-שנתיים במקרה הטוב עד שיצאו לשוק דגמים כאלו.

אני מחכה לזה: http://www.plasticlogic.com/ שיצא בסביבות 2010 ואז נראה. לעניות דעתי טכנולוגית הדיו האלקטרונית התקדמה בצעדי ענק אבל היא עדיין לא שם מבחינת חוויית קריאה אמיתית כפי שהיא נעשית עם ספר רגיל מנייר או אפילו קריאה על מסך מחשב מרצד.

פורום\אתר שבו יש דיון ער על הדגמים השונים, היתרונות והחסרונות הוא: http://www.mobileread.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכננתי בעיקרון על TXT DOC PDF והכוונה הייתה לקריאה בשעות הפנאי, מאמרים טכניים/אקדמים תמיד דורשים הערות ודגשים ועוד לא ראיתי משהו שנוח להכניס בו הערות יותר מנייר.

צבע אני לא צריך המטרה היא טקסטים פשוטים ללא גרפיקה (מקסיצום הכריכה של הספר וזה ממש לא נורא שזה לא יהיה בצבע)

הרעיון הוא שאני מוציא משהו כמו 400 ש"ח בחודש על ספרים, שזה כמעט 5K בשנה וחוץ מהעניין הכלכלי... מתחיל להיגמר לי המקום...

מה שכן קורא אלקטרוני שעולה אלפייה פלוס לא נראה לי... זה אמור להיות גאדג'אט "עממי" והמחיר פשוט לא מסתדר לי בראש... מה גם שתכלס אני מעדיף את התחושה של לקרוא על נייר... ובמחיר כזה ביינתים אני אשאר עם נייר...

עפ"י השיטוט שלי באתר של פלסטיק לוג'יק הבנתי שלמכשיר לא יהיה זיכרון כלל אלא גישה דרך WIFI לשרות שלהם... זה יהיה גרוע מאד... מה גם שמסך מגע על מכשיר כזה נראה לי מיותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מגוחך לקנות כמות כזאת של ספרים (אלא אם אתה אספן שחי באחוזה עם אולם ספרים ענק).

אם אתה רוצה לקרוא הרבה ספרים ללא הבעיה הכלכלית, יש לזה פתרון טכנולוגי מאוד פשוט - קוראים לו ספריה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...