האם הכרטיס שלי מקורר מספיק טוב בשביל VMOD ? + תמונות +עוד כמה שאלות. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הכרטיס שלי מקורר מספיק טוב בשביל VMOD ? + תמונות +עוד כמה שאלות.

Bug2000

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם ה8500LE שלי (ז"ל) עברתי את ה10K.

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6073715

מאוד צפוף בצמרת של הP4 @ 2GHz עם 8500...

אם תעבור את ה10K אתה תהיה בין הארבעה הראשונים בORB (בעולם...)

כמה אתה מקבל עכשיו ? באיזה setup ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע חבר, הדיון פה הוא סביב השאלה האם תוספת של 12MHz (במקרה שדיברת עליו) או תוספת דומה במקרים אחרים כתוצאה מvmod שווה את העניין - נכון ?

לא! - ציינתי את זה כעובדה נוספת... 12Mhz זה 12mhz וכבודם במקומם מונח...

בוא נשים את הוויכוח בצד - נתתי עובדות - בוא נגיד חומר למחשבה... סיימתי להתווכח, הבחור ההוא נתן טיעונים מאוד לא מקצועיים...

הבחור פה כ"כ רוצה, שאלתו הייתה

האם הכרטיס שלי מקורר מספיק טוב בשביל VMOD ?
ואני הזהרתי אותו, בשום אופן לא נגדו - אבל יש אנשים עם דם חם בראש שקופצים לפני שיש להם באמת מה להגיד או איך לגבות את זה (ואני מתכוון לידע אמיתי ולא משהו שקוראים באינטרנט) - בכל מקרה הבחור פה ממש ביקש (ובניגוד לטלפון של דוד שלי... ;)) גם קיבל...
מתי אני צריך להפסיק לקשקש

בוא נתחיל מההתחלה - לפני שאתה מתחיל - מדוד את המתחים...

תבצע 2-3 מעברים מצד לצד - ותמדוד שוב... - אם אתה רוצה להלחים נגדים אפשר לדייק יותר - בלי לדעת באיזה עפרון תשתמש הלחץ שתפעיל וכמה פעמים תעבור או אפילו עד כמה העופרת מכילה פחם וכמה פלסטיק - אין לי שום דרך להגיד לך מה תראה בדיוק רק בערך - ניסוי וטעיה (אני מקווה שלא השני) זו השיטה...

אחרי שאני עושה את המוד אני צריך לעלות גם את המתח בביוס או שאין צורך?

מאוד תלוי בתוצאות אבל כעקרון ההשפעה של העלאת מתח הagp בביוס יחסית מזערית ולפי דעתי אפשר לוותר עליה - אלא אם כן גם העלית את תדירות הagp...

איזה נגד אחראי על המתח לזיכרון ולליבה

למיטב זכרוני (והוא לא טועה בד"כ) השמאלי העליון יותר = והימני והתחתון יותר = ...

(שניהם אגב בתמונה שנתתי עם העיגולים)

שוב, בהצלחה... ואשמח אם תפרסם תוצאות לאורך זמן... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה8500LE שלי (ז"ל) עברתי את ה10K.

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6073715

מאוד צפוף בצמרת של הP4 @ 2GHz עם 8500...

אם תעבור את ה10K אתה תהיה בין הארבעה הראשונים בORB (בעולם...)

כמה אתה מקבל עכשיו ? באיזה setup ?

קיבלתי 9805

FSB 132 הזיכרון הג'נרי שלי עבד על 350 על תיזמונים 2.5-2-2-5

המעבד 132 כפול 16 שווה 2,112 GHZ (המעבד הוא WILLAMETTE) .

הכרטיס היה על 303 לליבה ו 310 לזיכרון .

אני כבר עכשיו הכי מהיר בין המעבדים שמהירותם היא 2.1 אבל יש איטיים יותר שעוקפים אותי :P.

עריכה : לינק לתוצאה : http://service.futuremark.com/compare?2k1=6808473

בוא נתחיל מההתחלה - לפני שאתה מתחיל - מדוד את המתחים...

תבצע 2-3 מעברים מצד לצד - ותמדוד שוב... - אם אתה רוצה להלחים נגדים אפשר לדייק יותר - בלי לדעת באיזה עפרון תשתמש הלחץ שתפעיל וכמה פעמים תעבור או אפילו עד כמה העופרת מכילה פחם וכמה פלסטיק - אין לי שום דרך להגיד לך מה תראה בדיוק רק בערך - ניסוי וטעיה (אני מקווה שלא השני) זו השיטה...

נראה לי לא הבנת את השאלה, שאלתי מתי אני צריך להפסיק הכוונה נגיד המתח ההתחלתי 3.0 V (סתם דוגמה) אז לכמה אני צריך לעלות הכוונה קפיצות של 0.1 V ? בערך או שאפשר יותר...

תודה רבה לך שוב על התשובות המפורטות :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ... כעקרון 10% הוא מגבלה בטיחותית - אבל לצ'יפים שונים עמידויות שונות - הייתי מתחיל עם 5% ועולה כל פעם ב2-5% נוספים ליתר בטחון - כשאתה מתחיל לראות ארטיפקטים תחזור 5% אחורה ע"מ להיות בטווח יותר בטוח.

אמנם יותר איטי ככה אבל גם יותר בטוח... (ואני די בטוח שאמרת שאתה עוד צריך אותו ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...