הרבנות מזהירה: אורן זריף חמץ! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבנות מזהירה: אורן זריף חמץ!

NuNaTaK

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה טיפשים ? עם הפירסם שהוא עושה זה לא טיפשי לחשוב שאין לא כוחות..

העניין הוא שיש לו כוחות על טבעיים,אבל זה לא תמיד עוזר במקרים ספצפיים.

לא צריך להיות טיפש בשביל ללכת אליו,יש אנשים שהוא עזר להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכו ניסויים רבים שבהם לקחו 2 קבוצות של אנשים

קבוצה אחת שלחו לאיזה הילר כמו זריף וקבוצה שניה שלחו להילר מתחזה שגם הוא עשה דברים מטופשים

2 הקבוצות דיווחו באחוזים זהים על שיפור\חוסר שיפור שנעשה להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכו ניסויים רבים שבהם לקחו 2 קבוצות של אנשים

קבוצה אחת שלחו לאיזה הילר כמו זריף וקבוצה שניה שלחו להילר מתחזה שגם הוא עשה דברים מטופשים

2 הקבוצות דיווחו באחוזים זהים על שיפור\חוסר שיפור שנעשה להם

כי השלב הראשון להחלמה הוא להאמין ביכולת שלך להחלים, יש קשר ישיר, וזה הוכח פעמים רבות ::)

בשביל אותם אנשים, אורן זריפים הזויים למיניהם מהווים תחלופה לשכל שכבר יש להם, ככה שבמקום להאמין שהם יכולים להחלים גם ככה, הם יאמינו שהוא גרם להם לעלות על הדרך להחלמה/שיפור.

כמו שקוורטי אמר, זו פשוט תרופת פלסבו יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק לראות אותו שהוא אומר שהוא יחיה עד 299... ואני מקווה שיש איזה צדק בעולם והוא לא יגיע לחמישית מזה.

ויחסית לבן אדם שמתיימר להיות כל כך רוחני ... חליפות היוקרה וגם המכונית הלא זולה במיוחד כמו כן השכר שהוא לוקח (כ2700 שקל) לדקה לא משקף זאת.

בכל אופן אם הוא באמת היה שווה משהו הוא לא היה דואג לפרסום שלו כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שאני חייב להעתיק לכם:

הנדון: הסרה ממדפי הרשתות את המוצר (נייר טואלט) הנושא את השם "אורן"

כפי שידוע במשך שנים רבות אני מסייע לאנשים להתגבר על כל בעיה נפשית ופיסיולוגית בעזרת כוחות שקיבלתי משמים.

יכולת אנרגטית רוחנית היא סגולה שניתנה לאנשים בודדים ביקום. ואפשר לראות כי בדורות האחרונים לא ניחנו כלל אנשים ביכולת גבוהה שכזו כפי שניחנתי אני.

קיבלתי מסר ממדריכיי הרוחניים לפנות אליכם בבקשה לשנות את שם נייר הטואלט "אורן" לשם נייטרלי, מאחר והשם אורן" על נייר טואלט יגרום לתהודה כללית שלילית ביקום. הוסבר לי על ידי מדריכיי הרוחניים כי מכירת נייר טואלט הנושא את שמי גורמת לתהודה שלילית ביקום, ואשר ביכולתה לגרום למצב כלכלי לא יציב כפי שקורה היום בעולם. אפשר לומר שמצב המיתון בעולם ובמיוחד בארץ קשור בקשר הדוק ובלתי נפרד עם הנדון.

הנני דורש כי ערך כל הסחורה מסוג נייר טואלט "אורן" שנמצאת ו/או ונמכרה בחנויות בסכום כולל של 5 מיליון ¤ ייתרם לבתי החולים: "תל השומר", "מעייני הישועה" ו"איכילוב".

במידה וחב` סנו תיענה לדרישתי להסיר את כל הסחורה מסוג נייר טואלט הנושא את השם "אורן" מהמדפים, ו/או ולחילופין לשנות את שם הנייר לשם חדש - אני מתחייב לעורר את השם החדש שיינתן ברמות רוחניות טובות, שיעודד רכישה מאסיבית של הנייר טואלט, אשר תכפיל ותשלש את סכום הרווחים שנושא המוצר האמור לעיל. כמו כן, אני מוכן לתרום את ציור דמותי על עטיפת המוצר המפורט בנדון.

:lol: :lol: :lol:

אני לא יכול לחכות לנגב את התחת שלי עם הפרצוף שלו

E P I C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...