סינכרון אוטלוק בין 2 מחשבים? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סינכרון אוטלוק בין 2 מחשבים?

Cereal  Killer

Recommended Posts

לא מחייב |:

שרת זה מחשב. כל מחשב פשוט (מדובר רק ב-2 משתמשים) שיריץ אפליקציית Exchange כלשהי (מבוסס Win 2003, או Linux) יעשה את העבודה.

אבל זה לא נראה לי ריאלי לעשות דבר כזה בשביל סינכרון בין 2 מחשבים ..

בכל אופן, חיפוש בגוגל הניב הרבה תוצאות, למרות שאף אחת מהן לא נראית כאילו היא עזרה למישהו (התגובות בהתאם). תנסה לחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה (סתם, זה בכלל לא אחלה), אבל עדיין:

אתה יכול למשוך את הPOP3 בג'ימייל ולהגדיר אותו לIMAP.

מעבר לזה, אם אני לא טועה גם נטויז'ן נותנים IMAP כבר כמה שנים טובות.

אבל הרבה יותר נוח יהיה לעשות את זה דרך ג'ימייל.

חשבון בודד של ג'ימייל שימשוך בעצמו POP מכל החשבונות שלך.

ואת החשבון הזה תגדיר ב IMAP בכל המחשבים שאתה רוצה.

תגדיר לו פילטרים שיעבירו מיילים שנמשכו מהחשבונות השונים לתיקיות שונות, וכך תוכל להשאר מסודר.

אתה יכול גם לפתוח 5 חשבונות ג'ימייל, אחד לכל חשבון POP שלך, אבל זה נראה לי מיותר.

אתה עדיין תוכל לשלוח באמצעות כתובות האימייל הישנות שלך, צריך להגדיר את זה פעם אחת עבור כל חשבון (בתוך הג'מייל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך הרבה תוכנות שעושות את זה, יותר ופחות ייקרות יש גרסאות חינאמיות אבל בד"כ הן דיי חסרות תועלת..

לדוגמא: http://www.easy2sync.com/en/produkte/easy2sync_down.php בפועל אם זה דיי חשוב אז השקעה של כמה עשרות דולרים יכולה להיות שווה את זה...

כמו כן אתה יכול להגדיר סקריפט כלשהו שמעתיק את קבצי הOST והPST ממחשב למחשב, אבל זה אומר שזה יידרוס את מה שיש במחשב שאליו מעותק הקובץ כלומר אם התחלת משהו במחשב 1 בזמן שהוא היה במצב offline והעתקת ממחשב 2 אליו את קובץ הOST עם המיילים החדשים זה יידרס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...