בעיה ב העברת קבצים עם מתאם תאם USB TO SATA +IDE - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב העברת קבצים עם מתאם תאם USB TO SATA +IDE

barhanin

Recommended Posts

אז ככה רכשתי את המתאם הזה ספציפית...

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=PDUSBTOSATAANDIDE

חיברתי אליו את האר דיסק הישן שלי של WD 20 G

כשאני מחבר אותו הוא מזה לי אותו כ 1.1

ועכב כך מהירות ההעברה בין התקיות במחשב לדיסק החיצון הוא בקושי 1 MB

עכשיו הדיסק שקיבלתי איתו כולל רק דריברים ל WIN98

לא מצאתי שם משהו ל XP

מישהוא מכיר דריבר עדכני לזה או פיתרון שהוא יעביר במהירות של 2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מכשיר דומה, בלי שום שם של ייצרן...

משהו מהמזרח הרחוק, דרעק אמיתי...

האמת? לא היה לי כוח לחפש טובים, אז אני פשוט לא עובד עם המוצר הזה, והבטחתי לעצמי להפסיק לקנות מוצרים שהיצרן שלהם מתכחש אליהם :-\[br]פורסם בתאריך: 14.04.2009 בשעה 13:51:46

מה שכן, אני רכשתי מחנות קקיונית.

אתה יכול לנסות להתקשר ל"מטריקס אלקטרוניקה" (מהם למעשה קנית, "וואלה" פה על תקן "קניון"), ולברר כיצד ניתן להשיג דרייבר עדכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מכשיר דומה, בלי שום שם של ייצרן...

משהו מהמזרח הרחוק, דרעק אמיתי...

האמת? לא היה לי כוח לחפש טובים, אז אני פשוט לא עובד עם המוצר הזה, והבטחתי לעצמי להפסיק לקנות מוצרים שהיצרן שלהם מתכחש אליהם :-\[br]פורסם בתאריך: 14.04.2009 בשעה 13:51:46

מה שכן, אני רכשתי מחנות קקיונית.

אתה יכול לנסות להתקשר ל"מטריקס אלקטרוניקה" (מהם למעשה קנית, "וואלה" פה על תקן "קניון"), ולברר כיצד ניתן להשיג דרייבר עדכני.

גם לך הייתה בעיה כזו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל העוזרים תודה דבר ראשון!

1.אז ככה נסיתי לחבר עם המתאם גם HD בחיבור SATA וגם IDE

בשני מחשבים שונים והתוצאות אותו דבר בשניהם! זה מזההה ומעביר לאט לאט לאט לאט ( שאני רושם לאט זה אומר 1MB לשניה) או שבמקרה הפחות טוב הוא לא מזהה בכלל.

2. על ויסטה לא נסיתי ונניח ונסיתי והכול עובד חלק ובאתי אחרי זה להעביר משהו למחשב שהוא עם XP אז מה הואילו חכמים בתקנתם? זה ימשיך להעביר על 1 MB

3. לגבי הביוס הוא בסדר גמור, יש לי עוד התקנים שהם USB2 כדוגמת כ.רשת אלחוטי וזיכרון נייד 8G של , אז ככה שנשלול את האפשרו הזו.

4. לגבי מנהל ההתקנים אפילו פירמטתי את המחשב בשביל זה נסיתי לפני ואחרי התקנת הדרייבר המעודכן של האתר של והתוצא זהה.

עוד הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...