צעיר רוסי שרד קפיצה מקומה 5 - פעמיים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צעיר רוסי שרד קפיצה מקומה 5 - פעמיים

qwerty1987

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

זה נקרא זיקוק :P

אבל עדיין יש בכל משקה אלכוהולי רעלים לא טובים לגוף ובגלל זה אסור לזקק בצורה בייתית...אבל לך תסביר את זה לרוסי שרוצה לשתות וודקה :P

האלכוהול זה הרעל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלכוהול הוא רעל בכל מובן של המילה, אתה משתכר כי הכבד לא מסוגל לפרק את הרעל מספיק מהר. הכבד ניזוק משתיה באותה מידה שהריאות ניזקות מעישון, גם כוס בירה אחת עושה נזק בדיוק כמו שרק סיגריה אחת עושה נזק, פשוט הנזק ממקרה בודד הוא זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבד שלך בונה את עצמו מחדש, הוא בעל הכי הרבה כוח שיחזור עצמי.

הריאות שלך מסיגריות - לא ממש.

אני מכיר מישהו שמעשן והוא עדיין יותר בכושר ממני..

פשוט הריאות שלו פי 2 בגודל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב החברים המעשנים שלי יותר בכושר ממני חח, זה גם תלוי בגוף שלך...יכול להיות שיש לך גוף תותח מבחינת סיבולת וכוח סבל, אבל עם השנים של עישון אתה פשוט מוריד אותו כמה דרגות מטה..במקרה שלי אני רזה בגלל זה הגוף שלי לא חזק. אבל זה כבר נושא אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שמעשן והוא עדיין יותר בכושר ממני..

פשוט הריאות שלו פי 2 בגודל

אתה בכושר עד כדי כך גרוע? וברצינות, ברור שיש אנשים שמעשנים והם בכושר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובחזרה לדיון המקורי, היות שאי אפשר לדעת מתי קרה המאורע המדובר, ז"א זה פורסם בחודש אפריל אבל לא כתוב מתי זה קרה אז רוב הסיכויים שהבחור השיכור שלנו נפל על שלג שיכול להיות בגובה של בין חצי מטר למטר וחצי ולכן אין פה כוחות על או משהו ממש מיוחד במקרה הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, לדעתי אם הוא היה נוחת על שלג היו מציינים את זה בכתבה. אבל לך תדע. :nixweiss:

התקשורת של היום לא ממש אוביקטיבית ובשביל כותרות מושכות היא מוכנה להוציא פרט "שולי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במוסקבה, בניגוד לישראל, אם יורד שלג, כנראה שהטמ"פ בחוץ היא כ-20 מעלות מתחת לאפס - בטמ"פ זו השלג אינו רך. אנשים לעיתים שוברים גפיים באתרי סקי, לפי המתואר בכתבה, אלא אם היה מזרון גדול מאוד פרוס למטה, לא ברור איך הוא שרד את הנפילה פעמיים ללא פגיעה רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...