איזה אינטרנט לקחת? (ספקית+תשתית) - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אינטרנט לקחת? (ספקית+תשתית)

אור כהן

Recommended Posts

אפשר לדעת למה הוא פסל את XFONE ו ORANGE?

לדעתי לא צעד טוב לאור העובדה שבזמן האחרון מספר הלא מרוצים ב 012 ובזק בין לאומי גדל :-\ עדיף לשקול אחת משלושת החברות האחרות עם עדיפות לאחת מהחדשות.

זאת הסיבה לכך שהוא לא התחייב, הוא פסל את החברות כי המבצע "המיוחד" הזה מורשה רק בחבילת TRIPLE של HOT+012.

אם יהיו תקיעות או משהו, אני אעדכן את הנושא, ולפחות יש לנו דרך לחזור מכך ללא תשלום קנס או משהו

מעניין עם הבעיות יחולו גם על מי שהוא עסקי+גיימרים :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להצטרף לשאלה?

עד עכשיו קיבלתי חיבור עסקי של 1.5MB בחינם מ- 013, הפסקתי לקבל אותו ועכשיו אני מחפשת ספק.

אני בהתחייבות לבזק על 1.5MB, סה"כ מרוצה ובכל מקרה אני לא אעבור ל- HOT כי אני בהתחייבות. אני מניחה שלא תהיה בעיה להרים את המהירות בבזק במהלך ההתחייבות, ועכשיו השאלה היא רק איזה מהירות לקחת, ועם איזה ספק.

בואו נגיד ש"חייתי" היום עם 1.5MB די בסדר אז לא צריך להשתולל עם 8MB, זה רק עניין של עלות מול תועלת.

אני עובדת לא מעט מהבית וחייבת חיבור יציב, אז חברה שיש לה תקלות כל יומיים (013..) לא באה בחשבון. חשוב לי גם הנושא של חסימות למיניהן, אני מורידה לא מעט בטורנט- כמה ג'יגות ביום. כל התוספות שמהספקיות נותנות (מייל, תמיכה, אנטי וירוס) לא מעניינות אותי. אני לא משחקת והאפלאוד לא מאוד קריטי לי אז לא נראה לי שיש טעם לשלם יותר לחבילת גיימר.

עם 013 אי לא אמשיך כי לא הייתי מרוצה, יש לא מעט חסימות שלא לדבר על הניתוקים והתקלות כל שני וחמישי.

אחרי מה שקראתי פה צמצמתי את האפשרויות לאורנג', אקספון, בי"ל (?).

ראיתי שאקספון הכי זולים, השאלה היא אם הם טובים.

מהראוטר וכל הצעצועים המגניבים של אורנג' התלהבתי ויש לי אפשרות להצטרף לדיל friends & family שלהם, אבל אני רוצה לוודא אם אין עניין של חסימת פורטים. למישהו יש ניסיון? אני גם צריכה לבדוק אם זה ישתלם לי רק לגלישה (החבילות המשולבות עם קו טלפון שלהם מאוד משתלמות, אבל אני בהתחייבות לבזק גם על הטלפון).

מה אתם אומרים?

על מה ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו אורנג' מעולים, אין חסימת פורטים בכלל (נכון לעכשיו,ואני מאמין שזה גם ימשיך בזמן הקרוב. זה המצב אצל כל הספקיות, בהתחלה הכל טוב ויפה ואחרי זמן מסויים מתחילות הבעיות, החסימה של הפורטים וכו'), והמהירות הכי טוב, בכלל, ולחו"ל בפרט.

לגבי אקספון אני לא יודע, אבל לא שמעתי על הרבה אנשים שהתחברו אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 היא חברה גרועה, אני לא יודע איך היא מחבינת שיתוף קבצים, אבל בכל הנוגע לפינגים ומשחקי היא על הפנים.

אבל מצד שני עם חבילת הרבה מאוד דברים יכולים להשתנות..(הם בטח גם דורשים התחייבות להצעה שכזו לא?)

הייתי ממליץ לך להתנסות בחברות יותר חדשות בשוק כמו אקספון ואורנג' ללא התחייבות, תראה איפה הכי מתאים לך, ותישאר שם.

:xyxthumbs:

רק לא 012 ,

אני לאחרונה ברחתי מ012 ועברתי לנטוויג'ן . מהירות איכותית ויציבה (אין בכלל מה להשוות אותם ל012).

אני ממליץ לנסות קודם כל ללא התחייבות לתקופה של חודשיים(או חודש אם יש כבר בעיות)

ואם הכול טוב רק אז לעבור להתחייבות 18 חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בין לאומי בזמן האחרון מפשלים.

אורנג' לפי מה שאני יודע מצויינים כרגע אבל יקרים יותר משאר החברות.

לדעתי שווה לתת לאקספון הזדמנות כי אין שם התחיבות, במקרה שאת לא מרוצה את יכולה ישר לעבוד לחברה אחרת. בנוסף הם גם לא דוחפים אימייל וכל מיני כאלה, מקבלים רק ואם רוצים ניתן להוסיף 5 שקלים בחודש בשביל תמיכה טלפונית (מקבלים 5 שיחות חינם, לא כלל שיחות על בעיות מאקספון), פתרון מצויין למי שצריך את הספקית רק בשביל האינטרנט ובשביל הגדרה ראשונית של חיגן (שיחה אחת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסתי בהקלדה זה 300 שקל, לא שזה כזה משנה :P

מדובר במחיר שאתה משלם על ממיר/מודם שקנית מבזק/YES במקרה שאתה רוצה להתנתק מהם (זה אמור להיות רק למי שלא קנה את הממיר/מודם אבל מנסים להכניס עוד כמה מאות שקלים לפני שאתה הולך). הם מנצלים את זה שרוב האנשים לא זוכרים אם הם קנו את המודם/ממיר או לא ושחלק גדול מאלה שקנו לא יכולים להוכיח את הקניה. במקרה של המשפחה שלי קנינו את המודם בפעם הראשונה שהיונו עם ADSL ובפעם השניה שרצינו להתקנתק אמרו לנו שאו שנחזיר את המודם או שניקנה אותו שוב ב 300 בשלוש מאות שקלים נוספים (שכאמור שילמנו בפעם הראשונה שעזבנו אותם). לצערנו לא היה לנו הוכחת קניה אז החזרנו את המודם ובגלל זה יותר בחים לא נעבור חזרה ל ADSL. במקרה של מישהו אחר פה הוא קנה ממירים מ YES (במחיר שגבוה בהרבה מ 300 שקל) וכאשר הוא רצה להתנתק בקשו ממנו להחזיר את הממירי או לשלם 300 שקל על כל אחד, למזלו הייתה לו הוכחת קניה ובסוף הכל נגמר בשלום.

בקיצור הוצאה לא חוקית שמסתכמת במינימום 600 שקלים ויכולה להגיע לאלפי שקלים.

בקשר למוגבלות של ה ADSL, מדובר ב ADSL הישן שלא מגיע למהירויות גבוהות (בזק בתהליכי שידרוג אבל משום מה הם צריכים בשביל זה שנים) בסנוף החיבור מושפע מאוד ממרחק ובזק "פושעים" ולא מידעים את הציבור ולכן מי שלא מבין קונה חיבור יקר ולא מקבל אותו.

טוב אני אסביר לך למה בז לא יכולה לשדרג את התשתית שלה לADSL 2...

טוב רצו לשרדג את התשתית שלהם מלפני הרבה זמן אבל וועדת ההגבלים העסקיים חסמה לבזק אפשרות שדרגוג זו עד שבזק יאבדו 30% מנתח השוק כדי שיאשרו להם את זה.

דיי מפגר ואל הגיוני אבל זה המצב בנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...