נוקיה 5800?אייפוד טאץ'?מה עדיף? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוקיה 5800?אייפוד טאץ'?מה עדיף?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לבן אדם מין המניין יתרונות הסימבייאן

זה רק חסרונות

הנגן יותר איכותי ונוח באיפון/אייפוד וזה הכי חשוב בשביל משהו שמחפש מכשיר למוזיקה

לכן לקחת טלפון/נגן זאת התפשרות על איכות

נ.ב

המסך מגע של הנוקיה זה רסיסטיב וזה כבר חסרון ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה מתכוון לפריצה? אם כך אז לטעמי כדי לעשות כי זה דבר "הכרחי" שבלעדיו המכשיר הזה לא הכי שווה וכשהמכשיר "פרוץ" אז החיים יותר נוחים/ טובים עם המכשיר(ראה מקרה האייפון בתחילת דרכו).

אם מותר לדבר על זה כאן זה אני לא לגמרי יודע אבל בעבר פרסמתי לינק שמקשר לאתר חיצוני שמסביר על איך אפשר לפרוץ טאץ' 2 ולכן אני מניח שמותר לדבר על זה כאן (זה כביל כמו לבצע OC למעבד ולמצות את מלוא כוחו או כל דבר אחר כמו התקנת נייטרוס על מנוע אבל זה לא חוקי כי המדינה שלנו דפוקה בתחום המוטורי.).

ללכת עם שתי מכשירים זה כבר סובייקטיבי ויש על זה אין ספור דיונים. בקצרה, אם אתה רוצה את התכונה "המלאה" והטובה אז מכשיר משולב תמיד יבצע פחות עבודה טובה לעומת מכשיר יעודי(ראה ערך ופלאפון ונגן מוזיקה). מלבד זה זה תלוי אם יש לך מקום/ כוח להיסחב עם מספר פריטים ואם חשובה לך האייכות של כל מוצר או שאתה מוכן להתפשר על אייכות הצליל/ תמונה/ כל דבר אחר..

תתחדש ותהנה!

נ.ב-

(בקצב הזה עד שתחליט ותקבל כיוון יגיע היומולדת הבא שלך ובכלל יצא אייפוד טאץ' חדש+ חדש וה-N97 יהיה בשוק בכמה אגורות ואז ממש תהיה בבעיה.באיזה ברוך אתה, קשה קשה.. :kopfpatsch:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

המסך מגע של הנוקיה זה רסיסטיב וזה כבר חסרון ענק.

למה A resistive touchscreen panel הוא חסרון בדיוק?

אומנם הוא מציע רק 75% בהירות, לעומת המסך בעל שכבת הזבוכית, שמעבירה קרוב ל- 85%,והיא פגיעה ויכולה להינזק על ידי מכשירים חדים, אבל היא לא יכולה להינזק על ידי גורמים חיצוניים כמו אבק, מזג אויר, והיא היותר שימושית היום, וגם הזולה ; כך שכמו לכול יש לה יתרונות וחסרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מולטי טאסקינג, copy/paste, וכו'.

מולטי טאסקינג? יש בiPod Touch עם Backgrounder

Copy/Paste? יש עם Clippy ובגרסא 3 יש את זה מובנה

פלאש? יש בנתיים את iMobileCinema שהוא פתרון להצגת סרטוני מQik ודומיו, ופלאש מלא, יש בגרסא 3 מובנה.

ואני לא מבין בדיוק איך המערכת הפעלה של הiPod היא סגורה אחרי שפורצים אותה ויש את Cydia.

ולא נראה לי שיש לסימביאן המהולל שלך מבחר יותר גדול של תוכנות ומשחקים, רק בApp store יש מעל ל25 אלף תוכנות ומשחקים, תמשיך לספור עוד את העשרות אלפי תוכנות שיש בCydia/Installer/Icy.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לך את זה? ובוודאי שיש רמקולים טובים משל האיפוד, למעשה הרמקולים של האייפוד די עלובים.

מולטי טאסקינג? יש בiPod Touch עם Backgrounder

Copy/Paste? יש עם Clippy ובגרסא 3 יש את זה מובנה

פלאש? יש בנתיים את iMobileCinema שהוא פתרון להצגת סרטוני פלאש מQik ודומיו, ופלאש מלא, יש בגרסא 3 מובנה.

ואני לא מבין בדיוק איך המערכת הפעלה של הiPod היא סגורה אחרי שפורצים אותה ויש את Cydia.

ולא נראה לי שיש לסימביאן המהולל שלך מבחר יותר גדול של תוכנות ומשחקים, רק בApp store יש מעל ל25 אלף תוכנות ומשחקים, תמשיך לספור עוד את העשרות אלפי תוכנות שיש בCydia/Installer/Icy.

עם Backgrounder אתה יכול להפעיל מוזיקה שתעבוד ברקע, להכנס לאינטרנט פתאום מתשחק לך להתחיל לשחק כמה דקות בלי לסגור את האנטרנט (נגיד זה מעלה משהו) ואז לעשות pause למשחק, למזער ולהתקשר?

הclippy יכול לעתיק רק טקסט או גם דברים נוספים (AKA קבצים ועוד..)?

האיפון יכול להציג פלאש באינטרנט?

מה עם UI Skining?

ואני מדבר על מכשיר לא פרוץ, בסימביאן אם אתה פורץ את המכשיר, אתה יכול לשנות באמת כל דבר.

ולא נשכח שאפל היא די מונופול, ולא נותנת ליצור תוכנות לאיפון שמתחרות בשלה (כמו למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר לך את זה? ובוודאי שיש רמקולים טובים משל האיפוד, למעשה הרמקולים של האייפוד די עלובים.

עם Backgrounder אתה יכול להפעיל מוזיקה שתעבוד ברקע, להכנס לאינטרנט פתאום מתשחק לך להתחיל לשחק כמה דקות בלי לסגור את האנטרנט (נגיד זה מעלה משהו) ואז לעשות pause למשחק, למזער ולהתקשר?

כן, כמובן, את כל מה שאמרת אפשר לעשות עם iPhone/ iPod touch לא פרוץ ובלי Backgrounder כי המערכת הפעלה משאירה את התוכניות האלו תמיד פועלות ברקע אלא אם כן אתה באמת מסיים את התהליך שלהן עם לחיצה ארוכה על כפתור הHOME. (תוכנות שפועלות ברקע אוטומטית במ.ה. לא פרוצה: iPod (מוזיקה וסרטים), Mail, Safari.)

הclippy יכול לעתיק רק טקסט או גם דברים נוספים (AKA קבצים ועוד..)?

רק טקסטים, בעדכון 3.0 אפשר להעתיק גם טקסטים וגם תמונות, איזה עוד קבצים אתה רוצה להעתיק?

אם אתה רוצה סתם להעתיק קבצי DOC,XML,PPT, וכדומה מתיקיה לתיקיה אתה יכול לעשות את זה עם Finder שזה המקביל של Explorer בMac.

האיפון יכול להציג פלאש באינטרנט?

אמרתי שלא, בגרסא 3.0, כן, אבל בנתיים לסרטונים כמו Qik ודומיו יש את iMobileCinema, וכמובן Youtube יש מובנה.

מה עם UI Skining?

UI Skinning? אתה צוחק נכון? חחחח עם WinterBoard אתה יכול לשנות כל דבר במערכת הפעלה, ואני מתכוון לזה, כל דבר, הכל מTheme שהוא כולל רקע ואייקונים והכל, עד לפונטים והכל. דוגמא שאפשר לשנות שהאייקון של השעון יהיה שעון אמיתי שיסתובב, תגגל LiveClock

תן הצצה פה:

http://macthemes2.net/forum/viewforum.php?id=24

ואני מדבר על מכשיר לא פרוץ, בסימביאן אם אתה פורץ את המכשיר, אתה יכול לשנות באמת כל דבר.

מכשיר לא פרוץ, אין כל כך מה לעשות איתו חוץ מהApp store, נכון שיש מגוון עצום אבל אפל מאוד מגבילה אותו ואסור לApps שם לגעת במערכת הפעלה, בשביל זה יש את Cydia ואת המיליוני Sources שלה.

ולא נשכח שאפל היא די מונופול, ולא נותנת ליצור תוכנות לאיפון שמתחרות בשלה (כמו דפדפן למשל).

זה נכון ושוב, בשביל זה יש את Cydia, שיש שם לדוגמא שאתה נתת, דפדפנים יש שם את myFox, ובApp Store יש דפדפנים גם, שמשתמשים במנוע של Safari אבל הUI שהמפתח יצא לדוגמא Vanilla Surf, ומי צריך יותר מהמנוע של Safari? שהוא הדפדפן הנייד הכי טוב שקיים היום נקודה. (וגם פלאש בקרוב מאוד)

אני מקווה שפתחתי לך קצת את העיניים, כי בנתיים אתה חושב שמה שiPhone/iPod touch יכולים לעשות זה App store וClippy, הם עושים כל כך הרבה יותר מזה. כמו שהרבה אוהבים לאמר שהם מחברים את הסימביאן שלהם למחשב הנייד שלהם ויש להם אינטרנט On the go, גם עם PDAnet וiPhone אפשר לעשות את זה.

וגם איך שכחתי להזכיר אימולטורים, נכון מדובר בקונסולות ישנות, אבל ישנות עם משחקים מעולים, NES,SNES,GBA, GBA ADVANCED,GENESIS (יש גם אימולטור לPS1 שעובד, ומריץ משחקים אבל לאט מדי משהו כמו 10FPS) בכיס שלך וגם פורטים למשחקים ישנים וטובים כמו , QUAKE, WOLFENSTEIN 3D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נגיד אם אני מעלה קובץ בספארי, אני יכול למזער אותו והוא ימשיך לעבוד ברקע? וזה מולטי טאסקינג חלקי לחלוטין בגלל שזה רק למספר תוכנות מובנות.

נחמד שבסופו של דבר יוסיפו אחרי שנתיים של המכשיר בשוק copy/paste.

הThemes הם נתמכים במכשיר לא פרוץ, ומה צריך לעשות בשביל להחליף? ניתן להחליף במכשיר עצמו?

זה די בעייתי בסופו של דבר לדבר על מכשיר פרוץ כשזה נועד רק למשתמשים מתקדמים (ואני לא מדבר על קלות הפריצה, אלה מה הסיכוי שמישהו שלא מתעניין בתחום יגיע לתחום של פריצת איפון?), בעוד שבסימביאן לא צריך לפרוץ, תוכנות מותקנות בקלות מהמחשב/מכשיר.

הספארי נחמד, הוא מבוסס על אותו מנוע כמו הדפדפן הראשי של S60 (WebKIT) אבל לדעתי לא הטוב ביותר בתחום המכשירים הניידים.

אה ובקשר לאמולטרים, הם קיימים כבר שנים לסימביאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...