זה פשוט מדהים, איזו חוצפה יש לאנשים!!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה פשוט מדהים, איזו חוצפה יש לאנשים!!!

amir85

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן זאת מדינת חוק, אז למה מתאפשרות ההפגנות הבלתי חוקיות הללו שמסכנות חיי אדם?

או שלכולם פתאום אכפת מזה רק כשרוצים לעשות סיבוב עם דגל במדינת ...

מעולם לא טענתי שההפגנות האלה חוקיות, אבל אתה רואה, למשל, כמה הניסיונות של הצבא לעצור אותן מצליחים, נכון? או שאתה טוען שתמורת הריגה של כמה ערבים ההפגנות יפסקו (מה שאגב רק מחמיר את ההפגנות)? אבל כמובן, אני עיוור למציאות.

למה לא נאסרים המפגינים שבניגוד לחוק ולהוראות הצבא עושים מה שבא להם בשטח צבאי

כי זה לא יעזור בכלום, יגרום ליותר עימותים וסתם יעיק על מערכת המשפט וכל הדברים הנלווים לה (חקירות וכו').

ובכלל למה נתנו למצב הזה להווצר מלכתחילה שבמקום לפיקני הם יוצאים כל שבוע להפגנה בלתי חוקית?

פעם ניסית להבין על מה הם מפגינים? אתה מבטיח לך שגם אתה היית מפגין בצורה הזאת בנסיבות האלו.

מה כמו עם הבניה הערבית הלא חוקית פשות מתעלמים כי אלו ערבים, אזרחים עם פרוטקציה בכל הנוגע לחוק?

ההתעלמות מאוד לא תקינה (וצריך לעשות הכל כדי למגר אותה), אבל בסופו של דבר הדבר הזה פוגע באופן ישיר בהם (בניה לא חוקית -> אין תשלום מיסים -> עירייה ענייה -> שירותים גרועים לתושב). ומהחלק השני של המשפט אני מבין שאתה בקיא מאוד בספר החוקים (אני רק אגלה לך סוד, אמנם קיימת אפלייה מתקנת כלפי הערבים - ושאר המיעוטים, אבל אתה רוצה רשימה של החוקים שמפלים בבירור ערבים לרעה?).

לל זה אני לא מבין, אם זאת מדינת חוק איך זה שיש כל כך הרבה רעש על זה שחיילים ניסו לפזר הפגנה לא חוקית ולכאורה נפגע מישהו עקב שימוש לא נכון בנשק.

אם זו הייתה הפגנה של יהודים בלב תל אביב היית מדבר אותו דבר? אני לא חושב.

ההפגננות הללו בלתי חוקיות. המדינה אמורה לעשות כל מה שהיא יכולה בשביל למנוע אותם או להפסיק אותם, אם בדרך הם פוגעים בערבי או שתיים זה לא נורא כל כך.

תסביר לי מה ההבדל בין המשפט הזה לבין "אנחנו רוצים את כל פלסטין, גם אם זה ידרוש מאיתנו להרוג יהודים" בבקשה. הפגיעה (הרג?) באותו ערבי הייתה מחויבת המציאות? התשובה היא לא. הרג ללא משפט שאינו מחויב המציאות זה בדיוק דיקטטורה. המשפט שאמרת לא יותר טוב ממשפט של טרוריסט ממוצע שאומר שצריך להרוג את היהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא טענתי שההפגנות האלה חוקיות, אבל אתה רואה, למשל, כמה הניסיונות של הצבא לעצור אותן מצליחים, נכון?

מה זאת אומרת? איך שהוא מפגינים ימנים תמיד מצליחים לעצור ולעשות עליהם כתבות כאילו הם השטן בכבודו ובעצמו.

פעם ניסית להבין על מה הם מפגינים? אתה מבטיח לך שגם אתה היית מפגין בצורה הזאת בנסיבות האלו.

ברגע שהם מתחילים להתעמת עם חילים ולפגוע ברכוש אז יהודים ערבים זה מעניין לי את התחת.

ההתעלמות מאוד לא תקינה (וצריך לעשות הכל כדי למגר אותה), אבל בסופו של דבר הדבר הזה פוגע באופן ישיר בהם (בניה לא חוקית -> אין תשלום מיסים -> עירייה ענייה). ומהחלק השני של המשפט אני מבין שאתה בקיא מאוד בספר החוקים (אני רק אגלה לך סוד, אמנם קיימת אפלייה מתקנת כלפי הערבים - ושאר המיעוטים, אבל אתה רוצה רשימה של החוקים שמפלים בבירור ערבים לרעה?)

אני אשמח, כי בינתיים לפי מה שאני רואה שיש סט חוקים אחד בשביל אזרחים מין השורה ויש סט חוקים בשביל מי שמוכן לעבור על החוק ולהתאמת עם כוחות הבטחון.

.אם זו הייתה הפגנה של יהודים בלב תל אביב היית מדבר אותו דבר? אני לא חושב.

אם זאת הייתה הפגנה לא חוקית של יהודים במרכז תל אביב, שהייתה חוזרת כל שבוע וגוררת פגיעה ברכוש ובנפש תוך כדי התעמתות עם המשטרה, אני אישית הייתי יורה בהם.

תסביר לי מה ההבדל בין המשפט הזה לבין "אנחנו רוצים את כל פלסטין, גם אם זה ידרוש מאיתנו להרוג יהודים" בבקשה. הפגיעה (הרג?) באותו ערבי הייתה מחויבת המציאות? התשובה היא לא. המשפט שאמרת לא יותר טוב ממשפט של טרוריסט ממוצע שאומר שצריך להרוג את היהודים.

נראה לי שמה שהבחור התכוון זה שעקרון שלטון החוק מאוד חשוב ליציבות המדינה ולשימור חוקיה ולכן יש לעשות הכול כדי שהוא ישמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסביר לי מה ההבדל בין המשפט הזה לבין "אנחנו רוצים את כל פלסטין, גם אם זה ידרוש מאיתנו להרוג יהודים" בבקשה. הפגיעה (הרג?) באותו ערבי הייתה מחויבת המציאות? התשובה היא לא. המשפט שאמרת לא יותר טוב ממשפט של טרוריסט ממוצע שאומר שצריך להרוג את היהודים.

ההבדל הוא שאותם מפגינים חיים במדינת ,לכולם או לפחות לחלקם יש אזרחות ישראלית,הם חייבים להישמע לחוקים גם אם הם לא אוהבים את זה.

ברגע שהם עוברים על החוק יש למדינה זכות או אפילו חובה למנוע את העבירה על החוק במקרה הזה ההפגנה.

כן, הפגיעה מחייבת אתה מתייחס רק לחלק של צה"ל שפגע במפגין אבל שללת את החלק בו נפצעו 13 חיילים,באותו הרגע שהחייל נפצע יש צורך לפעול אפילו אם זה אומר שהמפגינים יפגעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולם לא טענתי שההפגנות האלה חוקיות, אבל אתה רואה, למשל, כמה הניסיונות של הצבא לעצור אותן מצליחים, נכון?

אתה בעצם טוען שאם לא מצליחים לעצור משהו לא חוקי, אז הוא בסדר? :screwy:

האנשים האלה הם עבריינים (ואני בכלל לא מדבר על זה שהם מחבלים), ועבריינים צריך לעצור IN ANY POSSIBLE WAY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(אני רק אגלה לך סוד, אמנם קיימת אפלייה מתקנת כלפי הערבים - ושאר המיעוטים, אבל אתה רוצה רשימה של החוקים שמפלים בבירור ערבים לרעה?).אם זו הייתה הפגנה של יהודים בלב תל אביב היית מדבר אותו דבר? אני לא חושב.

אני אשמח לקבל רשימה כזאת.

החוק היחיד הוא חוק השבות,ויש לו סיבה די פשוטה...שזאת מדינה יהודית.

אבל אני אשמח אם תכתוב פה איזה חוקים בדיוק מפלים את הערבים לרעה...

ולפני שאתה שולח, תעבור על כל הרשימה ותמחק ממנה את החוקים ש"מפלים" את הערבים לרעה בגלל ענייני בטיחות,שבהם פשוט יש התנגשות בין הזכות לחיים של כלל התושבים לבין הזכויות שלהם..שזה אין מה לעשות צריך שתיהיה הפלייה לאחד הצדדים, ומן הסתם הזכות לחיים קודמת לזכויות האחרות...

אם עוד יש משהו שאתה מוצא שלטענתך זה עדיין הפלייה נגד הערבים שאינה מכורח המציאות(שהם יצרו), אז תכתוב...

ואם הייתה "הפגנה" כזאת של יהודים בתל אביב, שבה היו מנסים לפגוע בחיי חיילים ולהרוס ציוד צה"ל אחר שמגן על כלל האזרחים במדינה(סיוע לרצח) - לי לא הייתה בעיה גם אם היו יורים בהם ישירות על מנת להרוג, ואם זה אפשרי אפילו שחיל האויר היה מתערב כדי למנוע סיכון מיותר מחיילים. ואותו דבר גם במקרה הזה של מחבלים(או איך שאתה קורא להם: מפגינים) שמנסים לפגוע בחיילים ולסייע למחבלים(להרוס את הגדר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, רשימת אפליות נגד מיעוטים בישראל:

1. אפלייה תקציבית (בעיקר בכל הקשור לאזורי עדיפות לאומית וחינוך).

2. קבלה לצבא (הטיעון של "ענייני ביטחון" לא מקובל, אתה לא יכול לבצע אפליה כנגד אוכלוסיה שלמה בדיוק כפי שאתה לא מפלה נער שיש לו הורה עבריין).

3. אפלייה בעמדות מפתח במערכת המשפט (יש במדינה כמעט 20% מוסלמים ואף לא שופט עליון מוסלמי אחד, ולפני שתאמר משהו - סלים ג'ובראן הוא נוצרי וגם אם נקבל את הטיעון הזה מדובר באחד מתוך 14 כאשר ע"פ חלקה של האוכלוסיה הערבית במדינה צריכים להיות 2-3 שופטי עליון ערבים).

4. אפלייה בשלטון - כמה בכירים ערבים או ערבים באופן כללי אתה רואה במוסדות השלטון? (ואני לא מדבר על הכנסת שנבחרת ע"י האזרחים)

5. נישואים וקבורה - 300,000 חסרי דת והומולסביים אינם יכולים להתחתן כלל ולהיקבר בצורה נורמלית.

6. שיעור העוני אצל הבדואים הוא הגבוה במדינה ומצב התשתיות והטיפול הסוציאלי הוא מחפיר.

7. הפקעת קרקעות הבדואים.

8. אפלייה באפשרות לרכישת קרקעות והצטרפות ליישובים קהילתיים.

9. פתיחת עסקים בשבת, רוב העסקים סגורים בשבת ע"פ חוק מה שפוגע באוכלוסיה המוסלמית שעבורה זהו יום רגיל.

רוצה עוד? וכל זה כמובן מבלי להתחיל לחפור ולהוציא חרא מהעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מערבב דברים, איך אתה סוטה מהעניין, מה אתה מדבר ומה אנחנו מדברים.

פה זה עניין של מדיניות, חוקים וכו שאתה יכול לשנות והשפיעה עליהם כדרך החוק, למשל...

5. האם הומוים עושים הפגנות ומצעדים בלתי חוקים במאה שערים והורסים רכוש של דתים ומתעמתים עם כוחות הבטחון רק כי הם מיעוט? לא.

עכשיו, האם ערבים וחבריהם השמאלנים הקיצונים(שממש לא מופלים) לוקחים את החוק כהמלצה בלבד?

האם הם רומסים את עקרונות שילטון החוק והדמוקרטיה, כאשר הם עושים פעם אחר פעם הפגנות בלתי חוקיות בשביל לייצר פרופוקציות ופרופוגנדה?

האם הם מתעלמים מהנחיות כוחות הבטחון ועלידי כך מסכנים חיי אדם, האם הם פוגעים בכוחות הבטחון וברכוש הכלל?

האם אם הם היו ימנים שהיו עולים למטעי הזיתים במקום לגדר היו מטופלים ביד קשה?

דרך אגב ההאם המתנחלים הם מיעוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ביקש רשימה של אפלייה נגד מיעוטים והוא קיבל.

5. גם הערבים לא עושים את זה רק כי הם מיעוט, והאפלייה נגד הקהילה הומולסבית בטלה בשישים לעומת האפלייה נגד האוכלוסיה הערבית(לא שאני מצדיק פעילות לא חוקית, אבל אני לא בטוח שלא הייתי נוהג בצורה זהה אילו הייתי במצבם).

לקיחת החוק כהמלצה בלבד? לא הייתי מקצין את זה, אבל כן יש התמרמרות גדולה ולרוב מוצדקת.

החוק והדמוקרטיה לא ממש מתייחסים אליהם בצורה שווה, גם אני לא הייתי שם עליהם משהו במקומם. פרופוגנדה? התבלבלת בין ערבי לפלשתינאים.

הנחיות כוחות הביטחון שבאים להרוס להם את הבית בצורה שיטתית? כן. האם זה לא מה שקרה בהתנתקות? (שהתנגדתי לה ב100%)

ימנים מטופלים בצורה קשה? מאיפה הבאת את זה?

האם המתנחלים הם מיעוט? שאלה קשה, זה תלוי בהגדרה אבל בעיקרון הם מיעוט בתוך האוכלוסיה היהודית(משהו כמו 200,000 מתוך 4.5 מיליון). בכל מקרה מצב המתנחלים וההתנחלויות שונה ממצבם של הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה, רשימת אפליות נגד מיעוטים בישראל:

1. אפלייה תקציבית (בעיקר בכל הקשור לאזורי עדיפות לאומית וחינוך).

2. קבלה לצבא (הטיעון של "ענייני ביטחון" לא מקובל, אתה לא יכול לבצע אפליה כנגד אוכלוסיה שלמה בדיוק כפי שאתה לא מפלה נער שיש לו הורה עבריין).

3. אפלייה בעמדות מפתח במערכת המשפט (יש במדינה כמעט 20% מוסלמים ואף לא שופט עליון מוסלמי אחד, ולפני שתאמר משהו - סלים ג'ובראן הוא נוצרי וגם אם נקבל את הטיעון הזה מדובר באחד מתוך 14 כאשר ע"פ חלקה של האוכלוסיה הערבית במדינה צריכים להיות 2-3 שופטי עליון ערבים).

4. אפלייה בשלטון - כמה בכירים ערבים או ערבים באופן כללי אתה רואה במוסדות השלטון? (ואני לא מדבר על הכנסת שנבחרת ע"י האזרחים)

5. נישואים וקבורה - 300,000 חסרי דת והומולסביים אינם יכולים להתחתן כלל ולהיקבר בצורה נורמלית.

6. שיעור העוני אצל הבדואים הוא הגבוה במדינה ומצב התשתיות והטיפול הסוציאלי הוא מחפיר.

7. הפקעת קרקעות הבדואים.

8. אפלייה באפשרות לרכישת קרקעות והצטרפות ליישובים קהילתיים.

9. פתיחת עסקים בשבת, רוב העסקים סגורים בשבת ע"פ חוק מה שפוגע באוכלוסיה המוסלמית שעבורה זהו יום רגיל.

רוצה עוד? וכל זה כמובן מבלי להתחיל לחפור ולהוציא חרא מהעבר.

הרבה דברים טיפשיים חוסרי תכלית. אתה כנראה עדיין לא קולט שישראל מדינה יהודית - משמע הדת היהודי שולט כאן. לא טוב לך, קח את הרגליים ולך.

אתה פשוט שמאלני בור ועם הארץ!

טראנספר לכל הישמעאלים!!!

אז אתה מעדיף לתת למה שנקרא 'ערביי ישראל'(שהאמת בכלל אין דבר כזה) קצבאות יותר גדולות שיבואו על חשבון קצבאותינו. לי לא מתאים, מצידי שילכו לעזאזל. תקרא לי איך שאתה רוצה, ממש מדגדג לי. אבל בבוא היום כאשר תפרוץ מלחמה בין לעולם הערבי, אתה תראה איך אלה שאתה קורא להם 'ערביי ישראל' יתהפכו עלינו.

קבלה לצבא? מי האידיוט שיקח אותם לשרת בצה"ל ואיך אתה ברוב טיפשותך מעלה את הנושא הזה אפילו? לא יאומן. אתה כזה תמים ויפה נפש.

אפלייה בשלטון? אני בכלל מציע להוציא להורג את החבר כנסת הזה שהשמיץ אותנו בטלוויזיה - בשבילי הוא לא פחות גרוע ממרגל(לא בדיוק זוכר פרטים). ובכלל אני נגד כל חלק ולו הכי קטן של ערבי בממשלת . עצוב שזה לא באמת ככה ושיש יפיי נפש שאיכפת להם שאומרים עליהם גזענים וישר שולפים את קלף ה'דמוקרטיה' ובלה בלה בלה, אבל יבוא יום ועוד יקחו לנו את המדינה מבין הידיים אם לא נעשה את הצעד הנחוץ הזה.

נישואים וקבורה? באמת נראה לך הגיוני לחתן גבר עם גבר או אישה עם אישה? עזוב, בוא לא נכנס לזה. וגם זה חלק מהיהדות, מה לעשות?! תתנצר.

עזוב אותי מבדואים. נוכלים לא קטנים.

והרגע אמרת עסקים בשבת סגורים ע"פ חוק אז למה נראה לך שבגלל שבא איזה מוסלמי ובשבילו יום שבת זה יום רגיל אז הוא יוכל לפתוח את העסק שלו? שוב פעם שכחת שזאת מדינה יהודית?

שמע חבוב, בוא נעצור את זה כאן כי אנשים כמוך מעוררים בי בחילה ואת הצורך להיות אלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גזען, מסית לרצח, הומופוב, בעל דעה קדומה ופנאטי.

כתוצאה ממכלול הטעמים הנ"ל אין לי כוונה לנהל איתך דיון.

ואתה אידיוט תמים. כשיש לך אוכולוסיה שלמה שממנה באו המוני פיגועים, מחבלים מתאבדים, וקריאות להשמדת מדינת או ביזוי המדינה - שאת זה עשה אגב חבר כנסת ערבי, שהשתתף בדרבן 2, אם אתה הולך להגיד "תנו להם הזדמנות שווה להתקבל לצבא!!!" כאילו אין בזה עניין של סיכון ביטחון, או בכלל "תנו להם להיות בשלטון \ בבית המשפט העליון" אז אתה מפגר לגמריי.

מה, אתה לא רואה את הבעיתיות פה? ולפני שתקפוץ ותגיד "כן אבל אתה לא יכול להוכיח שכולם רעים!!" אז אני אומר לך שאני לא מתכוון לקחת את הסיכון הזה בכלל.

אמרת שבמדינה יש כמעט 20% מוסלמים, עכשיו תחשוב טוב טוב כמה מהמוסלמים האלה רוצים להשמיד את המדינה ולהפוך אותה לפלסטין שנשלטת ע"י חוק השערייה, ואז תבין למה אף אחד לא רוצה אותם כאן. אפילו בעניינים האישיים שאתה מתלונן עליהם כמו קבורה לא נאותה, אני רוצה שתחשוב טוב טוב על מציאות שבה אתה גר במדינה מוסלמית נוקשה, ואז אתה לא תחשוב על איפה אתה רוצה להקבר - אלא על איך להמנע מלהקבר כל רגע ע"י פסיכי שצועק אללה אקבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה אידיוט תמים. כשיש לך אוכולוסיה שלמה שממנה באו המוני פיגועים, מחבלים מתאבדים, וקריאות להשמדת מדינת או ביזוי המדינה - שאת זה עשה אגב חבר כנסת ערבי, שהשתתף בדרבן 2, אם אתה הולך להגיד "תנו להם הזדמנות שווה להתקבל לצבא!!!" כאילו אין בזה עניין של סיכון ביטחון, או בכלל "תנו להם להיות בשלטון \ בבית המשפט העליון" אז אתה מפגר לגמריי.

מה, אתה לא רואה את הבעיתיות פה? ולפני שתקפוץ ותגיד "כן אבל אתה לא יכול להוכיח שכולם רעים!!" אז אני אומר לך שאני לא מתכוון לקחת את הסיכון הזה בכלל.

אמרת שבמדינה יש כמעט 20% מוסלמים, עכשיו תחשוב טוב טוב כמה מהמוסלמים האלה רוצים להשמיד את המדינה ולהפוך אותה לפלסטין שנשלטת ע"י חוק השערייה, ואז תבין למה אף אחד לא רוצה אותם כאן. אפילו בעניינים האישיים שאתה מתלונן עליהם כמו קבורה לא נאותה, אני רוצה שתחשוב טוב טוב על מציאות שבה אתה גר במדינה מוסלמית נוקשה, ואז אתה לא תחשוב על איפה אתה רוצה להקבר - אלא על איך להמנע מלהקבר כל רגע ע"י פסיכי שצועק אללה אקבר.

הנה לך,עכשיו הוא לא מתלהם וגס רוח.עכשיו תוכל לקרוא עם ראש יותר פתוח(not!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...