Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים. - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed 2 - תמונות ראשונות ופרטים.

uzi_sch

Recommended Posts

• תגובות 488
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בכל מקרה אתה צריך לפחות 3GB לא משנה הרבה מערכת ההפעלה .

המשחק די תובעני מבחינת בגלל השטח הפתוח שעליו מתפרס המשחק .

וביננו למי שיש מחשב להריץ את המשחק יש לו בטוח יותר מ2GB :*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן סביר שזה ירוץ על רזולוציות נמוכות. אבל למה לשאול בכלל?

שני דורות אחורה זה לא כזה מודרני... אבל מדיום-גבוהה זה ירוץ

אני מניח שזה תלוי בהגדרה שלך למודרני.

אני משתמש בחוק ה-3. כאשר יוצא כרטיס מסך (a Cost effective one) שמסוגל להריץ אותם תנאים משחק ולקבל פי 3 יותר FPS אז אני שוקל החלפה. כיום ה 285GTX מביא כ-50% יותר FPS משלי (בתנאים שאני משחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

אנשים, זה אמור לרוץ על מקסימום חלק לגמרי על קונסולה !

עד הדור הבא רוב המשחקים ירוצו מעולה על רוב המחשבים, כלומר התשובה היא כן - ירוץ בסדר גמור על 1900XT ברזו' של 19" בלי פילטרים

ושאר שגעונות.

לא מבין למה כולם ממהרים לשדרג, באמת שאם לא היה לי מסך 22" ה 1950XT שקניתי לפני יותר משנתיים היה מספיק לי לגמרי, עכשיו הוא גם

סוחב מעולה אבל צריך להוריד טיפה רזו', ויש לו רק 256 מגה ! ואנשים רוציה ג'יגה, איזה עיניים גדולות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורווינד, אובליביון ופולאאוט 3 הם המשחקים היחידים שאני יכול לשחק עם קירטועים, נפלאותיו של gamebyro

אז חברה מה הולך להיות לנו פה?

איזה סוגי משימות חדשות?

זה שיש דגש על זה שאני דופק לאנשים נשקים ומרביץ להם חזרה אני כבר יודע

כאילו, זה לא יהיה קצר וחוזר על עצמו כמו הקודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחיה ונראה.

קראתי שהם מבטיחים עולם וסביבה חיים שמגיבים אליך, כאשר כל דמות היא אופציה בפני עצמה.

ולבסוף אתה מקבל 4 סוגי דמויות ברחוב + אחת משוגעת שמתחננת שתתרום לה כל פעם שאתה נתקל בה (זוכרים אותה?).

ההבטחות האלה נהיו קלישאות של עולם המשחקים.

ועם כל הספק- אם הם ישלבו נכון את האקשן במשחק, בצורה כזאת שנבצע משימה מסוג אחר כל פעם והרמה תתעצם- יהיה מעניין.

גם אם המשחק יקרטע אפשר להגיד לזכות המפתחים ובהתבסס על המשחק הראשון שזה ייראה טבעי וכחלק מהעלילה במשחק :)

:lol: חזק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...