צבא והחיים שאחרי.... - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא והחיים שאחרי....

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 348
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חן מ דווקא הייתי ממליץ לך ללכת לחדר .

תתחיל לרוץ קצת ולחזק שרירים זה יגרום לך להרגיש טוב יותר (ברצינות). אתה נמשע לי אדם חסר תמים וחסר בטחון עצמי.

אל תאהב את המדינה, אבל לפחות תכבד קצת את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר מחט לתחת?

יש הבדל בין לא להיות בכושר לבין להיות פדלאה שלא יכול ללכת כמה מטרים.

והקשר הוא? אני מדבר על העובדה שהוא שונא , וזה פשוט עצוב. הוא מזכיר לי מישהו מהכיתה שלי שפשוט נהנה בטירוף מלשבת במחשב מהבוקר עד הלילה ורוצה שזה יהיה הדבר היחידי בחיים שלו.

ברור לי שאני לא הולך לשנות פה עמדות בקלות, אבל אולי הוא יתעורר במוקדם או במאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא אוהב ויש עוד המון כמוני וכמוהו, אז מה?

כל העולם צריך לאהוב כי זה בריא? גם לשתות ביצה טריה כל בוקר זה בריא, אני מנחש שאתה לא עושה את זה.

מה גם שספורט לפעמים יכול לגרום ליותר נזק מתועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא אוהב ויש עוד המון כמוני וכמוהו, אז מה?

אין שום פעילות שמאמצת את הגוף שלך שאתה אוהב? בכלל?

כל העולם צריך לאהוב כי זה בריא? גם לשתות ביצה טריה כל בוקר זה בריא, אני מנחש שאתה לא עושה את זה.

לשתות ביצה טריה כל בוקר זה לא בריא. תפריט מאוזן ומתוכנן שכולל את כל הויטמינים \ פחמימות \ חלבונים \ שומנים \ מינרלים הדרושים לך זה בריא, וכן, אני כן פועל ע"פ תפריט. (שאגב, עזר לי לרדת בול בחופש פסח הזה 9 וחצי ק"ג עודפים, ואני ממש לא שמן)

מה גם שספורט לפעמים יכול לגרום ליותר נזק מתועלת.

גם מים יכולים לגרום ליותר נזק מתועלת אם תשתה חצי אגם ביום, אז לא צורכים מים בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכיבה, אבל אסור לי עקב בעיות ברכיים.

לשתות ביצה טריה כל בוקר זה לא בריא. תפריט מאוזן ומתוכנן שכולל את כל הויטמינים \ פחמימות \ חלבונים \ שומנים \ מינרלים הדרושים לך זה בריא, וכן, אני כן פועל ע"פ תפריט. (שאגב, עזר לי לרדת בול בחופש פסח הזה 9 וחצי ק"ג עודפים, ואני ממש לא שמן)

גם מים יכולים לגרום ליותר נזק מתועלת אם תשתה חצי אגם ביום, אז לא צורכים מים בכלל?

אתה יודע שלרדת 10 קילו בשבועיים זה מאד לא בריא? מה גם שהנתון הזה רק נותן לי תחושה שאתה מאד קיצוני ביחס שלך לספורט.

ותחליף את הביצה בחיי כפר בלי זיהום אוויר, אני לא רואה הרבה אנשים בעולם שחיים בכפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכיבה, אבל אסור לי עקב בעיות ברכיים.

אתה יודע שלרדת 10 קילו בשבועיים זה מאד לא בריא? מה גם שהנתון הזה רק נותן לי תחושה שאתה מאד קיצוני ביחס שלך לספורט.

ותחליף את הביצה בחיי כפר בלי זיהום אוויר, אני לא רואה הרבה אנשים בעולם שחיים בכפר.

לא בדיוק שבועיים, הגזמתי, אבל משהו יותר בכיוון של חודש וחצי, שזה יוצא בערך 1.6 ק"ג בשבוע. לא כ"כ קיצוני.

אני לא כ"כ קיצוני ביחס שלי לספורט, ועד לפני כמה חודשים לא יכלתי לרוץ 300 מטר רצוף (מדוד ובדוק) עקב בעיות שהיו לי בגלל פלאטפוס. החלטתי לקחת את עצמי בידיים והיום אני רץ בצורה מאוד סבירה (מסוגל לרוץ כ-5 ק"מ רצוף).

אגב, הייתי מת לגור בכפר (כמה חודשים רק, כן?) כדי לתפוס את החוויה הזאת. צריך לנסות מתישהו, תודה על הרעיון :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מה שתיארתם כאן,למשל עשיתי בבית הספר 2 קילומטרים ריצה,אני צריך לעשות את זה 5 סיבובים,פשוט אחרי הסיבוב הראשון הרגשתי שאין לי אוויר,אתם מכירים את זה שמרגישים כאבים כאלה מעצבנים בגרון וזה בלתי נסבל אי אפשר להמשיך לרוץ ככה,אז מה לעשות,עושים מה שיכולים...

באמת איך אפשר לשפר את זה?

ואיזה עושים בטירונות 02?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הסיבוב הראשון הרגשתי שאין לי אוויר,אתם מכירים את זה שמרגישים כאבים כאלה מעצבנים בגרון וזה בלתי נסבל אי אפשר להמשיך לרוץ ככה,אז מה לעשות,עושים מה שיכולים...

באמת איך אפשר לשפר את זה?

אתה פשוט לא בכושר. מה עושים? נכנסים לכושר ולא תרגיש את הכאב הזה. בדיוק הסיבה שבגללה הצעתי לעסוק בספורט ונתרעתי מהעובדה שאמרת "איכס ספורט".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך לקרוא, זה עוד כלום.

הבחור בן 18 שאמור להתגייס בקרוב :-X

ולכן אני ועוד כמוני המלצנו לו לדחות גיוס וכן לראות קב"ן,

כמובן שהוא לא ראה זאת בעין יפה והתעלם כאילו שאנחנו יורדים עליו למרות שהתגובה הייתה רצינית בהחלט :nixweiss:

חבל שככה מזלזלים לפני גיוס בקב"ן

מילה של פסיכיאטר מומחה(קב"ן) יכולה להפוך עולמות בצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...