מתנת יום הולדת חברה, 2 קווים למתנה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתנת יום הולדת חברה, 2 קווים למתנה

שוקו

Recommended Posts

טוב לחברה שלי יש יומולדת עוד כמה שבועות, יש 2 אפשרויות

1. בושם, אני יודע איזה היא אוהבת ומעוניינת, כמובן שמדובר על בשמים לא זולים, אז זה הבושם, ופה יגמר התקציב.

2. קופסא עם כל מיני דברים סנטמנטליים קטנים שמזכירים בדיחות פרטיות\דברים שעברנו ודברים בסגנון

X סוכריות\פרחים עבור כל חודש שעברנו ביחד, דיסק עם ושירים שלנו, וכו'. מצד אחד זה נראה יותר זול, אבל זה יותר מושקע\אישי.

יאלה לחשוב אנשים לחשוב D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תקנה לה ארגז שוקו יוטבתה שהבאת לבד ברגל.

וברצינות, אם אפשר אישי ומושקע, זה עדיף על קנוי ומוכן, זה מראה שחשבת עליה והשקעת זמן וגם יהיה זמן למחשבות ודיבורים אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תמיד עדיף ''מושקע'' ו''אישי''.

היא בחורה חומרנית או רוחנית (אם לדבר בצורה פשוטה). אני אגיד לך מה אני עושה לכבוד החצי שנה שלי ושל החברה-

אני מכין אוכל מושקע (פסטה עם רוטב עגבניות ופטריות וסטייק), מארגן בית ריק, נרות וכל הדברים. אני עושה את זה לא רק בגלל הערך הרומנטי אלא בעיקר בגלל שאני לא יודע לבשל והיא כל הזמן מציקה לי לגבי זה :lol: אז זה יהיה גם משהו אישי שהיא תבין.

בנוסף לערך החומרני אני כנראה אקנה שרשרת או משהו ב100 שקל בערך...

ככה אתה מכסה את עצמך בשני המובנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי כנראה הולכת לקבל , מרוב שהיא מקשקשת על זה , הבנתי שהדרך היחידה להפסיק לשמוע אותה מדברת על , זה להביא לה אחד .

בתקווה שתקנה את הwii fit , ואז גם אני אראה קצת תועלת מהקונסולה הזאת :smile1: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי הולך על האפשרות השנייה.

בושם זה משהו שבא והולך, הוא יגמר מתישהו והיא תזרוק אותו.

האפשרות השנייה אמנם יותר זולה, אבל יותר אישית.

במתנות לא היקר הוא תמיד הכי טוב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי כנראה הולכת לקבל , מרוב שהיא מקשקשת על זה , הבנתי שהדרך היחידה להפסיק לשמוע אותה מדברת על , זה להביא לה אחד .

בתקווה שתקנה את הwii fit , ואז גם אני אראה קצת תועלת מהקונסולה הזאת :smile1: .

אולי אני מחבר כמה דברים אקראית, אבל זאת לא I PINK נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לה איזה צמיד או שרשרת (חנויות כמו מגנוליה, 100-150 שקל בגג), ובנוסף איזה משהו אישי שלכם (למשל תמסגר לה תמונה שלכם ביחד ותכתוב עליה ברכה בפוטושופ או משהו בסגנון, תהיה יצירתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...