צריך עזרה בהרכבת מחשב - 6000 ש"ח ללא מסך וציוד היקפי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בהרכבת מחשב - 6000 ש"ח ללא מסך וציוד היקפי

talikooo

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה זרקת את השטות הזאת כמו אבן באינתיפאדה...

בנאדם, למה אתה אומר כאלו שטויות?

DUAL נותן תוספת ביצועים של עד 20% אחוז לערך במערכות מבוססות Intel מסדרת ה-C!זה שווה את ההשקעה, והוא ירגיש ועוד איזה ירגיש את ההבדל!מה את מדבר שטויות....

1)יותר זול (ב-15 $)~

2)מחשב עם 512MB 400 זיכרון מעבד HT וגם 8M בHD זה יותר מT1

וככה הוא באמת לא ירגיש בהבדל

אתה אומר שטויות ומבלבל את הבן אדם, אני במקומך הייתי שותק כי אתה רק עושה לעצמך פאדיחה, T1 זה חיבור אינטרנט בסידרת הC המעבד על 800MHZ עם 4 צינורות עיבוד משמע שצריך 200MHZ זיכרון כיוון שזה (doubel data rate)1 אז אתה מקבל 400MHZ וכיום 8MB BUFFER בHD זה סטנדרט, אז תעשה לכולם טובה ואל תכתוב עוד שטויות טוב? תאמין לי שבפורום הזה תומכים מאוד באנשים שלא ממש מבינים אבל אין יותר גרוע ממתנשאים שלא יודעים מה הם אומרים כמוך, אני לא מתכוון להעליב, אנא קבל זאת כביקורת בונה

naorai

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר שטויות ומבלבל את הבן אדם, אני במקומך הייתי שותק כי אתה רק עושה לעצמך פאדיחה, T1 זה חיבור אינטרנט בסידרת הC המעבד על 800MHZ עם 4 צינורות עיבוד משמע שצריך 200MHZ זיכרון כיוון שזה DDR (doubel data rate)1 אז אתה מקבל 400MHZ וכיום 8MB BUFFER בHD זה סטנדרט, אז תעשה לכולם טובה ואל תכתוב עוד שטויות טוב? תאמין לי שבפורום הזה תומכים מאוד באנשים שלא ממש מבינים אבל אין יותר גרוע ממתנשאים שלא יודעים מה הם אומרים כמוך, אני לא מתכוון להעליב, אנא קבל זאת כביקורת בונהnaorai

דבר ראשון-לך תלמד לקרוא אח"כ תבוא בטענות!!!!!

לפעמים צריך להסתכל לשימושי המחשב. אתה לא עשית זאת במקרה הזה

כנס לאתר היצרן של ה-HD וכנס לאתר היצרן של INTEL וכנס לאתר היצרן של ובדוק את הדגם, ותראה ששילוב בין השלוש אינו מראה הבדל גדול למשתמש כמו זה בשימוש

דרך אגב:שמונה מגה בופר זה לא סטנדרט, אולי אצלך אבל אם תראה באתרים שבארהב שמה שקונים, תראה שרובם קונים רגיל.

עכשיו אחרי שבדקת "מי האידיוט עכשיו"-בלי לפגוע.....

נ.ב. במקרים מסוימים באמת לא כדאי לשים 256X2 שאלתי בשבילך משיהיו שמבין יותר טוב ממני וממך פי כמה וכמה..מחו"ל שהוא עובד בחברה(במינהל) שמייצרים את הזיכרות(בין היתר) ו"זה מה הוא אמר לי"(סלנג).

ועוד משהו: שרשמתי T1 התכוונתי בהקשר למהירויות(לאנאלפבתים....."תרתי משמע")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון חלון בדלת..

ההצעה הקודמת שלי כוללת את כל הדברים שביקשת (פרט לתאורה, עליך לקנות קתודה שעולה בסביבות ה-115 ש"ח).

יש מארז צבעוני (תבחר איזה צבע שבא לך) איכותי מאלומיניום עם חלון.

יש שני זכרונות DDR 256mb PC3200 400mhz

יש מעבד 2.8C

יש לוח Abit משובח (עם firewire ו-SATA Raid).

יש WD 80JB

יש 9700 (שאגב אני מאמין שכבר אין במלאי בשום מקום, הפסיקו לייצר אותם).יש פלופי שחור.

אז למה לחזור על אותם דברים שוב פעם?

אנחנו מרכיבים את המפרטים ב-builder של PCH:

http://www.pchardware.co.il/builder

כדי להעתיק את ההצעה אנחנו לוחצים על Print Preview בתחתית.

יש ועוד איך יש.תבדוק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1הוא לא שכח ולא בטיח, הוא לא מודע להם בשום צורה והודעותיו דורשות שיפור מיידי.

וסלח לי, 2אבל ההמלצות שלו גם לא נראות מקצועיות במיוחד.

בקשר ל-1באמת שכחתי!

תראו אני חדש כאן.

פעם אחת נכנסתי לפורוםת רציתי למצוא אולי עוד איזושהו חנות מחשבים ופתאום ראיתי פורום נחמד, חשבתי שאני יכול לעזור, אז אני עוזר...תראו שלפעמים בהודעות שלי אני כן מוסיף שינוי אבל הפעם שכחתי.

------]אשתדל לא לשכוח !!!![]לשירותכם תמיד....[

בקשר ל - 2 ~~~~~תגיד מי אתה בכלל שתיתן לי עליי ביקורת(עם כל הכבוד???)

אז מה אם אתה מנהל הפורום ?!?!?!?!?!? !?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!

AaaBb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המפרט שאני מציע:

CPU : IV 2.4C GHz HT 512K 800MHz Socket 478 CPU BOX [ ¤ 1071.89 ] 1

Motherboards for Intel : IC7 875P Motherboard (HT, Dual SATA RAID, Dual DDR400, 5.1 Sound, AGP8X, 1394, 2.0) [ ¤ 833.89 ] 1

Memory : Twinmos - 256MB 3200 CAS2 Memory w/Ultra Coated Copper Heat Spreader [ ¤ 363.44 ] 2

Hard Discs : 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 542.93 ] 1

Video Cards : ATI 9800 128MB DH DVI OEM Video Card [ ¤ 1699.91 ] 1

Floppy : Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive [ ¤ 51.4 ] 1

Cases : Supertalent (Chieftec OEM) Aluminium CA-601UFS Silver Tower w/Transparent Window (P/S not included) [ ¤ 533.79 ] 1

Power Supplies : HEC (Heroichi) 300AR-T Power Supply [ ¤ 174.87 ] 1

Service : Computer Assembly [ ¤ 150.57 ] 1

Subtotal : ¤ 5786.12

רצית לחסוך? הנה חסכת 214 ש"ח

יש לך פה כרטיס מסך יותר חזק. 2 מודולים של 256MB ולוח אם מבוסס על ערכת השבבים 875P.

אם אתה רוצה לחסוך בעוד משהו אז תוריד את הלוח ל865 של ובכך תחסוך עוד 200 שח

בסך הכל זה אמור להיות מחשב מצויין לאוברקלוק.

AaaBb תוריד בבקשה את כל סימני השאלה וגם לא יזיק לך להקשיב לBIODOME, הוא יותר ותיק ממך בפורום ואני בטוח שיש לך עוד מה ללמוד. (על אף שאתה כל כך בטוח בעצמך)

עריכה: ואם אתה (talikooo) רוצה את המארז בשחור אז פשוט תיקח את אותו הדגם רק בשחור ותחליף את הפלופי גם לצבע שחור ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...