כמה מארזים(איזה טוב לסידור כבלים) - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה מארזים(איזה טוב לסידור כבלים)

Danix60

Recommended Posts

סליחה, כאחד שמתעסק המון המון זמן בתחום הרכבתי המון המון מארזים, המון מארזים איכותיים וגם המון שלא.

ואני יכול להגיד לך שחוץ מיופי לV9 אין שום דבר.

איכות הבניה שלו נוראית, איכות החומרים עוד יותר גרועה והדבר היחיד שהוא + במארז הזה הוא יופי.. וגם זה לא לטעמי... אבל בוא נשאיר יופי בצד...

לגבי סידור כבלים הוא עוד איכשהוא בסדר..

לגבי קיבוע רכיבים(הארדיסקים/כונני 5.25) קיבוע עם הSCREWLESS המובנה הוא נוראי ווממש לא מקבע את הכוננים כמו שצריך.. אפילו לא קרוב לכך.. וגם אין שום אפשרות להבריג את ההארדיסק/כונן אופטי עם ברגים רגילים נורמאליים על מנת שיישב כמו שצריך...

במידה והמחשב זז במהלך עבודה אני יכול להבטיח לך שגם ההארדיסקים יקפץ לו בתוך המארז.

לגבי קירור.. ואללה - יש לו קירור לא רע בכלל.. אולי אפילו יותר טוב מהCM690.. לא בטוח.

הSCREWLESS שלו בכל התחומים נוראי, הפלסטיקה נוראית וגם המתכת נוראית.

הCM690 לוקח אותו בהליכה בכל התחומים הללו...

לכן הייתי בוחר בCM690.. גם אני כרגע לפני בחירת מארז ואני מתלבט בין הCM690 לבין הANTEC300 או הCM HAF או 900...

נראה.. TT לא נכנס כאן בחשבון בכלל.

המארזים שלהם מצועצעים, ורובם לא איכותיים בגרוש, הV9 הוא בין המארזים ה"איכותיים" הכי גרועים שיצא לי להרכיב...

דבר ראשון אני גם מרכיב ומסדר מחשבים וכאלה אחיייי מבחינת הv9 לוקח בהליכה את cm690 ואת הטמפסטט מבחינת החומרים אתה צודק טעיתי אחיי ויש לי תמארזז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי פה הוא דוגמא לערס מחשבים רציני.

מסתבר שהמומחים פה הם לא הוכחה בשבילו.

לדעתי מקסימום אפשר לעשות כמה חורים בפלטה שעליה הלוח ממוקם ולסגור עניין, לעשות בדיוק המקומות שצריך ואז זה יהיה סידור מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...