האם הכרטיס שלי מקורר מספיק טוב בשביל VMOD ? + תמונות +עוד כמה שאלות. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הכרטיס שלי מקורר מספיק טוב בשביל VMOD ? + תמונות +עוד כמה שאלות.

Bug2000

Recommended Posts

היי לכולם !

http://forums.ort.org.il/files/306/1808645/2097776.rar

תורידו את הקובץ מצטער על האיכות אבל היא סבירה... אז אם הוא מקורר מספיק טוב אז אני צריך קישור לVMOD עם העיפרון (מי שמכיר) כי לא מצאתי ואני יודע שאפשר לעשות ... ועוד שאלה היא איך אני יודע שה VMOD אכן פועל ?

תודה רבה מראש . 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אפשר לשפר רק בעזרת מאורר גדול יותר כי אין לי יותר מקום במארז להיטסינק גדול יותר :P

אז רגע אתם אומרים שאני יכול לעלות את מתח דרך הביוס כי יש לי אפשרות כזאת ... ובכל זאת אני אשמח לקבל מדריך לVMOD הזה בעזרת העיפרון .

עריכה : אז ככה העלתי את המתח בביוס של ה AGP VDDQ VOLTAGE מ 1.5 ל 1.7 וזה פשוט לא נתן שום כלום ! לא הצלחתי לעלות אפילו 5 מגה הרצים לא למעבד ולא לזיכרון הכוונה שהכרטיס נתקע כשהעלתי את ה SPEED מ 300 ל 305 , והיו טקסטורות שבורות כשהעלתי את ה MEM SPEED מ 305 ל 310. זאת אומרת שהמתח בכלל לא עזר או שלא התקבל על ידי הכרטיס ... אז מה עושים ? אני נורא רוצה לישבור 10000 ב פרידימארק ועכשיו הגיעתי רק ל 9805 :\ אני מבואס :\.

מקווה שתעזרו לי :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עושים VMOD לכרטיס מסך - אני לא מכיר אפילו אחד כזה שנגמר טוב... (ואני מכיר לפחות 6 שנגמרו רע מאוד...)

כך שאלא אם כן יש לך תוכניות לקנות כרטיס חדש - וגם אז חבל - תרום את שלך למי שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עושים VMOD לכרטיס מסך - אני לא מכיר אפילו אחד כזה שנגמר טוב... (ואני מכיר לפחות 6 שנגמרו רע מאוד...)

כך שאלא אם כן יש לך תוכניות לקנות כרטיס חדש - וגם אז חבל - תרום את שלך למי שצריך...

:-\

אתה אחד מאלה שצריכים ? ::) ויש מלא אנשים בחול שהצליכו ולא רע ... אם אתה רוצה אני יכול להביא לך לינק.

שמעו אני רוצה לעשות את ה VMOD בעזרת עיפרון ! כן שמעתם נכון, לוקחים עיפרון ומקשקים באחד הרכיבים וזה מוסיף מתח ללא צורך בהלחמות וכל זה. אני לא מתכוון להלחים לכרטיס שום דבר כי אין לי מלחם מתאים בשביל להלחים רכיבים כה קטנים.

ועדיין לא הבנתי למה כשהעלתי את ה VDDQ VOLTAGE שום דבר לא השתנה ? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא יודע מה הוא עושה אין סיבה שמשהו ישתבש...

אני ממליץ לך למדוד טמפ'.

לגבי העלת המתח בביוס, הכרטיס מקבל את המתח ישירות מהספק ולא דרך הלוח אז מה שתשנה בביוס לא יעזור. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אחד מאלה שצריכים ? ::) ויש מלא אנשים בחול שהצליכו ולא רע ... אם אתה רוצה אני יכול להביא לך לינק.

שמעו אני רוצה לעשות את ה VMOD בעזרת עיפרון ! כן שמעתם נכון, לוקחים עיפרון ומקשקים באחד הרכיבים וזה מוסיף מתח ללא צורך בהלחמות וכל זה. אני לא מתכוון להלחים לכרטיס שום דבר כי אין לי מלחם מתאים בשביל להלחים רכיבים כה קטנים.

יש אפשרות שהלוח אשם... אני יודע שבלוחות של ג'יגהבייט הוספת מתח לא נותנת שום דבר לאוברקלוק

או שפשוט הכרטיס לא מאפשר...

דרך אגב, לא הבנתי איך בדיוק קשקוש עם עיפרון יכול לעזור לך... ואיפה בדיוק אתה רוצה לקשקש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לוח של (ראה מפרט).

בגלל זה אמרו לי שהוספת מתח דרך הביוס לא תעזור וצריך לשנות פיזית דברים בכרטיס כי בכרטיס יש נגדים וכל השיט הזה שאת המתח העודף הוא פשוט לא מקבל והוא סתם מתבזבז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אין לי ניסיון בVMOD לכרטיס מסך אבל שמעתי מידע ואני יחלוק אותך איתו (לא בטוח בנאמר, מה ששמעתי)*

זה שאתה מעלה את המתח לכרטיס דרך הBIOS זה לא עוזר, בגלל שבכרטיס יש בורר מתח שדוחה כל מתח מעל 1.5V.

בשביל לעשות את הVMOD אפקטיבי אתה צריך לשנות את המתח שממנו הבורר מתחיל לברור (מ1.5 ל1.7 נגיד) ואז

לעלות בביוס את המתח הזה, אז זה יעבוד.

MOOMOO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא, אי אפשר לאמר שאני מאלה שצריכים...

2. תשמע - יש לי לא מעט נסיון - זה שאתה קורא כתבה על מישהו שהצליח זה לא אומר שהוא מריץ את זה כך באופן קבוע, אבל תמיד יש את אלה שחושבים שהם יודעים יותר טוב... "לך על זה גבר יש לך את זה" - רק אל תשאל מה קרה לו כשיקרה (...ויקרה) - כי הנה התשובה : הלך פייפן!

אם הוא יודע מה הוא עושה אין סיבה שמשהו ישתבש...

<ironeddie> פגשתי מעט מאוד אנשים שידעו מה הם עושים - ספק אם יש לו חצי מושג מהמעגלים שנמצאים על כרטיס מסך ועד כמה חייב המתח שעובר בהם להיות מדוייק ע"מ לקבל תוצאה נכונה שלא לדבר על שמירת החלקים בחיים...

שלא תחשוב שסתם אני שלילי גם אסביר לך...

1. בניגוד לcpu`s גרפיים(gpu`s) נבנים בטכנולוגיות הרבה יותר מתקדמות (ולא רק במחינת שיטת הליתוגרפיה) וכוללים לרוב הרבה יותר טרנסיסטורים. רק לשם השוואה - ל8500 שלך (שכבר נחשב יחסית מיושן מבחינת צ'יפ - לא להעלב...) יש 60מיליון טרנסיסטורים לעומת 55מיליון בפנטיום 4 החדש ביותר...

2. לכן gpu`s גם רצים הרבה יותר לאט ולא במהירויות של cpu`s ולכן הם גם הרבה יותר רגישים למתח נוסף מאשר - הם נבנו לעבוד בspecs מאוד מסויימים בניגוד לcpu`s ששייכים נניח לקו ייצור של שבאותו קו ייצור יש את כל טווח הפנטיומים שמיועדים לעבוד בתדירויות ולעתים גם תחת מתחים שונים. בניגוד אליהם קו ייצור של gpu`s מייצר לרוב וריאנט אחד או שניים מקסימום שלושה של אותו צ'יפ.

אם אחרי כל זה עדיין בא לך... נתראה בת'רד ה "מה לא בסדר עם הכרטיס שלי..."

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...