קירור חדש(AC 7 EXTREME) איך הטמפ'? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור חדש(AC 7 EXTREME) איך הטמפ'?

n3b

Recommended Posts

או קי..וכמו שציין הבחור מעלי איזה דגם יש לך בדיוק ? FREEZER 7 או EX ?

EXTREME כמובן, (אם לא עשיתי זאת קודם, אני ממש מודה לך על העזרה!)

תכוון אותו למקס' בביוס

הוא לא נשמע כמעט גם ב1550~ RPM

הוא כרגע נשלט מהלוח אם, אז למה לגעת בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עשיתי כדברייך, הורדתי REAL TEMP 3.00 והטמפרטורות השתנו בכמה מעלות........ לרעה!

איך יכול להיות שעם כזה הטמפ' גבוהות כל כך?

ולשאלתך, כן הרכבתי את הקירור לבד(לא פעם ראשונה שלי...), ויש לי שני מאוררים מקדימה שמכניסים אויר, אחד בדלת שזורק על הכ.מסך ואחד מאחורה שמוציא אויר...

אני חייב להודות שהתעצבנתי מאוד אחרי שראיתי שהטמפ' במנוחה אצלך כל כך נמוכות(אני שמח בשבילך אבל מרגיש רע בשבילי :pissed:)

איך יכול להיות הפרשים כל כך גבוהים?

אחי תבדוק מה ה-Tjmax אמור להיות... יכול להיות שבגרסא 3 ברירת המחדל יותר גבוהה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה הTJ הנכון..וכמו שציינו כבר..תעלה אותו ל MAX RPM תראה מה קורה עם הטמפ'..

את הRPM אני מעלה מSPEEDFAN? כי בביוס לא מצאתי אפשרות לשנות את ה RPM...

אבל משהו אני לא מבין... איך זה שאתה ועוד כמה אנשים אמרתם שיש לכם מפרט פחות או יותר כמו שלי עם פחות 10 מעלות(אתם שיניתם RPM?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ? :s05: ;D

אל תשכח שאפשר להשוות טמפ' באופן כללי..שכן יש המון גורמים משפיעים..

ולגבי הRPM או שתנסה את SPEEDFAN יש לך מדריך באתר..או שפשוט תיכנס לביוס ותבטל את אופצית הSMART FAN..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ? :s05: ;D

אל תשכח שאפשר להשוות טמפ' באופן כללי..שכן יש המון גורמים משפיעים..

ולגבי הRPM או שתנסה את SPEEDFAN יש לך מדריך באתר..או שפשוט תיכנס לביוס ותבטל את אופצית הSMART FAN..

טעות שלי, לא אתה ;D בכל אופן, ביטלתי את ה SMART FAN, הטמפ' עמדה במנוחה על 44 מעלות, אבל הרעש כמובן בהתאם.....

השאלה היא, אם שאר האנשים שאמרו שיש להם מפרט פחות או יותר כמו שלי, ביטלו גם כן את אופציית ה SMART FAN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...