מהי המכללה הטובה ביותר להנדסת מחשבים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי המכללה הטובה ביותר להנדסת מחשבים?

Andrey22

Recommended Posts

כרגע אני חושב על רופין כי היא הכי קרובה לבית אבל אני מעדיף להירשם למועד מרץ הקרוב מאשר אוקטובר 2010 משהו שאצלם לא אפשרי.

ממוצע בגרות 90~ ופסיכומטרי כנראה יהיה 580 (וזה במקרה הרע) פסיכומטרי 600 נניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רופין היא אחת מהמכללות המשובחות בארץ

אם הנושא מענין אותך , ויהיה לך נוח ללמוד ברופין , אני לא רואה שום סיבה שלא כדאי שתלמד שמה (עיכוב של חצי שנה בהרשמה

זה זניח , ולא צריך להיות שיקול בבחירת מוסד לימודים כלשהו )

אלא אם כן אתה רוצה לנסות להתקבל לאוניברסיטה לתואר שתוכל להתקבל אליו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדיל משמעותי בין תואר של אונ" לתואר של מכללה ?

פשוט לא ממש בא לי לגשת 3 פעמים לפסיכומטרי כדי לגרד את ה-650 ואז לעשות מכינה ולשרוף שנה וחשבתי כבר על מכללה מאשר אוניברסיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי 3 פעמים לגרד את ה650?

כמה זמן למדת לפסיכומטרי שלך?

ובקשר לאוני\מכללה, במדעי המחשב יש מכללות שדווקא מאד נחשבות ואולי אף יותר מאונ' אבל זה לרוב עולה יותר.

ולLost Spirit הקובץ שלך לא נמצא או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אני לומד כחודש וחצי כבר למועד יולי ובסימולציות אני מקבל 570-620 כך שאני ריאלי בנוגע לציון שלי,אני רוצה ללמוד רק הנדסת מחשבים ולא מדעי המחשב.

מה זה "הנדסת מחשבים" אתה מדבר על תוכנה או חומרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שניהם, לא חושב שיש את המקצוע הזה במכללות(זה הנדסת חשמל ואלקטרוניקה + מדעי המחשב), המקום היחידי שמלמד את התואר זה הטכניון, בשאר המקומות יש הפרדה דיי ברורה בין הנדסת תוכנה\מדעי המחשב להנדסת אלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין הנדסת תוכנה למדעי המחשב לא באמת משפיע עד כדי כך, אם אתה רוצה לעסוק בתכנות שניהם יתנו לך פחות או יותר את אותו הדבר, זה לפחות לפי הבנתי.

ולדובי, אני לא מוצא את המסלול הזה באתר של הטכניון, אפשר לינק זה פשוט נשמע מאד מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...