קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - כרטיס מסך GTX260 216SP ב945 ש"ח - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - כרטיס מסך GTX260 216SP ב945 ש"ח

דנדן

Recommended Posts

אז רק בשביל שתבין, כל הנחה לחברי הפורום היא הנחה, לא משנה אם היא מוגדרת בתור קנייה קבוצתית או לא.

בנוגע ללבדוק איזה מוצר פופולארי אין לי בעיה לעשות, ועד כה כל הקניות הקבוצתיות שארגנתי היו של דברים שאני רציתי לקנות לעצמי ולכן ארגנתי להם הוזלה, וכבר אמרתי את זה בעבר...

בנוגע למוצר פופולארי לא חייבים אפילו לפתוח דיון, מה שכן צריך, במידה וזה מוצר חריג, כמו הDOKים המהירים שארגנו בעבר, אז כן לבדוק שיהיה שוק לזה. (ואם תכנס ללינק אתה תראה לינק נוסף ששם בדקתי אם יש שוק לDOKים האלה).

עם כל הכבוד, אם חנות יוזמת בעצמה ונותנת הנחה לחברי הפורום, וחוסכת לי את בזבוז הזמן לפנות לכל החנויות, אחרי הכל אני לא מקבל משכורת או הטבות כלשהן, ואני סטודנט להנדסת חשמל, לכן הזמן שהולך הוא כן בזבוז זמן בשבילי.

בנוגע להצגת המחיר/רשימת קונים/מתבצעת קנייה, זה תקף רק במידה והחנות דורשת כמות אנשים מראש, ולא אם היא מוכנה לתת את ההנחה הזאת מראש.

וכמובן, גם אם מתקבלת דרישה מראש לכמות מסויימת, אין בעיה להקים רשימה ולהרכיב אותה במהלך הדיון...

ועמרי, תאמין לי, עם תגובות כאלה כמו שאתה, ה"מנהל" של הפורום הזה, שאמור לדאוג למשתמשים בפורום, אני פשוט אפסיק להשיג מחירים, ושכולם ישלמו מחיר מלא.

אני אישית סיימתי לקנות את כל מה שהייתי צריך לתקופה הקרובה:

מפנדה

שזה היה מסך 2209WA.

DOK - SANDISK CRUZER 16GB

SD - SANDISK EXTREME III 2GB

4GB OCZ SODIMM 800MHZ

ראוטר - NETGEAR 824 (משהו כזה, הוא אצל ההורים שלי בבית)

ובתכנון או 1TB של סמסונג או 1TB מהסדרה החדשה של סיגייט, מחכה להורדת המחיר שצריכה להיות.

מIVORY

SEAGATE 500GB למזלי עם סריאל תקין.

מKSP

אל פסק של ADVICE

2GB DDR2

ומאווררים של AC שלא קיבלו אחריות כשהיה צריך.

ולא זוכר מה עוד, אין לי בעיה לעדכן במידת הצורך.

ותמיד אחרי שאני כותב את הרשימה הזאת אני נזכר לאן הכסף שלי נעלם, במיוחד כשאני לא עובד כרגע והחסכונות נגמרים לאט לאט :'(

עריכה:

עובדה נוספת שאנשים בפורום כן רוצים קניות כאלו, היו במיוחד עם ה2209WA, שפנו אלי אחרי שהמחיר עלה ורצו שאדבר עם פנדה על מנת להוריד את המחיר, ועובדה שפנדה הסכימה, ואפילו השאירה את המחיר הזול יותר לחברי האתר בלי שאדע עד שגיליתי את זה בטעות.

עריכה 2:

אתה יכול לשאול את americium שבדקתי איתו אם זה חוקי לעשות סקר של איזה מוצר היו רוצים על מנת שנארגן קנייה קבוצתית.

וגם אתה מוזמן לקרוא את התגובה כאן http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=397851.msg3466945#msg3466945

והתגובה שאחריה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה צריך כסף אולי תחפש עבודה בתור סוכן מכירות של פנדה, את הניסיון כבר יש לך ;)

:lol:

בכל מקרה, היוזמה מבורכת,

רק - אם באמת רוצים לארגן קנייה קבוצתית אמיתית, שתשרת את כל חברי הפורום, קודם בודקים מה המוצר

הפופולרי בתחום ופונים לחנויות שונות ולא רק לאחת שהיה לך נסיון טוב איתה (או יותר מזה?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דןדן תודה...

נראה לי שהמסקנה מכל הדיון פה זה כדי שתנסה למצוא מתחרים להצעה של פנדה ולא סתם לקחת אותה כהצעה יחידה...

אבל בשורה תחתונה, כלקוחות, אני נהנה מכל ניסיון כזה שלך... ועל כך - תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה ליאור :)

אך כפי שציינתי בעבר, ובמיוחד בתקופה האחרונה עוברים עלי לימודים לא קלים, אז יותר בעייתי בשבילי לרדוף אחרי חנויות בשביל שיחזירו לי מיילים, אבל יש מצב שבעצמאות אעשה זאת.

עמרי, בשביל שאעבוד שם, אני צריך זמן, ומקום פנוי, שלאחרונה נתפס, אז אם יהיה זמן, ואסיים עם הפר"ח אני אעבוד שם בכיף, בתור משרת סטודנט, אין סיבה שלא.

מצד שני, כרגע אין לי עוד חלקי מחשב לקנייה, ובכך סוף סוף ההוצאות החודשיות שלי קטנו, אז כסף הופך להיות פחות לחוץ כרגע.

Hardstyler, כבר הגבתי על זה...

אזכיר בקצרה, חוסר הענות למיילים מחנויות אחרות + עד כה הקניות הקבוצתיות נעשו לדברים שגם אני רציתי לרכוש, ולכן המקסימום זה היה האם יש שוק לרכיב הספציפי.

בקניות הבאות אני אעשה סקרים, כפי שאמרתי לYAIRZ, ולamericium...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פק שהיוזמה להביא לחברי הפורום מחירים אטרקטיביים היא ברוכה ולמרות שלא השתתפתי באף אחת אני מעריך מאוד את מה שדןדן עושה אבל יש משהו גם בדברי האחרים על כך שזו לא ממש קנייה קבוצתית.

הגישה למכירות האלה צריכה להיות הפוכה , צריך קודם לבדוק מהו הדבר שרוב חברי הפורום רוצים לרכוש ובאיזה טווח מחירים (בהתאם למחיר של אותו פריט בשוק) ועם רשימת האנשים (נגיד 10,20 או 100 זה לא משנה) לפנות לחנויות ולבקש מחיר לקנייה קבוצתית בשם HWZ.

זה יכול ליצור תחרות יותר גדולה בין החנויות השונות כאשר דןדן פונה לפנדה ואומר להם שיש לו 100 איש שרוצים לקנות פריט מסויים ולבקש עליו מחיר טוב ושבחנויות אחרת ייתנו לו מחירים אחרים ואולי זולים יותר.

אין שום דבר נגד פנדה או כל חנות אחרת אבל כשפנו אליך (למרות שזה נוח) ואמרו לך שיש להם 10 כ.מסך במחיר X , זה נשמע כמו ניסיון להיפטר ממלאי קיים.

לא שיש בזה משהו רע אבל בתור אולי האתר הכי גדול לחומרת מחשבים בארץ, אנחנו צריכים לקבל דילים טובים יותר (לא שהדיל הזה רע)...

לסיכום,

ההצעה לפתוח תת פורום שיוקדש למכירות קבוצתיות יכול להיות רעיון מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שיהיה תפקיד רישמי, כמו של מנהלי הפורומים השונים, של מנהל קניות קבוצתיות :)

ואז ככה, יהיה משתלם להשקיע זמן רב, על מנת להשיג דילים כמה שיותר שווים לכל חברי הפורום, דברי שיגרום הרשמה גורפת יותר לפורום, דבר שיגרום ליותר קליקים על פרסומות, שיגרור יותר הכנסות לאתר :P

כי אני יכול לתת מהמקרים שלי, שכל התעסקות כזאת עם חנות, במיוחד אחרי ההצעה, כל ההתארגנות של איך מה מו ומי, זה עסק שלוקח כמה שעות טובות וכמה ימים טובים, במיוחד כי לא הכל מתרחש באותו זמן.

וברגע שאין למארגן הקנייה, כבר צורך לקנות את המוצר שבקנייה, זה יגרום להתייחסות שונה קצת, מאחר ואין לו תמריץ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פק שהיוזמה להביא לחברי הפורום מחירים אטרקטיביים היא ברוכה ולמרות שלא השתתפתי באף אחת אני מעריך מאוד את מה שדןדן עושה אבל יש משהו גם בדברי האחרים על כך שזו לא ממש קנייה קבוצתית.

הגישה למכירות האלה צריכה להיות הפוכה , צריך קודם לבדוק מהו הדבר שרוב חברי הפורום רוצים לרכוש ובאיזה טווח מחירים (בהתאם למחיר של אותו פריט בשוק) ועם רשימת האנשים (נגיד 10,20 או 100 זה לא משנה) לפנות לחנויות ולבקש מחיר לקנייה קבוצתית בשם HWZ.

זה יכול ליצור תחרות יותר גדולה בין החנויות השונות כאשר דןדן פונה לפנדה ואומר להם שיש לו 100 איש שרוצים לקנות פריט מסויים ולבקש עליו מחיר טוב ושבחנויות אחרת ייתנו לו מחירים אחרים ואולי זולים יותר.

אין שום דבר נגד פנדה או כל חנות אחרת אבל כשפנו אליך (למרות שזה נוח) ואמרו לך שיש להם 10 כ.מסך במחיר X , זה נשמע כמו ניסיון להיפטר ממלאי קיים.

לא שיש בזה משהו רע אבל בתור אולי האתר הכי גדול לחומרת מחשבים בארץ, אנחנו צריכים לקבל דילים טובים יותר (לא שהדיל הזה רע)...

לסיכום,

ההצעה לפתוח תת פורום שיוקדש למכירות קבוצתיות יכול להיות רעיון מעולה.

אוי כמה שאתה טועה , IT MY FRIEND ... , אתה פשוט קצת צעיר מדי בפורום בשביל לזכור ...

לא שאני מצדיק את מה שדןדן עושה , זה שיווק זול - לא ככה עושים קבוצתיות , אבל מנגד , יש לי הרגשה שאם לא היה מדובר ספציפית בפנדה

זה לא היה הופך לטארארם כזה גדול ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו הרבה סיפורים גרועים עם פנדה ב2003/2004, וגם עם גורמים מנהלתיים באתר, לכן כפי שצויין מעלי יש לפעמים טעם לא טוב כשמתנכלים לפנדה...

מה שכן, אני מסכים עם עמרי, מצד אחד לא ניתן להגדיר את הקנייה הספציפית הזאת בתור קנייה קבוצתית, אך מצד שני מדובר על הנחה לחברי הפורום וכמות מוגבלת, לכן קראתי לה ככה.

מה שכן, מחר כנראה אפרסם סקר בכללי, אז כולם מוזמנים להגיב שם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להבהיר של-HWzone אין שום דבר אישי כנגד פנדה, בעלי החנות והעובדים שלה. אני בטוח שגם להיפך, לפנדה על המנהלים, בעלים ועובדים, אין שום דבר אישי כנגד פנדה. מה שהיה זו היסטוריה עתיקה ולמעשה יצא לשני הצדדים לשתף פעולה בעבר ואני מאמין שנעשה זאת בעתיד, כשם שנסכים לשתף פעולה עם כל גורם עסקי רציני אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו הרבה סיפורים גרועים עם פנדה ב2003/2004, וגם עם גורמים מנהלתיים באתר, לכן כפי שצויין מעלי יש לפעמים טעם לא טוב כשמתנכלים לפנדה...

צא מזה, אף אחד לא מתנכל לפנדה או לאף אחד אחר.

הדבר היחיד שמפריע לי זה שיש אנשים (למשל כאלה שהכינוי שלהם בפורום הוא השם שלהם כפול 2) בעלי אינטרס שמנסים לעשות רווח אישי ע"י שיטות שיווק זולות, התחנפות לבעלי חנויות ספיציפיות וניסיונות פתטיים לפרסם אותם בחינם במסווה של "קניה קבוצתית" ספונטנית-אעלק מתואמת מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי כמה שאתה טועה , IT MY FRIEND ... , אתה פשוט קצת צעיר מדי בפורום בשביל לזכור ...

לא שאני מצדיק את מה שדןדן עושה , זה שיווק זול - לא ככה עושים קבוצתיות , אבל מנגד , יש לי הרגשה שאם לא היה מדובר ספציפית בפנדה

זה לא היה הופך לטארארם כזה גדול ...

אתה כנראה לא הבנת אותי , התכוונתי שלי אין שום דבר נגד פנדה...

ולגבי מה שאתה רשמת , אמרתי את זה בעצמי.

גם אם זה לא היה פנדה עכשיו וזה היה סקיי או פוקס או IQPC כל הזמן גם היו תלונות שמשהו לא "כשר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי, אם אתה חושב שהכל אינטרסים פה, אתה מוזמן לעזור לחברי האתר בעצמך.

אם מבחינתך הנחות כאלו, הם סך הכל פרסום של חנות, אז תאמין לי, אני את שלי כבר קניתי, אותי זה לא מעניין יותר.

מצד שני, אם אכפת לך ממשתמשים באתר, למרות שזה לא נראה ככה בזמן האחרון, במיוחד עם התגובות המגעילות והמזלזלות שלך, לא רק לגבי דיונים שקשורים אלי, אז לא היית מתנגד לכל הנחה שהיו נותנים לחברי האתר.

ודרך אגב, לא משנה על איזה סוג של קנייה עושים, כל הנחת מחירים מפרסמת את החנות, ברגע שנכנס לאתר הזה לינק של חנות אחרת, כבר יש שם פרסום.

אז תחליט בעצמך, ותגיד לי מה אתה מעדיף, אם ברצונך שאפסיק להשיג הנחות לחברי האתר תגיד לי ואפסיק, אמרתי לך, לי אין רווח מזה, ולכן לא אכפת לי להפסיק, במיוחד אחרי שקניתי את הדברים שרציתי, ואם אתה מעדיף שאמשיך עם זה, אז תגיד ותפרגן כמו שרבים מהמשתמשים עושים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...