Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena - הדיון הראשי

(G)

Recommended Posts

התחלתי לשחק עכשיו במשחק +התקנתי את ה patch 1.01 גם דרייבר אחרון יש לי ...

אבל יש לי באגים כמו למשל מחסנית של רובה מתעופפת באוויר או סתם רוטטת לה על הריצפה

יש לי גם בעיה בגרפיקה שיש חתכים על הדמויות ושמים לב לזה בסרטוני מעבר

זה אצל כולם ככה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גמרתי אותו סוף סוך-משחק סבבה לאללה, לא כמו הראשון מבחינת יצירתיות אבל אחלה אקשן והפקה מדהימה, מישהו הקשיב למוסיקת קומודור64 בסוף של הקרידט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיפה לקפוץ?

עומדת חללית על פלטפורמה ומחכה לי אני מגיע אליה תוך כדי שיורים עלי,את החיילים הפשוטים אני הורג אבל יש שם עוד שני רובטים שאני לא יכול להרוג אותם לכן אני מתעלם מהם ורץ לכיוון החללית אבל לא קורא שום דבר ,לא נפתח שום פתח בחללית ואני סתם מסתובב מסביבה ואין לי עוד לאן ללכת ...

???[br]פורסם בתאריך: 18.05.2009 בשעה 02:37:47

עברתי :yelclap: ....מסתבר שהייתי חייב להרוג את כולם כולל הרובוטים כדי שהדלת של החללית תפתח

ומסתבר שיש עוד המשך שצריך לעבור כדי לסיים את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

התחלתי את המשחק, הבאסה, הנייד שלי לא מסדר איתו הכי טוב...

יש אולי איזה פאטץ' שיוריד את ההגדרות עוד קצת כדי שיפעל לי חלק? (אני יודע שזה אפשרי דבר כזה, אני יודע שיש דבר כזה לאובליביון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אחרי שלא שיחקתי חודשים בערך (לא היה זמן) נכנסתי לפני חצי שעה כדי להמשיך ויש לי בעיה מוזרה.

אני משחק בקמפיין של 2004 וכשאני לוחץ על W כדי ללכת ישר הוא הולך ואחרי כמה שניות נעצר ואז אני צריל לחכות שניה ושוב ללחוץ כדי להמשיך ללכת :pissed:

למה זה ככה ? פעם זה לא היה לי ...

מה לעשות ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...