ריכוז בעיות בMacBook Air שאצלי - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריכוז בעיות בMacBook Air שאצלי

GWeizman

Recommended Posts

הבעיה היא כזאת - חברה של אמא שלי קנתה לעצמה Air, והביאה את זה אלי בשביל להתקין כל מה שצריך, להגדיר ולהחזיר לה.

הגדרתי את החיבור, זמנית, לרשת שלי, כולל הסיסמאות והכל (והכל גם שמור), ומהרגע שהתחברתי (בזמן שאני מנסה להוריד כמה תוכנות הכרחיות) כל דקה (פלוס מינוס) הוא מתנתק מהרשת.

מספיק שאני פותח את התפריט של הAirPort (שם נורא מוזר, ד"א) ולוחץ על הרשת שלי מחדש והכל פועל עוד פעם, לדקה הקרובה.

הבעיה היא לא ברשת שלי, כי מחשבים אחרים שמחוברים גם הם בווירלס לא סובלים מבעיות כאלה חמורות, ואם ברגע שזה מתנתק אני לוחץ מחדש זה פועל תוך שניה

מה זה יכול ליהיות?

תודה,

גיא.

נ.ב

אם אפשר הסברים מפורטים עד כמה שאפשר, כי אין לי יותר מידי ניסיון בOS X...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע בוודאות, אבל אם זה לא הEdimax BR-6304Wg זה ראוטר אחר שנראה בידיוק אותו דבר.

באותה הזדמנות, נהפוך את זה לאשכול כללי לבעיות במחשב הזה - הורדתי כמה תוכנות (ספציפית, מה שהסכים לרדת עד הסוף היה Open וMessenger For Mac). אחרי שכל פעם המשכתי את ההורדה מחדש (קובץ dmg, אם זה משנה ואם בכלל יש אפשרות אחרת), קיבלתי ארור Failed to mount.

החשד שלי זה שבגלל כל ההפסקות וההמשכים בהורדה הקובץ פשוט לא ירד כמו שצריך, אני מוריד עכשיו עוד פעם ונראה אם יש הבדל.

אם זה לא בעיה בקובץ, איפה היא כן יכולה ליהיות? (גרסאת הOS X תואמת את הגרסאות שהתוכנות טוענות לתאימות איתן).

תודה,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...