צבא והחיים שאחרי.... - עמוד 21 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא והחיים שאחרי....

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 348
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא צריך להיות בכושר גם ל05, בטירונות בונים לך את הכושר :s07:

אם אתה מספיק בריא ובכושר לקום מהמיטה וללכת לספה לראות , אני צופה לך עתיד גדול בטירונות 02.

תפסיק לחשוב כמו פדלאה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעוקב יכול ליות שבשבילך 02 זה בידחה כי אתה בכושר,אבל בשבילי יכול להיות ש02 זה לא בדיחה כי אני לא בכושר בשיט

אני והמשקל המיותר שלי דווקא די מתנגדים לעובדה שאנחנו בכושר. לפי 3 שנים המצב שלי היה גרוע אבל! 02 זה בדיחה בכל מובן אתה תגיע לשם ותראה את זה בעצמך

אני עכשיו אחרי התחלתי להוריד משקל באופן מהיר בגלל שינוי המזון (תאכלו אתם בבסיס סגור כמו פילון ובדרכים ג'אנק)

אני גם התחלתי להתאמן עכשיו ולהיכנס לכושר בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו איתי אנשים ששקלו משקל עודף שלא מגייסים עליו בכלל והתעקשו בצו ראשון שיחליקו את זה, בנוסף המספר של המשקפיים גם הוא נתן להם פרופיל 72 והם ארגנו 82 בלחץ... אנשים שבקושי מסיימים בר אור אם בכלל או בוחן מסלול אבל לא ויתרו לעצמם והם הגיעו רחוק... אולי קורס מ"כים וקצינים זה כבר באמת יהיה בלתי אפשרי אם הם לא יעשו שינוי אמיתי אבל מי שרוצה להיות בקרבי הוא יכול בלי בעיה גם אם הוא פדלאה, זה הכל בראש :kopfpatsch:

ו02 זה בדיחה רעה... קייטנה ממש, צריך להיות עם בעיות פיזיות או חברתיות קיצוניות בשביל לא לסיים 02.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין אוכל בבסיס סגור לבין אוכל בבסיס פתוח?או שבבסיס פתוח אוכלים את האוכל של אמא?

זה משתנה מבסיס לבסיס, זה שהבסיס פתוח או סגור לא קובע את טיב האוכל.

בכל בסיס של צה"ל יש חדר אוכל, צה"ל לא יכול להכריח אותך להביא אוכל מהבית (כמובן יש הרבה שעושים את זה, כי הם היו מעדיפים למות מלאכול את האוכל הצבאי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב"הרבה".. למה לא... תגזים קצת...

האוכל בצבא בד"כ אכיל ומידי פעם אפילו מזין. בד"כ עם הרבה שמן ומבושל לא בזמן הנדרש (יותר מידי\ פחות מידי).

בחדרי אוכל של קצינים האוכל נראה יפה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די מעצבן הקטע של האוכל... כי מהצד השני עומד חייל בדיוק כמוך והוא כמובן מכין אוכל טוב לעצמו אבל שהוא מאכיל את שאר האנשים באוכל בסיסי שכולם יודעים להכין איכשהו הוא מצליח לייצר זבל של אוכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תרגעו עם האוכל , הוא לא עד כדי כך גרוע , אחרת הייתם רואים כתבות בערוץ שתיים על זה ..

בוא נגיד ככה שהאוכל לא יהיה הבעיה שלכם עם השירות הצבאי .(לפחות רוב האנשים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...