אגב צה"ל , שמעתם שמחבל ריסס לפני שעה 6 חיילי צה"ל למוות ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אגב צה"ל , שמעתם שמחבל ריסס לפני שעה 6 חיילי צה"ל למוות ?

e.t

Recommended Posts

כל הכבוד להם. :yelclap:

למי?! למחבלים?

בטח למחבלים, אנחנו בוחרים להתעלם מזה שפתחו נגדינו במלחמה והם מצליחים לטבוח בנו ולעורר וויכוח בתוכינו.

ועל זה מגיע להם כל הכבוד!!! לצערי.

תגיד לי מה אתה טמבל??? תחזיר את המילים שלך בחזרה ומהר

שיאללה איזה ילדים יש פה ממש חארות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למי?! למחבלים?

בטח למחבלים, אנחנו בוחרים להתעלם מזה שפתחו נגדינו במלחמה והם מצליחים לטבוח בנו ולעורר וויכוח בתוכינו.

הוא לא ילד, אבל באמת, SEVEN - שמור את המחשבות האלה לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי?! למחבלים?

הוא לא ילד, אבל באמת, SEVEN - שמור את המחשבות האלה לעצמך.

היגיע הזמן שמשהו יזעזע אותנו, כל הכבוד להם על זה שהם נלחמים בנו בכל הכוח אומרים בפה מלא שהם רוצים להרוג

אותנו ולחסל את מדינת , לגרום לנו להגיב בפחדנות, לגרום לויכוח ציבורי בתוכינו ולעבוד על כל העולם שהם בכלל

רוצים שלום והם מסכנים.

תן לי עוד עם שמסוגל לעשות את זה?, אם זו לא גאונות אני לא יודע מה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק...

אבל גם להם זה הביא לא מעט (יותר) אבדות...

אז מה זה שווה? הם לא הרוויחו כלום באמת עד עכשיו

לא שטחים לא הכרה בין לאומית לא שום דבר משמעותי...

שנינו מפסידים... ככה זה תמיד במלחמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק...

אבל גם להם זה הביא לא מעט (יותר) אבדות...

אז מה זה שווה? הם לא הרוויחו כלום באמת עד עכשיו

לא שטחים לא הכרה בין לאומית לא שום דבר משמעותי...

שנינו מפסידים... ככה זה תמיד במלחמה

אבדות בכלל לא משנות להם כלום.

בקשר לרווח שלהם הוא לא מידי הם רוצים לנצח ולהשמיד אותנו ולא משנה להם כמה קורבנות

או כל דבר אחר.

חוצמיזה אני לא מנסה ולא רוצה להבין אותם אני רוצה להבין למה אנחנו עוד לא התחלנו

לטבוח בהם ולהבין שאין ברירה זו מלחמה שרק תחמיר עד שאחד הצדדים ינצח.

אז תתעוררו לא אכפת לי לזעזע ואניח לא לוקח כלום חזרה זו דעתי!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים דבר מאוד פשוט.

"העם האומלל" הוא לא זה שאנחנו מנסים לעשות איתו שלום.

זאת אומרת, מצד אחד אנחנו רוצים.. אבל מצד שני - אנחנו מדברים עם עראפת, שהוא בכלל טרוריסט שמשתמש בכסף שהוא קיבל\מקבל מישראל וארה"ב בשביל לקנות במקום לעזור לעם "שלו", אותו עם שהוא באמת מסכן, ורוצה שלום.

בתור אחד שמכיר לא מעט אנשים אפילו במקומות כמו אום-אל-פחם (בשיא הרצינות..) אני יכול להגיד לך בוודאות ש"העם המסכן" לא מרגיש "כבוש", "אומלל", "חסר ישע", "חסר אמונה" וכו' וכו'.

"העם המסכן" רוצה שלום, וכועס כל פעם שיש פיגוע.

האנשים שאתם רואים שמחים בטלוויזיה כל פעם שיש פיגוע הם לא "העם המסכן", אלא מספר (לא קטן) של מחבלים וטרוריסטים, שצריך.. הממ.. "להעלים".

מצד אחד ערפאת אומר ש"העם שלו" אומלל ומסכן, ומצד שני הוא משתמש בכספי התמיכה שהוא מקבל עבור אותם אנשים בשביל לקנות באופן בלתי-חוקי.

אין פה שום "תרגיל של הפלשטינאים", אלא פשוט תרגיל אומלל של עראפת, שבזמן האחרון העם סוף סוף הבין אותו, חוץ מכמה יוצאי דופן ("שולמית אלוני-יוסי ביילין-like").

רוצים שלום עם הפלשטינאים? רוצים לתת להם מדינה ולחיות לצידם בשקט? גם הם רוצים. רק תעיפו את המחבלים שעומדים בדרך, תנו לעם האמיתי שלהם לבחור מישהו שייצג אותו, ותגיעו איתו להסכמות (ואיתו, בניגוד לעראפת, יהיה אפשר להגיע למשהו. קאמפ-דויד, מישהו?).

כמובן שזה לא פתרון קסם.. להפיל את המשטר הטרוריסטי ששולט היום בפלשטינאים יקח זמן.. אבל זה אפשרי.

המצב דומה לחלוטין לשילטון הטליבאן, המדכא את העם "שלו" מצד אחד, ומציג אותו לעולם כעם "מסכן" מצד שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל דיברת עם האנשים הלא נכונים...!

בדיוק כמו שלא תלך למשא ומתן עם בין-לאדן כדי לעזור לעם האפגני!

אגב, ראית בטלוויזיה לפני כמה ימים את נהג המונית האפגני שאודה לארה"ב על זה שהם הפילו את משטר הטאליבן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו את זה לא עושים.

מה שהכי מתסכל אותי זה למה לא מחסלים אותו וממשיכים הלאה, הרי יותר גרוע לא יכול להיות.

כל זמן שממשיכים לא להגיב מגיע לנו! וכל הכבוד להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שוכחים דבר מאוד פשוט.

"העם האומלל" הוא לא זה שאנחנו מנסים לעשות איתו שלום.

זאת אומרת, מצד אחד אנחנו רוצים.. אבל מצד שני - אנחנו מדברים עם עראפת, שהוא בכלל טרוריסט שמשתמש בכסף שהוא קיבל\מקבל מישראל וארה"ב בשביל לקנות במקום לעזור לעם "שלו", אותו עם שהוא באמת מסכן, ורוצה שלום.

בתור אחד שמכיר לא מעט אנשים אפילו במקומות כמו אום-אל-פחם (בשיא הרצינות..) אני יכול להגיד לך בוודאות ש"העם המסכן" לא מרגיש "כבוש", "אומלל", "חסר ישע", "חסר אמונה" וכו' וכו'.

"העם המסכן" רוצה שלום, וכועס כל פעם שיש פיגוע.

האנשים שאתם רואים שמחים בטלוויזיה כל פעם שיש פיגוע הם לא "העם המסכן", אלא מספר (לא קטן) של מחבלים וטרוריסטים, שצריך.. הממ.. "להעלים".

מצד אחד ערפאת אומר ש"העם שלו" אומלל ומסכן, ומצד שני הוא משתמש בכספי התמיכה שהוא מקבל עבור אותם אנשים בשביל לקנות באופן בלתי-חוקי.

אין פה שום "תרגיל של הפלשטינאים", אלא פשוט תרגיל אומלל של עראפת, שבזמן האחרון העם סוף סוף הבין אותו, חוץ מכמה יוצאי דופן ("שולמית אלוני-יוסי ביילין-like").

רוצים שלום עם הפלשטינאים? רוצים לתת להם מדינה ולחיות לצידם בשקט? גם הם רוצים. רק תעיפו את המחבלים שעומדים בדרך, תנו לעם האמיתי שלהם לבחור מישהו שייצג אותו, ותגיעו איתו להסכמות (ואיתו, בניגוד לעראפת, יהיה אפשר להגיע למשהו. קאמפ-דויד, מישהו?).

כמובן שזה לא פתרון קסם.. להפיל את המשטר הטרוריסטי ששולט היום בפלשטינאים יקח זמן.. אבל זה אפשרי.

המצב דומה לחלוטין לשילטון הטליבאן, המדכא את העם "שלו" מצד אחד, ומציג אותו לעולם כעם "מסכן" מצד שני.

אני חושש שפעם הדבר היה נכון.

המחבלים היו בצד אחד והעם בצד שני.

לפי דעתי, דעת הקהל של העם ה"מסכן" השתנתה, בגלל המצב.

פעולות הענישה פוגעים בהמון אנשים חפים מפשע - שלא תבין לא נכון, אני בעד לתת להם בראש אבל אני לא רוהא כל דרך להעניש

רק את המחבלים.

לכן עכשיו גם הציבור הופך להיות אנטי ישראלי, גם נשים ילדים ונערים מתכנבים להיות טרוריסטים.

בעיקרון, המצב מאוד מסובך וקשה להבין אותו לחלוטין, לכןן גם ההסברה שלנו נחשלת ורק מנהגים ואנשים חכמים אחרים מבינים את המצב שלנו, האמת, הציבור הישראלי פחות מסכן מהציבור הפלסטנאי, אבל החלק הטרוריסטי של הפלסטינאים כופה את זה עליו.

(לדעתי, כדי שיבינו באמת את המצב כרן, צרילך לפרסם ספר, לא פחות.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בד"כ לא נוטל חלק בוויכוחים מסוג זה אבל...

הערבים הם באמת אחלה של עם(כמובן שיש כמה יוצאי דופן, כמו בכל עם) מי שיצא לו להכיר אישית, יודע כמה הם נחמדים, לא כולם רוצים להרוג אותנו, פשוט, כמו שאמרתי יש כמה יוצאי דופן אצלם, ויש כמה יוצאי דופן מהעם שלנו שרוצים גם כן "להעלים" אותם....

בכל מקרה, לא כולם כאלו "רעים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי אתה צודק שאנחנו לא מדברים עם האדם הנכון, אבל...

כנראה החברה שאתה מכיר הם המיעוט, לפני בערך חודשיים התפרסם סקר שנערך ב 3 ערים

ברשות הפלסטינאית - ותפנים טוב את התוצאות : 78 % מהערבים תומכים בהמשך הטרור(אז לא

נראה לי שהם בדיוק מצטערים בכל פיגוע)!

כמו כן האמהות והילדים שזרקו סוכריות ברחובות אחרי הפיגוע בתאומים, הם העם הפלסטינאי

ולפחות האמהות בד"כ הם לא הטרוריסטים, והם ממש לא מצטערים עם כל פיגוע.

וגם אלה שמשחקים אותה שהם מעונינים בשלום זה בד"כ כדי להראות טוב בעיני העולם,

כי כשהם מדברים בסביבה ערבית, הם מגלים את נסתרות ליבם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...