מארז + ספק שקטים מאוד! תקציב כ-800 ש"ח (לשניהם) - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז + ספק שקטים מאוד! תקציב כ-800 ש"ח (לשניהם)

_BooM_

Recommended Posts

SkyPC

אין לי כ"כ בעיה להוסיף ל-Enermax, אבל הבנתי שהוא לא שקט מאוד, גם שמעתי אחד (למרות שאני לא בטוח שזה היה ה-PRO82). שמעת אותו? (למישהו יש את הספק ויכול לתת את דעתו על כך?)

מעבר לכך, הוא "רק" 425W, ואם אני אוסיף כרטיס מסך (כגון GTX260) או עוד Hard Disk או כרטיס TV וכד', מעדיף שיהיה לי יותר ספייס בטווח הרחוק מבלי להחליף.

בכל מקרה, זה המפרט:

מעבד AMD Phenom II X4 920 Box

¤1077

לוח אם Gigabyte GA-MA78GM-US2H

¤499

כונן קשיח Westren Digital WD5000AACS 3.5" 500GB SATA2 16MB

¤333

זיכרון G.Skill 4096MB (2048MBx2) 1066Mhz CL 6-6-6-18 NQ

¤300

מארז ללא ספק CoolerMaster Sileo 500

¤431

ספק כח TOPOWER TOP-EZ 500W Silent-EZ Modular

¤350

(הספק נקנה מחנות אחרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - TOPOWER לא חזק יותר מבחינת מסילות ה - 12V, ההגבלה שלו עומדת על 32A לעומת 33A של האנרמקס.

וכמו שכבר אמרתי, לפי כל הביקורות האנרמקס הוא בין השקטים ביותר שיש.

היתרון של ה - TOPOWER זה בעיקר מחיר נמוך יותר (במיוחד ביחס לגרסה המודולרית של האנרמקס 425).

ואם אתה כבר מפצל חנויות אז יש את המארז של CM ב - 40 ש"ח פחות ב - FOXPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה לא בטוח שהייתי קוץ על המפרט שלך ובטח יש בו לא מעט שינווים ללא ספק הייתי מעדיף את ה 710 בגירסאת BLACK ל OC שהוא מעבד מצויין ואני יכול להביא לך סקירות לא מעטות עליו בנוסף לוקח לוח איכותי יותר בכסף שחסכתי על ה 920 אבל זה לא פורום מפרטים:)

ה TOP הוא ספק בינוני ואיך בכלל אתה משווה אותו עם האנרמקס אני מקווה שצביקה שנמצא כאן לא יראה אותך חחח :xyxthumbs: מבחינת שקט יש את ה אנרמקס וסידרת SILENT של CM שמעט יקרים האנרמקס היא אופציה מעולה!

אם לא אנרמקס אז יש לך את השילוב הזה שכולל 550VX של קורסאיר אומנם זה לא ה 450W שמיוצר ע"י סיסוניק אבל זה ספק שקט ומעולה

עם חריגה קטנה:

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1698

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1697

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם תודה על העזרה ועל הייעוץ :xyxthumbs:

הצלחתם לבלבל אותי לגמרי.

בכל מקרה אני לא מתכוון לעשות OC כלשהו.

מצד אחד אנשי סיסטם מייעצים לי לא להשקיע ולא להשתגע יותר מידי כי זה בזבוז כסף לדעתם ואין לדבר סוף, מצד שני..

אז אני פשוט לא יודע איפה להפסיק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם קראתי עכשיו מספר השוואות וסקירות והאנרמקס אכן מדהים מבחינת שקט.

אני אקח את ה-Enermax Pro+ 425W נראה לי מספיק למע'.

תודה על העזרה :yelclap:[br]פורסם בתאריך: 16.04.2009 בשעה 01:35:55

שאלה נוספת ואחרונה.

הזמנתי את ה-425W של Enermax, השאלה אם אוסיף למערכת הקיימת (Phenom II 920, 2xDDR2, 2xHDD ואולי כרטיס TV) כרטיס מסך כגון 4580 האם זה יעמיס על הספק? קרוב למגבלותיו? כי אני יודע שהמעבד זללן לא קטן מבחינת Watts.

מה שהכי חשוב לי שבמצב Idle ללא עומס מיוחד, הספק לא יגיע אפילו לחצי מהנצילות כדי שאוכל לקבל מקסימום שקט מהספק.

השאלה אם יש טעם בכלל להוסיף ולקחת את הדגם של ה-525W או שזה יהיה מיותר וה-425W יהיו די והותר? אשמח להסבר קצר כי אני שובר את הראש עם סקירות ולא מקבל מידע חד משמעי.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ההספק יתאים למערכת מבחינת נצילות ושקט? בהתאם לפוסט האחרון שרשמתי. פשוט זה הפער האחרון שנשאר לי בעניין.

אני חייב להודיע לחנות כי ההזמנה כבר בוצעה.

שוב תודה רבה D; ‏

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...