בירור שקט לגבי שני מארזים שהוצעו לי - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בירור שקט לגבי שני מארזים שהוצעו לי

שירי249

Recommended Posts

ב-"שרשרת האספקה", כוונתי היא ל : יצרני חומ"ג, יצרני הרכיבים, יצרן המוצר הסופי, היבואן, המפיץ, והחנות. וכל המוטבים בדרך (הבנק, חב' הביטוח, המובילים הימיים ו/או האוויריים ו/או היבשתיים, הרו"ח, עוה"ד, וכיוצ"ב - וכמובן כל המדינות השייכות-לעניין, באמצעות רשויות-המס שלהן). ואם שכחתי גורם כלשהו, עמו הסליחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממליץ על G31-ES2L/G2C - ובעניין הקבלים, כמובן שמומלץ קבלים מוצקים, אבל סביב המעבד זה מספיק.

מספיק עפ"י מי בדיוק? קבל שלא ליד המעבד לא יהרוג את הלוח אם ידלוף? והאם ההבדל בלוחות הזולים יותר נובע רק מהקבלים? ואולי גם מספר הפאזות ואיכות המעגל המודפס שונים? ומה עם רכיבים אחרים? האם הם זהים בדיוק בכמות ובאיכות בלוח שעולה 80 שקל פחות? אבל שוב, כמו שאמרתי מקודם, תמליץ על מה שאתה חושב לנכון. אני חושב שגבול הטעם הטוב נמצא קצת מעל הרף של הלוחות הזולים ביותר של גיגבייט "א-לה הכל כלול". אבל זה אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין תמחור המוצר והתועלת הנובעת ממנו, לא תמיד קיים קשר מובהק או פשוט. לעיתים מוצר מסויים יתומחר "גבוה", משיקולים שאינם קשורים דווקא לאיכותו ביחס למוצר דומה המתומחר "נמוך" - ובכלל.

ולמיטב זכרוני, בשנים האחרונות טרם נתקלתי אפילו באחד מאלו (לוחות-ראשיים "תקציביים" מתוצרת חב' Gigabyte), מבין הרבים שעברו בידיי, אשר נפטר בנסיבות טבעיות (כלומר : שלא כתוצאה מהזנחה פושעת או גורם חיצוני), כך שאני שלם לחלוטין עם ההמלצה :)

את אותם דברים לא יכלתי לומר, למשל, על תוצרת חב' - אשר את דגמיה ה-"תקציביים" (גם בעבור מעבדי AMD), מצאתי את עצמי שב ומחליף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-"שרשרת האספקה", כוונתי היא ל : יצרני חומ"ג, יצרני הרכיבים, יצרן המוצר הסופי, היבואן, המפיץ, והחנות. וכל המוטבים בדרך (הבנק, חב' הביטוח, המובילים הימיים ו/או האוויריים ו/או היבשתיים, הרו"ח, עוה"ד, וכיוצ"ב - וכמובן כל המדינות השייכות-לעניין, באמצעות רשויות-המס שלהן). ואם שכחתי גורם כלשהו, עמו הסליחה.

חחחחח גדול!

בכ"מ למה הנושא גלש?

ממארז וספק הם הגיעו לשרשרת אספקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...