קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - כרטיס מסך GTX260 216SP ב945 ש"ח - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - כרטיס מסך GTX260 216SP ב945 ש"ח

דנדן

Recommended Posts

דן, אני רוצה להבין משהו. יאיר מפנדה פונה אליך מיוזמתו בכל פעם ומציע לך לקיים מכירה קבוצתית? או שעכשיו, באופן חד-פעמי הוא פנה אליך?

נ.ב.

ערכתי לך את התגובה. שים לב למה שהורדתי. אני מבקש שלא לעקוף את זה בפעם הבאה. יש סיבה טובה לכך.

אין בעיה על העריכה, לא חשבתי שזו עקיפה, אחרי הכל שניכם מנהלים. (בעצם שמתי לב למשהו אחר, :) לא אזכיר יותר ת'שם ההוא)

הפעם הוא פנה אלי בפנייה חד פעמית, בעקבות הקנייה הקבוצתית של הכוננים הקשיחים, שההנחה שהוא ביצע שם לא הייתה רצינית יותר מידי, אז אמרתי לו שיבדוק מה הוא כן יכול להוזיל בשבילנו.

(אני מחשיב את זה כפנייה שלו כלפי ולא ההפך, כי בדרך כלל אני בודק מה אנשים רוצים, ואז אני בודק מולו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

(אני מחשיב את זה כפנייה שלו כלפי ולא ההפך' date=' כי בדרך כלל אני בודק מה אנשים רוצים, ואז אני בודק מולו)

[/quote']

ואז אתה בודק מולו? למה דווקא מולו? אתה סוכן מכירות שלו או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה להיות סנגור או משהו- אבל דן כבר אמר שחנויות אחרות לא מוכנות ללכת לקראתו. אני מניח שדן לקוח של פנדה כבר הרבה שנים ויכול להיות שמתנהל בינו לבין יאיר סוג של שיתוף פעולה. אבל כרגע? אני לא רואה מה דן מרוויח מזה חוץ משם טוב בקהילה ובכללי הרגשה טובה על כך שהוא עושה לכולנו טובה ענקית בכך שהוא מארגן לנו מחירים אדירים למגוון מוצרים איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למשל את ה-GAINWARD PCI-EX 2.0 GeForce GTX260 "GOLDEN SAMPLE" 216 SP 896MB DDR3 - RETAIL ב-50 ש"ח יותר שהיא גרסה מומהרת, עם עדיף וב-55nm.

כל עוד ה GAINWARD בשוק הקנייה הקבוצתית הזאת של ה SPARKLE פשוט לא משתלמת.

בכל מיקרה ה GAINWARD יהיה עדיף וכל אחד יעשה את השיקול שלו מאיפה לקנות. (אני אישית מעדיף את IQPC.)

דנדן היה רצוי להביא עוד נתונים לפני שהצעת את הקניה הקבוצתית הזאת כולל השוואה למה שקיים בשוק - חבל שאנשים יבזבזו את כספם על מוצר שיש לו תחליף זול יותר ואיכותי לא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הדגמים אפילו (של השנתיים האחרונות פחות או יותר), מלבד הצבע רק.

אני עדיין לא מבין למה על GW תמיד נותנים 3 שנות אחריות ועל פאליט רק שנתיים (מלבד 3 שנים על ה - HD4870 1GB שלהם במקרים נדירים, לעומת אפילו ה - GTX 285/REVOLUTION 700).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא של משך האחריות השונה בין שתי החברות הוא בכל העולם? או שאתה מדבר על ישראל בלבד?

אם זה בכל העולם, כנראה שזו הדרך של Gainward להיות בכל זאת עדיפה על . אחרת כולם יקנו ואפשר יהיה לסגור את Gainward.

אם זה בארץ בלבד, כנראה ש-Gainward נותנת שנתיים בלבד והיבואן נותן שנת אחריות נוספת. לא בדקתי את זה, אז אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מושג לגבי שאר העולם, למשל בארה"ב האחריות עובדת אחרת מבישראל בכלל (אפשר להרחיב אותה בתשלום והיא בדר"כ קצרה יחסית).

אני די בטוח שזה תלוי ביבואן.

GW היא חברה בת של פאליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז אתה בודק מולו? למה דווקא מולו? אתה סוכן מכירות שלו או משהו?

אני בודק מולו, כי אם לא מולו מול מי אני אבדוק? מול האויר?

ת'אמת אם היינו מקבלים מחירים מהאויר על מוצרים אז כולנו היינו מליונרים כיום...

תהיה הגיוני קצת...

Nimrodim אני שמתי כאן את ההצעה שקיבלתי מיאיר, ולפי הטענה שלך, לא כדאי לקנות את הGTX260 192SP בשום חנות, כי בתוספת של 100 שקל ממנו אתה יכול לקבל את הGTX260 216SP... אבל עובדה שלא חסרים אנשים שכן קונים את הדגם הזה.

ובסופו של דבר מי שיתקמצן על 100 שקל בשביל ביצועים, יכול להיות שלא יתקצמן על 50 שקל בשביל תוספת קטנה יותר בביצועים...

כל אחד, וההחלטה שלו, אני פה רק בשביל לקשר בין חברי האתר ליאיר ככה יהיו רק 10 הזמנות, אם יהיו...

כל עוד ה GAINWARD בשוק הקנייה הקבוצתית הזאת של ה SPARKLE פשוט לא משתלמת. <- מסכים לזה אך שוב פעם, למי שמוכן לשלם את התוספת מחיר.

כולל השוואה למה שקיים בשוק - חבל שאנשים יבזבזו את כספם על מוצר שיש לו תחליף זול יותר ואיכותי לא פחות.

בנוגע לשורה המודגשת, איפה יש תחליף זול יותר ואיכותי לא פחות?

הGAINWARD עולה 50 שקל יותר, איכותי יותר נכון, כי הוא בOC, אבל עדיין לא זול יותר...

הזולים יותר הם רק 192SP...

(ובכלל אם אתה לוקח את ה2% של הGAINWARD או של הSPARKLE, הם כן הופכים להיות משתלמים מאוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: :alcoholic:

אולי תגיב כמו בן אדם נורמלי, ככה אני אדע איך להתייחס לתגובות שלך?

בעבר פניתי למספר חנויות עם שאלות ולא קיבלתי מהן תגובה כדאית או תגובה בכלל.

לדוגמא IQPC לא ענו לי כשרציתי לברר מולם מספר פרטים בנוגע ל2209WA

SKYPC, שאליהם פניתי לראשונה בנוגע לקניות הקבוצתיות הצהירו שאין להם במלאי בכלל למחשבים וכו'...

יאיר בזמנו ענה לי די מהר ונתן אחלה הצעה לאותה תגובה, 20%-40% מתחת למחירים הזולים ביותר בזאפ (כולל IVORY וKSP), ומאז כשאני מחפש משהו אני שולח לו מייל ישירות.

וגם יצא לי לתאם דברים עם אורלי, ולא רק מול יאיר.

חוץ מהם, אני לא יודע מול מי אפשר לדבר בפנדה על מנת לקבל הצעות לקניות קבוצתיות...

עכשיו אתה מוכן להגיב כמו בן אדם בשביל שאבין מה אתה רוצה ממני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני רוצה ממך הוא שתפגין קצת יותר כלפי משתמשי הפורום. זה נחמד מאוד שאתה מארגן "קניות קבוצתיות", אבל במצב הנוכחי זה נראה כמו סתם שיטת שיווק ופרסום זולה (תרתי משמע) של פנדה.

אתה יודע איך פועלת קניה קבוצתית תיקנית וטהורה בפורומים?

- מישהו קם ומחליט לארגן אחת

- הוא בודק בפורום איזה מוצר פופולרי מבוקש ע"י הגולשים

- הוא עושה סקר שוק, ובודק מי מוכן לתת את המחיר הזול ביותר למוצר שנבחר מראש

- הוא מציג את המחיר לגולשים

- מתארגנת רשימת קונים

- מתבצעת קניה.

אתה יודע איך פועלת קניה קבוצתית שהיא למעשה פרסומת במסווה?

- מישהו קם ומחליט לפרסם את העסק שלו

- הוא בודק בפורום איזה מוצר הוא יכול לספק במחיר הזול ביותר (אולי קשר טוב עם היבואן, אולי מתח רווחים גבוה אצל המתחרים, אולי סתם נתקע עם מלאי, ואולי הוא אפילו מוכן למכור במחיר הפסד בתמורה לפרסום בחינם)

- הוא הולך לדןדן ידידו הטוב שכמובן לא מקבל על זה שום תמורה ומציע לו לפרסם את זה בפורום (לטובת הגולשים וללא שום תמורה, כאמור)

- דןדן מציג את המחיר לגולשים ומציג את בעל העסק כאדם נחמד שרוצה לעזור

- מתארגנת רשימת קונים

- מתבצעת קניה, בעל העסק מרוויח פרסום במחיר אפסי עד מזערי, ודןדן כמובן לא מרוויח כלום.

::)

^^^ ההודעה הנ"ל נכתבה כמאמר "דעה", היא אינה מבוססת ולא ניתן לטעון כנגדה להסתה/השמצה וכיו"ב מעצם היותה "ניחוש" - היא מהווה "הימור" ותו לא, ללא כל ניסיון לקבוע עובדה / לטעון טענה / לפגוע פגיעה / וכו'.

אני מצהיר בזאת שאני לא יודע מה המצב האמיתי, ואיני מתיימר לדעת. ההודעה הנ"ל מכילה ניחוש המבוסס על תחושות בטן בלבד, ואין בה כדי לטעון דבר וחצי דבר לגבי המצב בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...