ספק למערך CF של 1950XTX - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק למערך CF של 1950XTX

MoRtZkInG

Recommended Posts

למי הקובץ PDF מהאתר של FSP, ה-450 הזה נותן 18A בכל אחד מה-4 ריילים שלו, כשההגבלה היא קצת פחות מ-300W ל-12V.

אבל השאלה אם בכלל יש להם אותו במלאי.

אני אהיה באיזור שלהם מחר, אז אני אשאל אותם מה יש להם במלאי, אבל השאלה היא מה באתר שלהם מעניין בכלל.

כל ההספק של הכרטיס מסך מגיע מה-12V?

איך זה הגיוני? שוב, בביקורת של ה-1950XTX, ב-CF יחד עם X6800 ב-OC ולוח 975 אחר, זה משך מהקיר 405W ב-LOAD. מה זה אומר לגבי הספק שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובץ ה - PDF של FSP לא אומר כלום לגבי ההגבלה המשותפת על ה - 12V.

הכרטיסים אכן לוקחים רק מה - 12V.

יש לא מעט ספקים מומלצים ב - TMS השאלה היא רק לאן אתה מעלה את התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מור,

תסלח לי אבל אתה מנסה ללמד את הסוס לא לאכול. אי אפשר לעשות מערך CF של שתי חיות, עם מרווח נורמלי על הספק כדי שיעבוד בעומס סביר בלי לשלם על זה. שלא לדבר על התיישנות הספקים. אני מעריך שרק הכרטיסים יקחו לך לפחות 150 וואט היחידה שזה 300 וואט לזוג שזה בלבד 25 אמפר על ה 12 וולט. לא אתפלא אם זה יהיה יותר במשחקים מסויימים כי תכלס 150 זו הצריכה של ה GTS וה XTX צורך יותר. פחות מ 40 אמפר על ה 12 וולט לא הייתי אפילו בודק והאמת שהייתי הולך על יותר. כמובן שרצוי שהספק גם יהיה איכותי די שלא יתחיל לגמגם אחרי שנה. ז"א שמינימום שהייתי שוקל לשים פרו 525 או VX 550 וגם זה יכול להיות הימור כי תלוי מה עוד יושב על המערכת. האמת ש ATI ממליצים על יותר ואני מסכים איתם. בכל מקרה, לא הייתי הולך על האופציות הזולות. יש מחיר מצויין דרך אגב ל SILENCER 610 ב IQPC

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=3988

לא שהוא ממש סיילנסר :P

השאלה היא גם על איזה מעבד מדובר והאם יש OC או לא, כי כדי לא להוות צוואר בקבוק ל CF צריך גם מעבד רציני ומעבד רציני ב OC שותה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, סבבה. בגלל זה שאלתי.

אז אתם אומרים שזה המינימום, ספקים של 500 שקל~

אין לי בעיה עם זה אינטי, אני רק באמת לא רוצה לקנות ספק ב-800, אם זה לא מחוייב המציאות.

מי משני הספקים עדיף? האנרמקס או הקורסאייר, או שיש המלצה אחרת יותר טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנרמקס טוב יותר אם כי הייתי מעדיף את ה 625, מבחינת אמפרז' הסיילנסר 610 יותר מתאים מהפרו 525 או ה VX 550. שוב, על איזה מעבד מדובר והאם יהיה OC? מה עוד יושב על המערכת.[br]פורסם בתאריך: 16.04.2009 בשעה 06:39:14

דרך אגב, אם רק TMS יש את XVERTIGO שמנהל את המעבדה שלהם, מקצוען וחובב CF בעצמו :). תחליף איתו מילה, אני מאמין שיוכל לעזור לך לקבל החלטה. השאלה היא לא רק אם הספק יחזיק אלא גם איך יחזיק וגם אם אין לך מעבד QUAD ב OC מה שאומר עוד חיה על הספק, האם לא תשקול להוסיף אחד מחר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...