חייזרים - מישהו באמת מאמין? - עמוד 7 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייזרים - מישהו באמת מאמין?

A-L-o-n

Recommended Posts

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מאמין,אין לי שום ספק שהם קיימים.הרי הם היו "האלים" שלנו בעת העתיקה.מבחינתי זה די ברור.(להזכיר את "מרכבות האלים-ספר שהוכח כחרטה ואפילו המחבר שלו אריך פון דניקן ישב בכלא על החירטוט הזה"),וגם היום זה יכול לקרות,אם למשל נגלה אי שכוח אל ושם תהיה תרבות אינדיאנים שלא ראתה ציווליזציה מערבית ויום אחד נשלח לשם משלחת עם כלי אווירי כלשהו,ושם יהיה אינדיאני שרועה את צאנו ופתאום ינחת שם ההליקופטר של אנשי המשלחת והם יצאו מתוכו עם המשקפי השמש וסיגריות וכל מיני מכשירים שיבדקו את השד יודע מה ואחר כך יסמנו את המקומי עם איזשהוא תג וכו' וכו', מה נראה לכם שהאינדיאני יספר לכפר שלו? תוך דקה יעשו ממנו שליח ויתתפתח מיתולוגיה וימצאו כל מיני חוקים הזויים שחלקם יהיה מפחד שמא יחזרו הייצורים/אלים וכל אסון/בצורת יישויך לאלים,וכל מי שזה ישתלם לו יתעקש לתת לסיפור הזה להימשך כי זו הסיבה שיש בעיות ועלטה על כל מיני סיפורים כי תמיד יש מישהו שזה משתלם לו.חוץ מזה זה די יהיר מצד האנושות לחשוב שאנחנו יחידים ביקום או פסגת הבריאה.לפי דעתי החיים התפתחו בצורה שונה בכל מערכת למשל בשביל החלב היונקים הגיעו להגשמה ובמערכת אחרת הגיעו מינים שונים להגשמה.ואני חושב שזו הסיבה שהמדענים לא מצאו חיים אחרים עדיין,כי הם מסתכלים על החיים כאן(מבוססי פחמן)ומשליחים את זה על פלנטות אחרות,לא חייב שיהיה חמצן כדו שיהיו חיים,למה לא חיים מבוססי גופרית מה דעתכם?

מי אמר שחייב שיהיה חמצן?צריך לחשוב הפוך מכל מה שהכרנו

לא רחוק היום שבו הם יתגלו,רק אני מקווה שה"ייצורים" הנכונים יתגלו.כו שיש ארצות בכדור שהם קצת יותר חיוביים ומועלים כך נראה לי שיש ציווליזציות אי שם בחלל(כאלה שרוצים לשלוט וכאלה שמעוניינים בשיגשוג והיתפתחות)

לפי דעתי אנחנו (מדינות) בקשר איתם כבר מתחילת המאה ה-20,תנו דעתכם שהתפתחנו במאה(1900-2000) שנה כמו שלא התפתחנו ב2000 שנה.כזו קפיצה בטכנולוגיה תוך מאה שנה קצת תמוהה.כי מה עיכב בעדנו באלפיים השנה האחרונות-דתות,דעות קדומות,ובאופן כללי הגבלת החשיבה??

בכל אופן חג שמח לכולם :)

ההערות שלי לא בהכרח אומרות שאני לא מאמין,אני גם מסכים עם חלק ממה שאמרת,פשוט היו כמה דברים שרציתי

להעיר לגביהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריך פון דניקן לא ישב בכלא בגלל התאוריות שלו(!)-ואם כן על אחת כמה וכמה אני יאמין /אצטרף אליו.הוא ישב בכלא בגלל גנבות ומעילות שונות(אם זכרוני לא מטעה אותי,היה לי כמה קטעי עיתונות שלו כשהייתי ילד(בן-10).ואם כן אז מה,הוא עדיין בן-אדם ואנחנו לא מושלמים.וזה לא גורע מהגדולה שלו-כן הוא אדם גדול,ישלך מושג כמה הוא מקדים את זמנו ועד בשנות ה,50-60יש לזכור שכל המהפכנים הם קצת אקסנצטרים-הרצל מת מזיבה כי הוא אהב זו**.זה אומר שהרצל לא היה אדם גדול? מעניין כמה ישראלים כמוהו יש היום..

אבל אני לא כאן כדי לקדם את אריך פון-דניקן(וכבודו במקומו מונח),אני רק לא מבין מה המחשבה או הרעיון על קיום חוצנים מקים רעש גדול כל-כך? ואני אתן לך את דעתי בנושא:כי אנחנו בשורה התחתונה מין פראנואדי שלא מסוגל לקבל משהו שהוא גדול ממנו ואין לו שליטה על זה.ואני יגיד לך שאני מאמין,ואין לי כל ספק, שיש חיים אחרים ביקום והם גדולים ונבונים וניפלאים מאיתנו פי עשרות מונים,ואפילו(כך אני מאמין-כי זה נראה לי הכי הגויני)איפה שיש קבוצה כל-כך גדולה של ציווליזציות אז מין הסתם הם מקימים מועצה.שבה יושבים הציווליזציות המפותחות ביותר והנבונות ביותר באותו איזור(שמת לב שלא אמרתי החזקות ביותר).ויום אחד אנחנו נתפתח ונתאחד כמין אחד, כשלא יהיה זכר לדברים הפרימיטיווים שמפרדים אותנו זה מזה,כגון מדינות/דתות וכל המבנה החברתי הזה שעכשיו מתפרק כי הוא כבר לא מתאים להתפתחות שלנו כמין.ותאר לך את היום שממשלת כדוה"א תהיה חברה מין המיניין במועצה(אני מאמין שיקראו לממשלה/מבנה חברתי הזה-U.E.F-THE UNITED EARTH FEDARETION)

דבר נוסף,ראיתי כאן כמה מהמגיבים כאן שמתייגים את הרעיון של קיום חוצנים ביחד עם קיומם של פיות,באמת?זה כזה בידיוני?או שזה מעבר לתפיסה?

בכול אופן,יש לי דימיון די מפותח,לא?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש יצורים, לאו דווקא תבוניים, שקיימים במקום אחר ביקום.

אני לא יאמין בתמונות(זיופים?) של הציורים העתיקים(?)האלה עד שאני אראה כל אחד מהם בעיניים.

בסרטונים אני לא צופה, כי האפשרות לזיוף גדולה מדי

"בתנ"ך יש הוכחות בלה בלה בלה" - בולשיט שכמותו לא שמעתי. לא רק שלחלק מן התנ"ך אין ביסוס הסטורי, לימודי התורה בתיכון(ספר בראשית, בעיקר) הותירו אותי מבולבל וסקפטי בכתוב שם מאי פעם, לכן אני פוסל את זה על הסף.

לפי דעתי אנחנו (מדינות) בקשר איתם כבר מתחילת המאה ה-20,תנו דעתכם שהתפתחנו במאה(1900-2000) שנה כמו שלא התפתחנו ב2000 שנה.כזו קפיצה בטכנולוגיה תוך מאה שנה קצת תמוהה.כי מה עיכב בעדנו באלפיים השנה האחרונות??

- מה לא?

א)כל אדם שניסה להמציא משהו, ליצור תאורייה כלשהי, להגיד משהו שאינו עולה בקנה אחד עם הנצרות ישר נשרף יחד עם כל המחקר שלו.

ב)יצאו למלחמות קודש כל הזמן בשם דת שקר כלשהו.

ג)שיטת המונרכיה והמערכת הפיאודלית ככלל לא תרמה כלל להתפתחות.

ד)תענה לי אתה למה בתקופת היוונים והרומים הייתה כזו התקדמות עצומה, אז הפסקנו ולאחר מכן התחלנו שוב(מאה 20, לפי דבריך).

מה קרה החייזרים יצאו לחופשה?

חוץ מזה ההתפתחויות הטכנולוגיות שקרו במאה העשרים הינן תוצר מובהק של המצאות כאלו ואחרות במאות ה-17 עד ה-19, בינהן מנוע הקיטור, אבק שריפה, הגומי לאחר שבוצע בו תהליך גיפור(או משהו כזה,אני לא זוכר בדיוק את שם התהליך), חקר החשמל וכד'.

הקפיצה הטכנולוגית עליה אתה מדבר לא התרחשה במשך 100 שנים בלבד, אלא מתפרשת על 300 שנים לפחות, ותופסת תאוצה כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתורה מספרים

שיש 9 עולמות מתחתינו ו9 מעלינו אני ספציפית מאמין שיש מקומות שבהם יש חיים אבל עד שלא נוכיח אי אפשר לדבר סתם

זה קבלה, AKA איך היהדות לקחה וודו נוצרי והעלתה אותו פי כמה וכמה רמות של חרטוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבטוח, אם חייזרים יתגלו יום אחד באיזור או בגלקסיה רחוקה, אנשי הדת יקפצו מיד ויאמרו שזה תמיד היה כתוב במקורות, רק שעכשיו אפשר להיות "בטוחים" בפירוש לפסוק "כי זרים היו למקום", כי ללא ספק הכוונה היתה לחייזרים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ זה ידוע, הכל מופיע בתנ"ך.

אם תחפש טוב תמצא גם הוכחות לקיומו של יובל המבולבל.

(אגב, זה קביל גם בספרים אחרים, כמו מלחמה ושלום, הברית החדשה, ספר טלפונים של איזור גוש דן, ומדריך הטרמפיסט לגלקסיה)

תלוי רק במה אתה מאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתנך אכן יש מגוון עדוין לקיומם של החוצנים,וזה רק הגויני מאחר שהאל מהתנך הוא חוצן.

ישנם כמה תאוריות לגבי מוצאם של החוצנים ותפקידם לאורך ההיסטוריה האנושית,ואני יביא כאן כמה מהם:

התאוריה הראשונה מדברת על 4 ציווליזציות ספציפיות מתקדמות שלקחו חלק ביתפתחותו של המין האנושי.שמם הוא -אליטאה,יובה ואת השנים האחרות שכחתי.

קודם כל קצת מבוא על כדור הארץ שלנו והסיבה למה הוא ואנחנו(בני-אנוש) קיימים.

כדור הארץ הוא ניסוי, כאן בכדור אין חוקים,אין כללים ואף-אחד לא יודע מה יהיה מחר.מדובר בניסוי אנתרפולוגי וסוציאלי ענק.מהסיבה היחידה שבכדור הזה פועל כלל אחד,"חוק הבחירה החופשית". בשום כוכב אחר ביקום לא פועל חוק כזה,לא קיים חוק או רעיון כזה, רק כאן,לפיכך כוכב זה הוא יחודי, ומכאן חשיבותו העצומה של הכוכב הזה.כל תרבות יכלה להגיע לכאן ולערוך ניסוי משל עצמה ולבדוק מה יהיה,ומה יהיה נבחר אנחנו,זאת אומרת אם נבחר בטוב,או נבחר ברע.החוק היחיד שכן חל עליהם הוא שאסור להם להתערב בבחירות שלנו,בחיים שלנו,או ברצונות שלנו.מותר להם לייעץ לכוון וכל דבר אחר שלא "עושה את העבודה בשבילנו".

אליטה היא תרבות ענק מתקדמת ביותר ששמה דגש על מדעי הרפואה והחיים כדי לפתח את תרבותה שלה.היא הייתה אחראית על הקמתה והתפתחותה של תרבות אטלאנטיס האגדית(ואני די מאמין גם בה,אבל נדבר עליה בפעם אחרת-תיאוריה מרתקת בפני עצמה...) מכאן בה שמה של אטלאנטיס,והשם שאנו נותנים לחברה הגבוהה אצלנו(אליטאה-אטלאנטיס-אליטה)

התרבות השניה-וזו התרבות שקשורה אילנו והיא היא בעצם האלוהים שבתנך-היא תרבות "הובה",או "יובה".מדובר בתרבות עצומה שכוחה הוא בכלי מלחמה וצבא ענקי. העבריים באו מהם.הם הובאו לכאן "כמו שהם" עם כמה וכמה שינויים גנטים והתאמה לחיים על האדמה כאן.מהם בא ארון הברית וכל המעללים שמוזכרים בתנ"ך(קריעת ים סוף וכו')יש לזכור שמדובר בטכנולוגיות די מרשימות שדעתנו אז לא הייתה משגת-התאוריה לגביהם היא די ארוכה ומשלבת גם את הפסוקים המפורסמיפ מספר בראשית(..."וילדו להם גיבורים אשר מעולם אנשי השם"...)-מהם בני האלוהים שמוזכרים שם?(בתחילת פרק ו' בספר בראשית)-אלה פסוקים שגורמים לך לחשוב...

דרך אגב יש היום כת שנקראת כת "הראלים" למי שמכיר, והסיפור שלהם די חופף את התיאוריה הזו,מי שיחפש ויקרא את הספר שלהם יבין על מה אני מדבר.

בקשר לתרבויות האחרות אני לא ממש זוכר את התאוריות לגביהן. את הדיונים האלו עשנו כשהיינו בני 15-16 בערך,אז עברו 15 שנה מאז :)

ישנם עוד מלא תאוריות וסיפורים כאלה,אבל אני לא זוכר את כולם.כך שמי שיודע על כמה מהם שיעלה-הם די מרתקים

לסיכום-כל המובא כאן הוא בגדר תיאוריה בלבד,וכל קשר למציאות הוא מקרי בהחלט ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתנך אכן יש מגוון עדוין לקיומם של החוצנים,וזה רק הגויני מאחר שהאל מהתנך הוא חוצן.

ישנם כמה תאוריות לגבי מוצאם של החוצנים ותפקידם לאורך ההיסטוריה האנושית,ואני יביא כאן כמה מהם:

התאוריה הראשונה מדברת על 4 ציווליזציות ספציפיות מתקדמות שלקחו חלק ביתפתחותו של המין האנושי.שמם הוא -אליטאה,יובה ואת השנים האחרות שכחתי.

קודם כל קצת מבוא על כדור הארץ שלנו והסיבה למה הוא ואנחנו(בני-אנוש) קיימים.

כדור הארץ הוא ניסוי, כאן בכדור אין חוקים,אין כללים ואף-אחד לא יודע מה יהיה מחר.מדובר בניסוי אנתרפולוגי וסוציאלי ענק.מהסיבה היחידה שבכדור הזה פועל כלל אחד,"חוק הבחירה החופשית". בשום כוכב אחר ביקום לא פועל חוק כזה,לא קיים חוק או רעיון כזה, רק כאן,לפיכך כוכב זה הוא יחודי, ומכאן חשיבותו העצומה של הכוכב הזה.כל תרבות יכלה להגיע לכאן ולערוך ניסוי משל עצמה ולבדוק מה יהיה,ומה יהיה נבחר אנחנו,זאת אומרת אם נבחר בטוב,או נבחר ברע.החוק היחיד שכן חל עליהם הוא שאסור להם להתערב בבחירות שלנו,בחיים שלנו,או ברצונות שלנו.מותר להם לייעץ לכוון וכל דבר אחר שלא "עושה את העבודה בשבילנו".

אליטה היא תרבות ענק מתקדמת ביותר ששמה דגש על מדעי הרפואה והחיים כדי לפתח את תרבותה שלה.היא הייתה אחראית על הקמתה והתפתחותה של תרבות אטלאנטיס האגדית(ואני די מאמין גם בה,אבל נדבר עליה בפעם אחרת-תיאוריה מרתקת בפני עצמה...) מכאן בה שמה של אטלאנטיס,והשם שאנו נותנים לחברה הגבוהה אצלנו(אליטאה-אטלאנטיס-אליטה)

התרבות השניה-וזו התרבות שקשורה אילנו והיא היא בעצם האלוהים שבתנך-היא תרבות "הובה",או "יובה".מדובר בתרבות עצומה שכוחה הוא בכלי מלחמה וצבא ענקי. העבריים באו מהם.הם הובאו לכאן "כמו שהם" עם כמה וכמה שינויים גנטים והתאמה לחיים על האדמה כאן.מהם בא ארון הברית וכל המעללים שמוזכרים בתנ"ך(קריעת ים סוף וכו')יש לזכור שמדובר בטכנולוגיות די מרשימות שדעתנו אז לא הייתה משגת-התאוריה לגביהם היא די ארוכה ומשלבת גם את הפסוקים המפורסמיפ מספר בראשית(..."וילדו להם גיבורים אשר מעולם אנשי השם"...)-מהם בני האלוהים שמוזכרים שם?(בתחילת פרק ו' בספר בראשית)-אלה פסוקים שגורמים לך לחשוב...

דרך אגב יש היום כת שנקראת כת "הראלים" למי שמכיר, והסיפור שלהם די חופף את התיאוריה הזו,מי שיחפש ויקרא את הספר שלהם יבין על מה אני מדבר.

בקשר לתרבויות האחרות אני לא ממש זוכר את התאוריות לגביהן. את הדיונים האלו עשנו כשהיינו בני 15-16 בערך,אז עברו 15 שנה מאז :)

ישנם עוד מלא תאוריות וסיפורים כאלה,אבל אני לא זוכר את כולם.כך שמי שיודע על כמה מהם שיעלה-הם די מרתקים

לסיכום-כל המובא כאן הוא בגדר תיאוריה בלבד,וכל קשר למציאות הוא מקרי בהחלט ;D

נראה לי שראית קצת יותר מידי סאות'פארק :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...