אווווף איזה עצבים!!! מהרגעים האלה שבא לי לשבור על מה שזז! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אווווף איזה עצבים!!! מהרגעים האלה שבא לי לשבור על מה שזז!

Invisible person

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כניראה הבחור היה כבר ללא מצב רוח... גמאני פעם התעצבני נורא מזה שהמסטיק לא רצה לצאת מהחבילה אז זרקתי את החבילה לעזזל וקיללתי אותה כיד המלך... אישה אחת שעברה ליד הסתכלה עלי במבט של" WTF?"......

גם פעם כשהייתי חורש על המולטי של COD4 (טוב לא ממש חורש... שעתים ביום) והיה לי כרטיס רשת מעפן שכל הזמן היה מתנתק אז ממש לפני הניצחון הוא התנתק ואני הזהרתי אותו בקול שאם הוא מתנתק עוד פעם אני זורק את הבן-ז*נה מהחלון, המאניאק לא הקשיב לי.... ואני מקיים הבטחות.

XDDDDDD

:lol: :lol: :lol:

אחד הת'רדים המצחיקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה יש לי סיפור מצחיק.

יום בהיר אחד חבר שלי חטף עצבים.

וכשהוא היה עצבני, העצבים היו הופכים לתסכול.

והתסכול היה הופך תוך 3 שניות לעצבים עוד יותר עצבניים.

אז מה הוא עשה? נתן בוקס לקיר.

באופן תמוה, הבוקס היה בעוצמה ובזווית שגרמו לו להעיף את עצמו אחורה והוא נחת על עצם הזנב ודפק לה את הצורה.

שיקום של איזה חודש.

כל הזין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה יש לי סיפור מצחיק.

יום בהיר אחד חבר שלי חטף עצבים.

וכשהוא היה עצבני, העצבים היו הופכים לתסכול.

והתסכול היה הופך תוך 3 שניות לעצבים עוד יותר עצבניים.

אז מה הוא עשה? נתן בוקס לקיר.

באופן תמוה, הבוקס היה בעוצמה ובזווית שגרמו לו להעיף את עצמו אחורה והוא נחת על עצם הזנב ודפק לה את הצורה.

שיקום של איזה חודש.

כל הזין.

אותו דבר קרה לחבר רק שהוא שבר את היד והשאיר את סימנים בקיר=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לפני שנה גם הייתי מרביץ לעצמי עם אגרופים בראש עד שאני מקבל סחרחורת, דופק את הידים חזק בשולחן ומקבל שטפי דם פנימיים בידיים. מזל שנגמלתי מזה.

בקיצור, עדיף לא להיות לידי בזמן שאני משחק.

לפי התיאור, עדיף לא להיות לידך בכלל, זה מסוכן... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ביום שישי עזרתי לאמא שלי לנקות את הבית, שטפתי את הרצפה בכל החדרים חוץ מהאמבט והשירותים וכשרציתי ללכת להחליף את המים המלוכלכים החלקתי במזדרון וכל המים נישפכו :s07: הכפלתי לעצמי את העבודה, ובקשר לנושא הת'ארד- במקרים כאלא אני אומר "TVOU MAT"... (מי שרוסי יבין אותי :lol: זאת הדרך של הרוסים להוריד לחץ)

אוי, איך אני שונא כשזה קורה.

בהחלט אחד הדברים המעצבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מתחרפן לגמרי אז זה רק בגלל משחק מחשב כלשהו (בעיקר אלה בלי ה-quicksave). אני צועק, מקלל, בועט במחשב, וכבר קרה אינספור פעמים ששברתי עכברים, ג'וייסטיקים, מקלדות ופלאפונים מרוב עצבים על משחק.

עד לפני שנה גם הייתי מרביץ לעצמי עם אגרופים בראש עד שאני מקבל סחרחורת, דופק את הידים חזק בשולחן ומקבל שטפי דם פנימיים בידיים. מזל שנגמלתי מזה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לחתימה!

אני פעם שמתי בקבוק קולה במקפיא והמקפיא היה מפוצץ אז הצלחתי איכשהו להשחיל את הבקבוק וכשסגרתי את הדלת שמעתי שהבקבוק נפל לכיוון הדלת אז אמרתי כשאני יבוא לפתוח את המקרר לא לשכוח שהבקבוק יכול ליפול. אז איך שאני בא למקרר עוד לא הספקתי להרים את היד בשביל לפתוח את המקפיא והמקפיא נפתח לבד והבקבוק נפל והתפוצץ וכל הבית היה קולה אפילו התיקרה חחחחחח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lmao

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך 2 אפשרויות:

1. להתעצבן, ואז לנקות.

2. לנקות.

אם תתעצבן, ותקלל, ותפיל את המקרר על אחותך הקטנה, זה לא יפתור לך את הבעיה.

אז פשוט תנקה, וזהו. מה שקרה קרה, תחייך ותמשיך הלאה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מתחרפן לגמרי אז זה רק בגלל משחק מחשב כלשהו (בעיקר אלה בלי ה-quicksave). אני צועק, מקלל, בועט במחשב, וכבר קרה אינספור פעמים ששברתי עכברים, ג'וייסטיקים, מקלדות ופלאפונים מרוב עצבים על משחק.

יש מצב שאתה שחקן אנריל טורנמנט? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...