כבאות והצלה-הת'ראד הרשמי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבאות והצלה-הת'ראד הרשמי

davidreznic

Recommended Posts

היה פה בלבול. לגבי המרצדס, היתה תאונה של רכ אחר. לידו עמד המרצדס המקולקל, ולנהג היה פרצוף ממש אומלל כי במקום הוא מד"א מכבי אש ומשטרה טאף אחד לא יכל לעזור לו.

לגבי הקריאת שווא, בגלל שכשהזעיקו אותנו לחלץ את הילדה זו לא היתה קריאת שווא, ו"עשינו" שם משהו זה יצא להם זול יותר מקריאת שווא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת שזאת דיי חוצפה שהם גובים כסף מאזרחים שצריכים את השירות שלהם.. הרי זה שרות של המדינה, לא בדיוק חברה פרטית בשוק החופשי. בשביל מה אנחנו משלמים מיסים?

בדיוק כמו שהמשטרה לא מגישה חשבון לאנשים שהיא מטפלת בפשעים שבוצעו נגדם, כך גם מכבי אש (שהתפקיד שלו בנוסף לכיבוי שרפות שלא קורה יותר מידי, הוא גם הצלה) לא צריכים להגיש חשבון לאנשים פרטיים על הפעולות שלהם..

אם נשרף לי הבית ואני מתקשר למכבי אש, זה עולה לי כסף??

אז בשביל מה אני משלם מיסים לכל הרוחות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ככה או ככה אתה משלם על השירות. בין אם ספציפי לכל אירוע או דרך מסים. מצד שני תחשוב שהכסף מאפשר להם להיות ברמה גבוהה, לרכוש ציוד חדש, ולהיות וכנים יותר טוב לאירועים. עד כדי כך שקראו להם לסיוע בשריפות ביוון לפני כמה חודשים

ואני לא מדבר על זה שמבין מד"א משטרה ומכבי אש, למכבי אש יש יותר הוצאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ככה או ככה אתה משלם על השירות. בין אם ספציפי לכל אירוע או דרך מסים.

מה? נו אבל זה בדיוק הקטע. אני כבר משלם מיסים. אז למה אני צריך לשלם שוב?

אתה לא רואה אותי משלם שוב למשטרה עבור כל אירוע ספציפי... אז למה למכבי אש?

עד כדי כך שקראו להם לסיוע בשריפות ביוון לפני כמה חודשים

עם כל הכבוד ליוון אני לא משלם מיסים כדי שכספי המיסים שלי ישמשו בשביל שנוכל לסייע למדינות אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, המיסים לא מכסים הכל בכל מקרה.

says who ?

מכבי אש זה שירות של המדינה לאזרח, נקודה. על זה הוא משלם מיסים.

אם הם מפסידים כסף, שיתייעלו. ובכל מקרה זה לא אמור לבוא על חשבון האזרח. חסרים גופים ממשלתיים שרק "מפסידים" כסף (כלומר עולים למדינה כסף) ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני חושב ככה?

בוא נראה. הכבאית הסטנדרטית שיוצאת לכל ארוע (פתיחת דלת, תאונת דרכים, דליפת גז, שריפת פח אשפה) שוקלת 13 טון. יש עוד רכבים (מנוף , חילוץ, אספקה) שכל אחד מהם שוקל 25-27 טון. יש לך מושג כמה דלק זה שורף?

כדי שהמשאבה תפעל המנוענ צריך להיות דולק, וזה עוד דלק

יש מסורים, דוחפי עשן, גנרטורים, גם הם פועלים על דלק

יש קצף כיבוי שהוא מאוד יקר

מים, ומשתמשים באלפי ליטרים.

מיגון לכבאים. מיגון קומפלקט (קסדה, מכנסיים, מעיל, אפודה, נעליים, מגפיים, כפפות) עולה בין 2500-3000 שקל. ןמחליפים אותו כל שנתיים בערך (ולא מחליפים אותו סתם, כי בוא באמת לא בטוח לשימוש)

משכורות לכבאים (ולא ,הן לא ממש גבוהות יחסית לעבודה ולסיכון שהם לוקחים על עצמם)

ויש עוד דוגמאות...

עריכה: יש רכבים וציוד שנתרמו. את האוכל הכבאים מלמים בעצמם. רשיון שהם צריכים לעשות, על חשבונם בלילה נגיד הם מכבאים אורות והם כן מנסים לחסוך איפה שאפשר

לעיונכם, מחירון של שירותי כבאות

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הנקודה. מצידי שכל קריאה תעלה מיליון דולר - מה אכפת לי? זה שירות של המדינה לאזרחיה.

המדינה צריכה לממן את זה ולא האזרח הקטן (שמממן הכל באופן עקיף מין הסתם ע"י מיסים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבחר באפשרות מס' 3:

כסף שמוקצה לשטויות (כמו למשל קצבאות ילדים, הבטחת הכנסה לאברכים, מימון ישיבות, מימון בתי ספר שאינם מלמדים את נושאי הליבה וכד')

יעבור למקומות שבו הוא גם יעשה משהו יעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במציאות כרגע אף אחת משלוש האופציות לא תתממש (אופציה 1.5, כי היא באמצע כזה),

אלא המצב פשוט יישאר איך שהוא

אבל אם אתה שואל אותי מה אני מעדיף,

אז כבר עניתי לך על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בת'כלס אני חושב שעדיף לשלם על כל אירוע באינדבידואלית. כי כמה בחיים שלך קראת כבר למשטרה/מד"א/מכבי אש ?

שכחתי לציין, שלאחר כיבוי שריפה שהכבאים מחפשים סימנים, ובמקרה הצורך מזעיקים חוקר דליקות, ואני חושב שזה שירות בשתלום מאוד סמל

ד"א, מישהו בא לת"א ביום שבת (חגיגות ה -100)? אני אהיה שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...