אגב צה"ל , שמעתם שמחבל ריסס לפני שעה 6 חיילי צה"ל למוות ? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אגב צה"ל , שמעתם שמחבל ריסס לפני שעה 6 חיילי צה"ל למוות ?

e.t

Recommended Posts

אני בד"כ לא נוטל חלק בוויכוחים מסוג זה אבל...

הערבים הם באמת אחלה של עם(כמובן שיש כמה יוצאי דופן, כמו בכל עם) מי שיצא לו להכיר אישית, יודע כמה הם נחמדים, לא כולם רוצים להרוג אותנו, פשוט, כמו שאמרתי יש כמה יוצאי דופן אצלם, ויש כמה יוצאי דופן מהעם שלנו שרוצים גם כן "להעלים" אותם....

בכל מקרה, לא כולם כאלו "רעים"...

בגלל דיבורים כאלו אנחנו לא פותרים את הבעיה יותר מ-50 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שהכי שיגעה אותי בטווח הזה במחסום, זה שהצלף לא ירה אפילו כדור אחד על המחבלים, ואני ראיתי את הבוטקה של הצלף , היה לו שדה ראיה טוב מאוד, כנראה מפחד השתלט עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א)הוא לא היה צלף

ב)הוא ירה מספר צרורות אל עבר הגבעה שמולו...

ג)כל מי שטוען שאנחנו צריכים להתחיל "לקטול אותם" ו"לפוצץ אותם" וכו' וכו'.

מה נדמה לכם שישראל עושה במשך השנה וחצי האחרונות (וחלק יגידו מאז 67')??

נראה לכם שחיילים ישראלים עוברים מכפר לכפר ומחלקים עוגיות וסוכריות????

כמות האזרחים הישראלים שנפגעו מתחילת האינטיפדה האחרונה קטנה פי כמה מכמות האזרחים (קרי, חפים מפשע) הפלשתינאים שנהרגו בהפצצות/הפגזות צה"ל.

כמה זמן כבר אפשר להמשיך עם זה? הם יורים, אנחנו יורים, הם יורים, אנחנו יורים, הם יורים, אנחנו יורים, הם יורים, אנחנו יורים וחוזר חלילה

הגיע הזמן לנקוט בצעד דרמטתי ופשוט מאוד, להרוס את המשטר של ערפאת, לכונן במקומו "נשיא" חדש, מישהו שיהנה גם מתמיכתם של הפלשתינאים וגם יהיה פתוח לשיחות ולהסדרים מדיניים עם .

מצד שני, תהיה חייבת לנקוט יוזמה ו"להרוס את תשתית הטרור" בעצמה לפני החלפת השלטון. מה שאומר שצה"ל יצטרך לעבור כפר-כפר, עיר-עיר. להוציא להורג מבוקשים, להחרים אמל"ח עד שתושג רגיעה יחסית ואז ניתן יהיה לבצע את סעיף א'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א)הוא לא היה צלף

ב)הוא ירה מספר צרורות אל עבר הגבעה שמולו...

ג)כל מי שטוען שאנחנו צריכים להתחיל "לקטול אותם" ו"לפוצץ אותם" וכו' וכו'.

מה נדמה לכם שישראל עושה במשך השנה וחצי האחרונות (וחלק יגידו מאז 67')??

נראה לכם שחיילים ישראלים עוברים מכפר לכפר ומחלקים עוגיות וסוכריות????

כמות האזרחים הישראלים שנפגעו מתחילת האינטיפדה האחרונה קטנה פי כמה מכמות האזרחים (קרי, חפים מפשע) הפלשתינאים שנהרגו בהפצצות/הפגזות צה"ל.

כמה זמן כבר אפשר להמשיך עם זה? הם יורים, אנחנו יורים, הם יורים, אנחנו יורים, הם יורים, אנחנו יורים, הם יורים, אנחנו יורים וחוזר חלילה

הגיע הזמן לנקוט בצעד דרמטתי ופשוט מאוד, להרוס את המשטר של ערפאת, לכונן במקומו "נשיא" חדש, מישהו שיהנה גם מתמיכתם של הפלשתינאים וגם יהיה פתוח לשיחות ולהסדרים מדיניים עם .

מצד שני, תהיה חייבת לנקוט יוזמה ו"להרוס את תשתית הטרור" בעצמה לפני החלפת השלטון. מה שאומר שצה"ל יצטרך לעבור כפר-כפר, עיר-עיר. להוציא להורג מבוקשים, להחרים אמל"ח עד שתושג רגיעה יחסית ואז ניתן יהיה לבצע את סעיף א'.

אתה אומר בדיוק מה שאני אומר רק במילים אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל בתוכנית שלך , MINIMIZER , נראה טוב ויפה. אבל למה לעזאזל לא עושים את זה ? ? ?

ה"תירוץ" החדש הוא שארה"ב רוצים קואליציה נגד עיראק אז פעולות של צה"ל נגד הפלשתינאים עלולות לדעתם לקלקל את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב יכולה ללכת קיבינימאט!!! ראינו איך הם מגיבים כשמישהו עושה אצלהם פיגוע.....אז למה לעזאזל אנחנו צריכים לשתוק??????????

במקום לחשוב על תגובות ריאליות לפיגועים אנחנו מפציצים להם בניינים (שגם ככה לוקח להם שבוע לבנות מחדש) וגם מודיעים להם לפני!!!

חלאס!!! במלחמה כמו במלחמה לא מוותרים לצד השני עד שמנצחים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב יכולה ללכת קיבינימאט!!! ראינו איך הם מגיבים כשמישהו עושה אצלהם פיגוע.....אז למה לעזאזל אנחנו צריכים לשתוק??????????

במקום לחשוב על תגובות ריאליות לפיגועים אנחנו מפציצים להם בניינים (שגם ככה לוקח להם שבוע לבנות מחדש) וגם מודיעים להם לפני!!!

חלאס!!! במלחמה כמו במלחמה לא מוותרים לצד השני עד שמנצחים!!!

נראה אותך אומר את זה לשוטר של העולם קאובוי בוש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם _חולמים_ .

הרי הבעיה היא לא רק ערפאת

היא כל העם הפלסטיני

הרי העם הזה חונך יום-יום לשנאה הרג ודם !

אנשים לא מפוצצים עצמם ברחוב בגלל מצב כלכלי קשה

או בגלל שפגעו בהם או במשפחה שלהם.

אני עדיין לא ראיתי שאזרח ישראלי ביצע פיקוע התאבדות... למרות שיש הרבה ילדים/הורים שקולים.

העם הפלסטיני הוא לא הומני! הוא חונך לשנאה מגיל 0! הוא ה SS של ערפאת

הרי מה הביא להמדת 5,000,000+ יהודים בשואה? הרי לכאורה הם לא עשו אבל בכפם!

הרי זה החינוך הנאצי שהוחדר לאוכלוסיה שגרם לזוועות האלה!

וזה בדיוק מה שרא בשנים האחרונות בראשות הפלסטינאית!

הבעיה זה לא ערפאת... זה כל מה שמסביבו...

ובזה אני לא יודע איך אתם רוצים לטפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...