חוות דעת לגבי המפרט הבא - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת לגבי המפרט הבא

tinkerball

Recommended Posts

המחשב ישמש אותי בעיקר למשחקים,סרטים(בגלל זה ההארד דיסק הגדול כי אני מוריד בכמויות),וגם לאיזה OC עצבני.

בנוסף אח שלי אמור להביא לי שבוע הבא מארה"ב איזה ערכה של חנקן נוזלי.

XP 3200+ Barton (512K, 400Mhz) BOX CPU

ABIT NF7-SL v2.0 nForce2 Motherboard (Dual DDR400, AGPx8, S-ATA, 1394, 5.1 Sound, USB 2.0)

Thermalright SLK-600 Cooler for AMD

Western Digital 250GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD

CORSAIR -RAM TWINX 1024MB (2x512) 3200 Low Latency Memory Kit

ATI 9800 128MB DH DVI OEM Video Card

Thermaltake Highest Xaser III V1000A Tower Case (P/S not included)

CD-ROM Liteon x 48 Black !

Lite-On 52/24/52 Black Retail CD-RW

Samsung Black 1.44MB 3,5" Floppy Drive

סה"כ 10800 ש"ח.

ובבקשה אל תגידו לי שזה לא שווה את הכסף או שאני אשמור אותו לעוד שידרוגים בעתיד כי חסכתי את זה במשך שלושה חודשים וזה מה שאני רוצה לעשות עם הכסף כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תוכל לעשות OC כבד על מערכת כזאת.

מהירות הבאס של המעבד היא 400MHz וגם של הזיכרונות. הזיכרונות מאוד יגבילו אותך ב-OC...

אם אתה רוצה OC נורמאלי, לפחות תקח זיכרונות מהירים יותר (לפחות 433MHz)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- PC4000 כבר עולה הון תועפות... אבל אני מניח שלבנאדם שקונה כזה מחשב, כנראה יש מספיק כסף, אז ::) ....

בכל אופן, הלוח בכלל תומך במהירויות כאלה??

לי יש את הלוח הזה ולפי מיטב ידיעתי הוא תומך במהירות של עד 400MHz....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, הלוח בכלל תומך במהירויות כאלה??

לי יש את הלוח הזה ולפי מיטב ידיעתי הוא תומך במהירות של עד 400MHz....

הוא גם לא תומך ב433Mhz, 466Mhz זה לא משנה, ונגיד והוא יקנה זכרונות PC3200 400Mhz על מעבד 1700+, הזכרונות יעבדו על באס 266 ביגלל הבאס של המעבד (133) ועל ידי OC לבאס המעבד, הזיכרון "יתמוך" זאת אומרת אם עשית OC מבאס של 133Mhz ל166Mhz הזכרונות יעבדו ב 333Mhz וכשעשית OC לבאס 200 אז הם יעבדו ב400Mhz וכו'...

אני מציע שתקח מעבד חלש יותר אין כל טעם במעבד שעולה כל כך הרבה כסף לעשות OC, כל המטרה בOC היא של רכיב חלש שיעבוד במהירות גבוהה יותר מהמהירות הסטנדרטית שלו וכך יציג ביצועים זהים ואף טובים יותר ממעבדים שעולים הרבה יותר מימנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין מהכוונות שלך אתה לא רוצה "OC רצחני ביותר" אלא מהירות גבוהה ביותר וביגלל זה לקחת את המעבד הכי גבוהה...

אני חושב שכדי שתקח את ה1700+ תחסוך כמה ג'ובות ועוד כמה חודשים שיגיע אלינו הAthlon 64 יהיה לך כסף לקנות אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...