בירור שקט לגבי שני מארזים שהוצעו לי - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בירור שקט לגבי שני מארזים שהוצעו לי

שירי249

Recommended Posts

אני מחפשת מארז (למפרט בתקציב של 2500 ש"ח ללא ציוד הקפי) שיהיה הכי שקט ומשתלם שאפשר להשיג במגבלות התקציב שלי.

בפורום מפרטי מחשב הציעו לי שנייים: את Raidmax Apex (שעולה 166 ש"ח) ואת Tempest Airflow King (שעולה 411 ש"ח).

הדעות לגבי השקט של שני המארזים האלו היו שונות ומנוגדות. מה אתם אומרים לגביהם?

במידה ויש לכם מארז שקט אחר להציע לי, בבקשה שמחירו לא יעלה על 400 ש"ח.

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

MJ - אם אתה לא מבין בתחום, כדאי שלא תמליץ לאנשים.

שירי,

כל המארזים שהציעו לך אינם שקטים.

אם תגידי מה יש במפרט נוכל להמליץ לך על מארז שקט. כעיקרון, אם אין בו איזה כרטיס גיימרים רציני, זו תהיה אופציה מצויינת ושקטה שכוללת גם ספק. רק שימי את המאוורר האחורי על LOW:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4873

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MJ - אם אתה לא מבין בתחום, כדאי שלא תמליץ לאנשים.

שירי,

כל המארזים שהציעו לך אינם שקטים.

אם תגידי מה יש במפרט נוכל להמליץ לך על מארז שקט. כעיקרון, אם אין בו איזה כרטיס גיימרים רציני, זו תהיה אופציה מצויינת ושקטה שכוללת גם ספק. רק שימי את המאוורר האחורי על LOW:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=4873

הינה הלינק לפוסט שבו הוצעו לה המפרטים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=403245.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-Antec NSK-4480B-II, יש בו 3 "חלונות" - ולא הכי קטנים - בדיוק מעל שני "מוקדי רעש" עיקריים במערכת, כך שאע"פ שהיצרן מתייחס אליו כשקט, קיים קושי להתייחס להצהרת היצרן כאמת עובדתית. וזה בנוסף על נסיוני האישי עם מארז זה - שלא הצליח למסך אפילו "רעש" של מאוורר 60מ"מ על כרטיס-תצוגה RHD4670 (לא מומהר).

ממליץ על ה-NZXT Hush, הזמין ב-385ש"ח ב-FoxPC. הבעיה היחידה שבה נתקלתי ב-Hush היא איכות הבניה שלו, שמאידך איננה זהה לזו של תוצרת - אך מאידך גיסא, גם איננה גרועה - אלא מצויה אי-שם באמצע.

אפשרות נוספת היא ה- Sileo, מ-SkyPC, הכלול כבר במפרט שהצעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על תשובותיכם :)

כרטיס המסך שאקנה הוא 9800GT (כרטיס רציני לא?)

לגבי המארז עם הספק 380W, אם אינני טועה כבר הציעו לי אותו בעבר בת'רד אחר ויש לי הרגשה שהוא לא יהיה מסוגל להחזיק את כרטיס המסך שלי.. נכון?

אה אגב, אני אקנה ב-skypc אז צריך לדאוג שיש ברשותם את המארזים האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום מארז לא אמור למסך על מאוורר רועש של כ"מ, מעבד וכדו'.

אם רוצים מחשב שקט צריך קודם כל לדאוג לכרטיס מסך שקט, ספק שקט וקרור שקט למעבד.

מפורום מפרטים, הבחורה רוצה לשים 9800GT. קודם כל צריך לדאוג לאחד שקט מאוד ורצוי אחד שמוציא את החום מחוץ למארז אחרת הספק לא יהיה שקט.

בנוסף, איכות הבניה חשובה מאוד לשקט. ספוגים לא עוזרים אם איכות הבניה לא משהו כי הם לא פותרים בעיות של רעידות למשל. ספציפית ה NZXT HUSH מאוד לא איכותי.

לא מכיר את הסיליו. הייתי הולך על הסונטה 3 שבא עם עם ספק 500 ומקום למאוורר 120 בחזית. אם זה יקר מדי אפשר לרדת ל 6580 עם ספק 430 וואט אם כי יש אופציה למאוררי 92 מקדימה שיהיו פחות שקטים.

לגבי כ"מ, כדאי אחד שיהיה שקט ויוציא את האוויר החם החוצה. עקרונית הרפרנס של די שקט במנוחה. האסוס ULTIMATE שקט במיוחד אם כי כמובן יקר יותר. אין לי נסיון עם הספארקל שהציעו לך. יש לספארקל אחד פסיבי, אבל הוא דורש לטעמי מארז מאוורר היטב מה שקשה להגיד על שנחשבים שקטים.

לגבי קרור למעבד, אפשר לקחת את ה 5750S של גלאשיאלטק שיהיה שקט יותר מהפריזר 7. שימי לב ל S ולא ל PWM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...