תקלה בגלישה באקספלורר במחשב נייד טושיבה A300-1EC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בגלישה באקספלורר במחשב נייד טושיבה A300-1EC

snop

Recommended Posts

שלום רב !

יש לי בעיה במחשב נייד של דגם : A300-1EC, הבעיה בעיקר מתרחשת באתר של שהעמוד הבית לא מראה לי את העדכונים המיידים וברשימת חברים אני לא יכול לרשום שם ולחפש כי זה מקליד את השם אבל באפור ואני לא יכול ללחוץ על כפתור החיפוש, שאני מקבל הודעות בתיבת דואר אני לא יכול להשיב, את הצ'אט אני לא יכול לפתוח בכלל... ובאתרים כמו וואלה ויוטיוב סרטונים לא עובדים, ובאתרי הורדה כמו F2H ועוד כמה גם אם אני מחכה את כל השניות שצריך לחכות ואז להוריד - אני לא יכול ללחוץ להוריד... תסכול רציני.

התקנתי פלייר ומקרומדיה אבל זה לא ממש עזר ואני לא מבין מה הולך שם...

מישהו יכול לייעץ ? להדריך ? לפתור את זה ?

ואם לא - מישהו יודע איך פירמוט למחשב ? שרכשתי אותו בבאג נאמר לי שיש איזו תוכנה או משהו שמיוחדת לפירמוט מחשב שהיא מבצעת את הפירמוט ישר ומחזירה את המחשב למצב כאילו עכשיו קניתי.. אבל לא מצאתי ממש איך לעשות והייתי מעדיף לא לפרמט אם אפשר לפתור את העניין, כי אני בטוח שאתם יותר מבינים, מתמצאים ומומחים ממני בעניינים כאלה.

אז תודה רבה ושיהיה חג שמח :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי על ההקפצה.. פשוט ההודעה נפלה לעמוד 2 אחרי יומיים שלא הגיבו.

אין מישהו שיכול לעזור לי לפענח מה הבעיה ? ואם לא לפענח לכוון אותי איך מפרמטים בפירמוט המובנה שיש ?

תודה שוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אבל דפדפן 6 אלא 7 עם מערכת הפעלה ויסטה.

ודרך אגב גם ה- Media Player לא עובד בכלל...

לא יודע מה עשו לי.. מישהו נגע לי במחשב יום אחד ומאותו יום - זה קרה..

איזה באסה.. הורדתי קודאקים הורדתי פלייר, מקרומדיה, קוויק וריל פלייר וכלום לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס לאקספלורר,כלים>אפשרויות אינטרנט>מתקדם ותנסה לאפס את הדפדפן אולי זה יעזור אם לא במחשב שקיבלת אמורים להיות דיסקים של recovery שאמורים להחזיר את המחשב למה שהוא היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אני עובד בבאג ויצא לי לפרמט כבר כמה וכמה טושיבות..

תלחץ F8 כשהמחשב עולה, אחרי זה תלחץ על repair my computer.

ומשם זאת כבר התוכנה של ואתה תסתדר, האפשרות המומלצת לדעתי היא להחזיר את המחשב למצב של "מהמפעל".

בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אני עובד בבאג ויצא לי לפרמט כבר כמה וכמה טושיבות..

תלחץ F8 כשהמחשב עולה, אחרי זה תלחץ על repair my computer.

ומשם זאת כבר התוכנה של ואתה תסתדר, האפשרות המומלצת לדעתי היא להחזיר את המחשב למצב של "מהמפעל".

בהצלחה ;)

שלום לך עובד באג !!! חחחח יופי אתה בדיוק הבנאדם שהייתי צריך - אפשר את ההנחת עובד שלך ? - חחחחחחח סתם סתם פשוט המחשב נרכש מבאג.

אממ לגבי מה שאמרת "להחזיר את המחשב למצב של "מהמפעל"" - זה יחזיר אותו למצב שהוא היה ביום של הרכישה ? - אם כן אז האם גם :

1. הוינדוס יהיה מותקן כרגיל בעברית ועם רשיון ? (כמובן יש לי את הקוד מוצר באחד הספרים וגם מתחת למחשב).

2. כל התוכנות נגיד מדיה פלייר שכנראה נמחקו או השתבשו יחזרו לעצמם..?

ורגע איך עושים את ההחזרה למצב מהמפעל - דרך ה-F8 שאמרת ? איך זה רשום בדיוק שאני לא אטעה.

תודה ענקית !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, המחשב יעשה התקנה חדשה (וחוקית מן הסתם) בעברית ונקייה לחלוטין (תגבה את כל המידע החיוני).

2. כל התוכנות יחזרו לעצמם.. כולל כל התוכנות המיותרות של :P

לגבי איך בדיוק, אז לפי זכרוני זאת האופציה הכי תחתונה.. לא זוכר בדיוק מה כתוב שמה, אבל זה באנגלית די קלה, ולא צריכה להיות לך בעייה מיוחדת עם זה..

בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...