מארזי ענק - full tower\super tower עד 1400 ש"ח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארזי ענק - full tower\super tower עד 1400 ש"ח

DanyL

Recommended Posts

:kopfpatsch: לא ראיתי...

טוב לא נורא, אבל אני רק אציין כי ישנה טעות בסיקור - לא צריך להוריד את הפאנל העליון (זה שבגג) בכדי להתקין שם ראדיאטור 120X3, מפני שיש בפאנל כונס אוויר המאפשר את הזרימה אל חוץ המארז.

בקרוב (בחודש\חודשיים הקרובים) אני אבנה מערכת מים ותראו.

בברכה,

דני ליסיאנסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי רואה את ההודעה הזאת לפני חצי שעה הייתי אומר בוודאות כי בדיוק פירקתי למארז את הצורה, אבל לדעתי אצריך להןריד כדי להבריג את הרדיאטור למקום. בכול מקרה זה שלוש ברגים להוציא, זה בדיוק שלוש שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי רואה את ההודעה הזאת לפני חצי שעה הייתי אומר בוודאות כי בדיוק פירקתי למארז את הצורה, אבל לדעתי אצריך להןריד כדי להבריג את הרדיאטור למקום. בכול מקרה זה שלוש ברגים להוציא, זה בדיוק שלוש שניות.

בשביל להבריג אולי צריך (לא בדקתי, וגם אני בדיוק לפני רבע שעה פירקתי למארז את הצורה :P) אבל בהחלט אפשר להשאיר את הפאנל העליון במקום כאשר הראדיאטור מוברג.

בנוסף לזאת, אין גם את הכלב המצוייר בדלת הימינית.

נ.ב צריך להזהיר אנשים מראש לפני שהם קונים את המארז - הוא ענק! שלא לדבר בכלל על המשקל שלו (אפילו ללא המחשב עצמו), כשראיתי את הקופסא, חשבתי זה הכל קלקרים - טוב נכון.... אבל הרבה פחות קלקרים משציפיתי, המארז בולט מהשולחן שלי!

בברכה,

דני ליסיאנסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...