מחפש המלצה למשחקים המובילים לWII - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למשחקים המובילים לWII

zombie

Recommended Posts

הכושר ניקרא FIT ומגיע אם באלנס בורד

אני ממליץ על הבלנס בורד אבל לא על המשחק עצמו

יש עוד משחקי ספורט שיצאו יכול להיות שגם יוגע חלקם משתמשים גם בבורד אבל אפשר לקנות אותו בנפרד

בעניין משחקי גימרים

מטרואיד פריים 3\מאריו \SSBB\אוקמי\זלדהTP (במשחק הזה צריך סבלנות בהתחלה ואחרי זה הוא מצוין )

מאד אורלד \COD5\PES2009

אני חושב שזה יספיק לך להתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל הסוגים...

הקטגוריה הזאת רחבה מדי כי לכל אחד יש טעם משלו .

אני למשל אוהב משחקי קצב אני די חורש boogie superstar וגם שיחקתי לפני זה בsamba de amigo שהשליטה בו יותר קשה (מה שלא הפריע לי לסיים את כל השלבים במשחק כולל ולעשות מעל C ברוב השירים בsuperhard ) . אם אתה אוהב לזוז ולהתעייף המשחקים האילו די מתאימים בגלל שברמות הגבוהות אפשר לקבל שירים מהירים מאוד . בboogie superstar יש כמה שירים שרצים מעל 120 BPM וזה מתחיל להיות קשה (בעיקר כשהבת שלי ביד אחת והשלט ביד השניה).

אם אתה אוהב rail shooters כמו בarcade (שמכוונים על המסך ויורים )יש כמה משחקים כאילו כמו umbrela chronical וכל המשחקים האחרים עם הזומבים תחפש dead .

כמות המשחקים שהם MA קטנה יחסית שהם כוללים את red steel (ישן ולא משהו החרבות די הורס את המשחק ומשעמם השליטה לא הכי קלה אבל אומרים שמתרגלים) , NMH (אנשים אוהבים הוא די נחמד אם אתה אוהב מזרקות דם), manhunt 2 (אלימות גראפית חסרת טעם) , וmadworld (סוג של משחק אלימות גראפית ).

לי אין משחקי MA בכלל ואת red steel מכרתי מזמן. לפי דעתי על בטוח הרבה יותר טוב ברמות מ red steel למרות שאין לי אותו עדיין. בגלל שכל המשחקים שלי מקוריים התקציב והידע שלי מוגבלים למה שיש לי ולמשחקים שניסיתי במפגשים (יש 2-3 קהילות בארץ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Fit לגמרי סבבה.

קניתי אותו לפני חודש בערך וכל המשפחה שלי נהנית ממנו (ילדים בגילאי 6, 12, אשתי ואני)

אני עושה בו שימוש משהו כמו שבועיים לפעילות גופנית.

הילדים כמובן עושים שימוש בעיקר במשחקי ב- Ballance.

בנוסף - רכשתי את ה- Mario Brawl (או משהו, לא זוכר בדיוק) ואת ה- Mario Kart הזמנתי ואמור להגיע בקרוב.

ראיתי עוד משחק נחמד שאני מתכונן להזמין - Excitebots: Trick Racing (משחק נהיגה. תראה סרטונים שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי עוד משחק נחמד שאני מתכונן להזמין - Excitebots: Trick Racing (משחק נהיגה. תראה סרטונים שלו)

זה משחק מוזל (30$ בחול ) שקיבל ציונים טובים מי גימספוט וIGN

הוא המשך של משחק שיצא בהשקה

בכל מקרה יצא עכשיו Little King's Story שקיבל בינתיים ביקורות נאוד טובות

מהסירטונים הוא ניראה דומה לפיקמין

http://www.youtube.com/watch?v=XGgEUwwEvrI&feature=related

זה אולי ניראה ילדותי אבל אם לשפוט לפי פיקמים 2 משחקים כאלו יכולים לצאת מוצלחים מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...