לפני רכישת גיימפאד ש לXBOX למחשב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפני רכישת גיימפאד ש לXBOX למחשב

davidreznic

Recommended Posts

אז ככה, כתחליף זול לקונסולה עבור אחי בן ה 7. החלטנו לקנות גיימפאד.

אני די ננעלתי על ה גיימפאד של . עכשיו, נשארה ההתלבטות האם כדאי לקנות חוטי או אל חוטי. יש לכם מה לומר לכאן או לכאן? בהנחה שהתקציב מאפשר את שניהם. לכמה שעות משחק מספיקות הסוללות של האלחוטי (יש לי נטענות של GP)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל בזמני תגובה פשוט לא קיים, כיוון שלא מדובר פה על 27MHZ מחורבן, אלא על ציוד 2.4ghz עם רוחב פס גבוה יחסית.

אני הלכתי על האלחוטי, וממליץ לכל מי שקונה אחד לעשות ככה גם כן. זה פשוט כיף לא להיות תלוי בחוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, אני לא אוהב להסתבך עם הסוללות. והמרחק המקסימלי שאני יכול לשבת ממנו מהמסך הוא מטר +-. ובמילניום הקרוב, לא נראה שיהיה לי ... :(

אל תחשוב בכלל קח את האלחוטי בהפרש הזה.

לי יש את האלחוטי שנתיים, פשוט מעולה וגם לי יש נטענות של GP ואני מחליף פעם בשבוע בלחץ,רק אם אתה שחקן כבד מאוד תצטרך להחליף פעם בכמה ימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש שלט ואני מאוד מרוצה ממנו כי זה סופר נוח לשחק מול הטלוויזיה ולשבת איפה שרוצים בכייף.

לא הייתי מתנגד לתוסף שראיתי שמתחבר לאלחוטי והופך אותו חוטי, ככה אפשר להתחבר חוטי כשאתה שורץ מול המחשב הרבה.

אבל המחיר שלו מזעזע כי כבר אפשר לקנות שלט חוטי באותו מחיר.

huelga3wl.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלחוטי ללא ספק.

הסוללות נגמרות יותר מהר אם ה VIBRATE מופעל במשחקים, אבל אם לא הן יכולות להחזיק מעמד זמן רב מאוד.

בכל מקרה ככה או ככה הסוללות מחזיקות יפה, אז לא תצטרך להחליף כל שבוע או משהו כזה (אלא אם כן אתה יושב משהו כמו 20 שעות ביום מול המחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(הגו'נגלים זה לא צחוק, פעם הרגל שלי נתפסה שם, חשבתי המפלצת הכבלים האיומה באה לטרוף אותי :silly:)

אם נגיד ביום מן הימים אני מחליט לקנות עד גיימפאד, אני יכול להשתמש ברסיבר של הראשון, נכון _ויש לי עוד רסיבר ספר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...