אפוקסי + דבק טרמי+ משחה טרמית - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפוקסי + דבק טרמי+ משחה טרמית

SixKiller

Recommended Posts

שלום לכם אני חייב עוד היום תשובה אז אשמח מאוד אם תעזרו אני רוצה להדביק כמה יסנקים על הזכרונות ואני צריך לקנות "דבק טרמי"

והייתי ב2 חנויות הכי גדולות ברחובות

Ace and Home Center

ובשניהם אין והם לא יודעים בכלל מה זה אבל יש עשרות סוגים אפילו מאות!!!

של דבקים שונים ויש שם דבקים שעד 200c טמפרטורה מחזיקים אז זה מה שאני צריך?

והדבקים שם הם אפוקסים זה בעצם מה שאני צריך?!?!?!?

דבק אפוקסי עד 200 מעלות c זה מה שאני צריך לקנות???

תודה רבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטר של הדבר הטרמי זה להעביר חום ולא רק להדביק...אפוקסי לא מעביר חום הוא רק מדביק.

לא נראה לי שתמצא דבק טרמי בחנויות בייתיות שכאלו אלא רק בחנויות מחשבים מקוונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטר של הדבר הטרמי זה להעביר חום ולא רק להדביק...אפוקסי לא מעביר חום הוא רק מדביק.

לא נראה לי שתמצא דבק טרמי בחנויות בייתיות שכאלו אלא רק בחנויות מחשבים מקוונות.

אבל אי אפשר למרוח 2 חומרים... גם את החומר טרמי שלי ועליו את האפוקסי זה בסדר כלומר לא יעשה בעיות...?

(לול "כלומר")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדייו זה יחסום את מעבר החום בין הצ'יפ לסינק.

אתה צריך "דבק טרמי" בלבד!

טוב הבנתי אז בעצם יש דבר כזה דבק טרמי וזה רק מה שצריך תודה רבה אני יקנה את זה ביי בנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה אמרת דבק טרמי

[צונזר ;D ]

עכשיו למקרה שזה יצונזר או משהו אז רשום פה

"הגריז הטרמי הטוב ביותר בעולם.

גריז זה אינו מוליך ולכן אינו מהווה סכנה למעבד. "

מה זה זה הדבק שאני צריך???? או מה

תודה רבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר ברחובות ובזמנו חיפשתי גם אני דבק טרמי, אבל לא מצאתי בשום חנות מחשבים כי החנויות ברחובות לא מקצועיות הם אפילו לא יודעים מה זה "לד" וזה עצוב . עברתי בכל חנויות המחשבים ברחובות יש 6 כאלה וחבל על הזמן לא תמצא דבק טרמי רק להזמין מהאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יהיה אפשר לחצר דבק טרמי ע"י עירבוב נכון של אפוקסי ולמשל משכה טרמית כמו AS3.

לומה בדיוק אתה קורא ערבוב נכון? אתה יכול להסביר?

מי שינסה לעשות את זה ויערבב לא נכון יתעצב לגלות שהסינק תקוע ואין דרך להוציא אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם דבק טרמ של AS הוא ישער גם כן קבוע במקום כי בכלל זאת ה AS הוא אפוקסי כמו כל אפוקסי אחר - אי אפשר להסיר אותו. אבל אפשר לחצר לבד את מה ש AS עושים לערבב כסף עם אפוקי רגיל - את הכסף מה AS3 ואפוקסי רגיל מחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין בעיות תקציב קנה את הדבר האמיתי ;D

לי היו וקניתי אפוקסי עד 150 מעלות וזה עובד מצויין. בכל מקרה: המשחות הטרמיות הטבות ביותר מגיעות רק לחצי המוליכות הטרמית של אלומיניום. ולכן כ"כ חשוב למרוח שכבה דקה. בדבקים טרמיים המצב עוד פחות טוב :(

אם אתה הולך על אפוקסי, תדאג למרוח שכבה מאד דקה. (אגב, אפוקסי מבודד חשמלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יהיה אפשר לחצר דבק טרמי ע"י עירבוב נכון של אפוקסי ולמשל משכה טרמית כמו AS3.

Big NO!

דבק טרמי אמור להיות שכבה מאוד דקה, ולכן אפוקסי יהיה רעיון גרוע, כמו כן בלתי אפשרי לערבב את המשחה הטרמית עם הדבק הטרמי לקבל משהו שיוליך חום קודם כל מכיוון שאי אפשר לקבל מוצר אחיד, ודבר שני מכיוון שבכל מקרה הדבק "המאולתר הזה" יוליך בצורה איומה.

הפתרון היחידי הוא להשיג דבק לא מאולתר, אפשר למצוא דבקים כאלו גם בחנויות אלקטרוניקה (אם אני זוכר נכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!

דבק טרמי אמור להיות שכבה מאוד דקה, ולכן אפוקסי יהיה רעיון גרוע, כמו כן בלתי אפשרי לערבב את המשחה הטרמית עם הדבק הטרמי לקבל משהו שיוליך חום קודם כל מכיוון שאי אפשר לקבל מוצר אחיד, ודבר שני מכיוון שבכל מקרה הדבק "המאולתר הזה" יוליך בצורה איומה.

הפתרון היחידי הוא להשיג דבק לא מאולתר, אפשר למצוא דבקים כאלו גם בחנויות אלקטרוניקה (אם אני זוכר נכון).

ציטוט שלך בת'רד שלי לפני מספר ימים :

לרוב אם מחליטים להתמש בדבק טרמי מערבבים אותו עם משחה טרמית, מכיוון שכמעט ולא ניתן להסיר דבק טרמי מבלי לפגוע ברכיבים.

אולי תחליט?? ותפסיק לבלבל אנשים עם הדעות האישיות שלך או שאתה יודע או שאתה לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...