צוות HWzone מודיע בצער רב שהאתר נקלע לקשיים כלכליים והחל משבוע הבא הוא יסגר - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צוות HWzone מודיע בצער רב שהאתר נקלע לקשיים כלכליים והחל משבוע הבא הוא יסגר

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני כבר מכין מתיחה לאיזה חבר שלי...

עושה העתק של כמה דפים בYNET ומעלה לשרת שלי(כמובן עם קצת שינויים..עם איזה כתבה נחמדה), ויותר מאוחר כשאני יהיה אצלו בלי שהוא ישים לב אני ישנה כבר את הקובץ hosts(שהדומיין ynet.co.il יהיה לשרת שלי)..

ודיברתי כבר עם איזה חבר אחר שלי שכשאני יתקשר אליו וינתק הוא ישר יתקשר אליי ויגיד לי להיכנס לYNET...כמובן זה יהיה כשאני אצל חבר שלי(שישמע את השיחה), והוא בעצמו יכנס לYNET ויראה איזה כתבה...שכנראה תיהיה על פיצוץ גרעיני באיראן.

אחרי איזה 2 דקות גם זה שעוזר לי(שמתקשר להגיד לי להיכנס דחוף לYNET והכל) יעלה עידכון לדף של המבזקים, ויהיה מבזק חדש: "נדב אתה מטומטם...1 באפריל".

גם סביר להניח שהוא לא ממש יזכור שהיום ה1 באפריל...רק אתמול הוא חזר מפולין.

עודמעט כשהאתר יהיה מוכן אני ישים פה לינק וIP והכל...למי שירצה גם להשתמש בזה.

ואם למישהו יש עוד רעיונות לאיזה כתבה לעשות שלא יראה יותר מדי לא אמין שיכתוב...

איך קוראים לחבר שלך? מאיפה הוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבחור ההוא עם Ynet - אחלה רעיון :)

זה מזכיר לי, בחברה שעבדתי בה, פעם מישהו פברק כתבה מ-ynet שהחברה נמכרה בעבור כמה מיליארדי דולרים (בערך באותו אופן, עם שינוי של הכתובת של ynet ב-DNS).

לגבי האתר שלך, הייתי ממליץ לעשות ששלוש הכותרות הראשיות גם יהיו קשורות לכותרת הראשית, זה מה שבד"כ עושים כשיש חדשה מרעישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כבר אתה משקיע בכתבה של Ynet, שיהיה מעניין יותר.

הפצצת הכור באיראן זה אכן נושא נחמד, אבל אין ספק שמתקפה גרעינית על ארה"ב / תל אביב / באר שבע / הכור בדימונה / אילת / מקום כלשהו מרוחק מביתך אבל בארץ, יהיה יותר נחמד (תלוי כמה אידיוט הנמתח :P ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

באיראן נשמע יותר אמין. חוץ מזה אם בארה"ב\ישראל אז ישר ישאלו חברים או משו ויבינו תוך רגע שלא קרה כלום...

צריך לעשות את זה כמה שיותר אמין ולמתוח ככה חזק!

נ.ב

נפל הקישור של ynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

נפל הקישור של ynet

הוא לא נפל, פשוט הלכתי לחבר שלי למתוח אותו אז שיניתי את הדומיין שמוגדר בשרת לynet.co.il...עכשיו בשביל להיכנס צריך לשנות בקובץ hosts

חבר שלי התלבט אם להאמין...

אבל הוא לא חשב לרגע שאני עובד עליו, הוא חשב שזה מתיחת 1 באפריל בYNET עושים :kopfpatsch:

בסוף כשגיליתי לו שזה סתם מתיחה שאני וחבר שלי(שהתקשר ואמר לי להיכנס דחוף לYNET) אירגנו, ניסיתי לאלתר עוד מתיחה והתקשרתי לזה שקודם התקשר ואמר לי להיכנס דחוף לYNET ניסיתי להגיד לו שיחזיר דחוף את YNET האמיתי...ולעשות כאילו פרצנו לYNET(כי חבר שלי שעבדתי עליו לא ממש מבין במחשבים..ולא ידע על הקובץ hosts), אבל זה שדיברתי איתו בטלפון לא קלט וזה לא הלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...