איזה אינטרנט לקחת? (ספקית+תשתית) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה אינטרנט לקחת? (ספקית+תשתית)

אור כהן

Recommended Posts

שלום לכולם :hi:

משפחתנו מתכננת לשדרג את האינטרנט, ל5MB+חבילה מיוחדת לגיימרים (UPLOAD מיוחד)

הציעו לנו הצעה מפתה מאוד של 012+HOT, עכשיו אנחנו בזק+בזק.

רציתי לדעת איך 012 לעומת , מבחינת המבירות, האם מגבילים משהו? חוסמים?

בעיקרון כל מה שאני צריך לדעת כדי לבצע את הבחירה הנכונה.

אור כהן :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 היא חברה גרועה, אני לא יודע איך היא מחבינת שיתוף קבצים, אבל בכל הנוגע לפינגים ומשחקי רשת היא על הפנים.

אבל מצד שני עם חבילת הרבה מאוד דברים יכולים להשתנות..(הם בטח גם דורשים התחייבות להצעה שכזו לא?)

הייתי ממליץ לך להתנסות בחברות יותר חדשות בשוק כמו אקספון ואורנג' ללא התחייבות, תראה איפה הכי מתאים לך, ותישאר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עד היום לא ידוע מה הקשר האדוק לפעמים שיש בין 012, נטביזיון והכלבים.

ידוע לי שבזמנו 012 קנתה רוחב פס מנטביזיון.

לגבי הכבלים: אתה מוזמן לקרא את *כל* הקישורים בחתימה שלי ולהחליט בעצמך.

בארץ, הבעיה היא לא רק בתשתית הכבלים הבעייתית שהיא נחשבת נחותה ברב העולם לADSL - כשאין מגבלה של מרחק מהמרכזיה.

במקרה שלי: אם תשתית הADSL הייתה מנוהלת ע"י חברה כמו הוט, הייתי סובל את הבעיות של תשתית כלבים.

משום שבזק, למרות שהייתה מונופול עד לפני כמה שנים, נותנת שירות לקוחות שעולות בעשרות מונים על הוט וגם מספקת תשתית הרבה יותר טובה - הייתי נשאר עם בזק.

בלי קשר לעניין הוט/בזק: הייתי נזהר מחבילות באנדל, כי הן בד"כ מלוות בהתחייבות בלתי ניתנת להפרדה. כלומר, אתה משלם לספק האינטרנט על התשתית והוא מעביר את התשלום לספק התשתית(הוט/בזק) - המקרה מתחיל להיות בעייתי כשרוצים להתנתק, ואז מתחיל התירתור ביניהם. הדבר בסה"כ חוסך משהו כמו חמישה עד עשרה שקלים בחודש, ובשבילם עדיף כבר להיות בחוזה ברור מול כל חברה בנפרד: תשתית בנפרד וספק בנפרד.

לגבי ספק אינטרנט, 012: תקרא את בעיות ההתנתקות מהם ותוסיף את זה לשירות הלקוחות ה"מעולה" של הוט והיחס שלהם ללקוחות(לינקים בחתימה שלי) ותחשוב אם אתה באמת רוצה להכנס לסיטואציות הקפקאיות של החברות האלה.http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=401715.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עד היום לא ידוע מה הקשר האדוק לפעמים שיש בין 012, נטביזיון והכלבים.

ידוע לי שבזמנו 012 קנתה רוחב פס מנטביזיון.

לגבי הכבלים: אתה מוזמן לקרא את *כל* הקישורים בחתימה שלי ולהחליט בעצמך.

בארץ, הבעיה היא לא רק בתשתית הכבלים הבעייתית שהיא נחשבת נחותה ברב העולם לADSL - כשאין מגבלה של מרחק מהמרכזיה.

במקרה שלי: אם תשתית הADSL הייתה מנוהלת ע"י חברה כמו הוט, הייתי סובל את הבעיות של תשתית כלבים.

משום שבזק, למרות שהייתה מונופול עד לפני כמה שנים, נותנת שירות לקוחות שעולות בעשרות מונים על הוט וגם מספקת תשתית הרבה יותר טובה - הייתי נשאר עם בזק.

בלי קשר לעניין הוט/בזק: הייתי נזהר מחבילות באנדל, כי הן בד"כ מלוות בהתחייבות בלתי ניתנת להפרדה. כלומר, אתה משלם לספק האינטרנט על התשתית והוא מעביר את התשלום לספק התשתית(הוט/בזק) - המקרה מתחיל להיות בעייתי כשרוצים להתנתק, ואז מתחיל התירתור ביניהם. הדבר בסה"כ חוסך משהו כמו חמישה עד עשרה שקלים בחודש, ובשבילם עדיף כבר להיות בחוזה ברור מול כל חברה בנפרד: תשתית בנפרד וספק בנפרד.

לגבי ספק אינטרנט, 012: תקרא את בעיות ההתנתקות מהם ותוסיף את זה לשירות הלקוחות ה"מעולה" של הוט והיחס שלהם ללקוחות(לינקים בחתימה שלי) ותחשוב אם אתה באמת רוצה להכנס לסיטואציות הקפקאיות של החברות האלה.http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=401715.0

גם אם זה 5MB+גיימרים של 012 עסקי? אתה יכול לנחשב איך יהיו הפינגים בהשוואה לבזק גיימרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי:

שים לב בהודעה שלי התייחסתי לשלוש סוגיות:

שאלת יתרון התשתית פרופר - שפה לADSL של בזק(ואני מדבר רק על התשתית ולא ספק האינטרנט ביןלאומי) יש יתרון טכנולוגי ברור על חיבור הכבלים(CABLE) כמו בכל מקום בעולם. לכן, אם אין לך מגבלת תשתית באיזור של מרחק ממרכזיה ADSL עדיף. בשעות השיא אתה עלול לסבול ממגבלת מהירות שנובעת מהתשתית של הכבלים שלא תהיה קשורה כלל לספק האינטרנט שלך.(דבר שבADSL לא קורה).

שאלת הספק והתחייבות מולו: הסברתי את הבעיות שיש להתחייב לתשתית דרך ספק. העדיפות שלי היא להעדיף לעשות עיסקה נפרדת מול כל אחד כדי למנוע בעיות בעתיד. לגבי ספקים, תנסה אקספון או חבילת בבזב"ל או אולי חבילה של נטביזיון. לגבי נטביזיון, אני כרגע לקוח שלהם בחבילת 2.5 מגה, רב ימות השבוע קצבי ההעברה בטורנט/אי מיול הם סבירים: סביב ה-200-230 כשיש הורדות עם הרבה מקורות. לקראת סוף השבוע הפורטים מתחילים לפתע להחסם(בעיקר שישי שבת) וצריך להפעיל מחדש את הראוטר כדי לקבל IP חדש שהפורטים בו לא חסומים.

ממה ששמעתי מאנשים, השירות של 012 או זוועה והם חוסמים פורטים על ימין ועל שמאל. תשלב את השירות של 012 ביחד עם השירות של הכבלים, ונראה לי שהתוצאה עשוייה להיות לא כ"כ טובה לאור הסיפורים של גולשים שונים.

החסרון הגדול האפשרי בארץ לגבי כבלים - שלא קשור לתשתית כלל - הוא שאולי, במידה ואתה מחובר לטלביזיה של YES או צלחת פרטית, HOT עלולים לנסות להכריח אותך להתחבר גם לטלביזיה בטענה שאתה צופה בה דרך השקע של האינטרנט/טלפון(ראה לינקים למטה) - במידה ויגיע "נציג מכירות"/"נציג המחלקה המשפטית" ו/או "טכנאי" לביתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי:

שים לב בהודעה שלי התייחסתי לשלוש סוגיות:

שאלת יתרון התשתית פרופר - שפה לADSL של בזק(ואני מדבר רק על התשתית ולא ספק האינטרנט ביןלאומי) יש יתרון טכנולוגי ברור על חיבור הכבלים(CABLE) כמו בכל מקום בעולם. לכן, אם אין לך מגבלת תשתית באיזור של מרחק ממרכזיה ADSL עדיף. בשעות השיא אתה עלול לסבול ממגבלת מהירות שנובעת מהתשתית של הכבלים שלא תהיה קשורה כלל לספק האינטרנט שלך.(דבר שבADSL לא קורה).

שאלת הספק והתחייבות מולו: הסברתי את הבעיות שיש להתחייב לתשתית דרך ספק. העדיפות שלי היא להעדיף לעשות עיסקה נפרדת מול כל אחד כדי למנוע בעיות בעתיד. לגבי ספקים, תנסה אקספון או חבילת בבזב"ל או אולי חבילה של נטביזיון. לגבי נטביזיון, אני כרגע לקוח שלהם בחבילת 2.5 מגה, רב ימות השבוע קצבי ההעברה בטורנט/אי מיול הם סבירים: סביב ה-200-230 כשיש הורדות עם הרבה מקורות. לקראת סוף השבוע הפורטים מתחילים לפתע להחסם(בעיקר שישי שבת) וצריך להפעיל מחדש את הראוטר כדי לקבל IP חדש שהפורטים בו לא חסומים.

ממה ששמעתי מאנשים, השירות של 012 או זוועה והם חוסמים פורטים על ימין ועל שמאל. תשלב את השירות של 012 ביחד עם השירות של הכבלים, ונראה לי שהתוצאה עשוייה להיות לא כ"כ טובה לאור הסיפורים של גולשים שונים.

החסרון הגדול האפשרי בארץ לגבי כבלים - שלא קשור לתשתית כלל - הוא שאולי, במידה ואתה מחובר לטלביזיה של YES או צלחת פרטית, HOT עלולים לנסות להכריח אותך להתחבר גם לטלביזיה בטענה שאתה צופה בה דרך השקע של האינטרנט/טלפון(ראה לינקים למטה) - במידה ויגיע "נציג מכירות"/"נציג המחלקה המשפטית" ו/או "טכנאי" לביתך.

לפני כ3 שבועות בערך גילינו כי הגבילו לנו את האינטרנט ל1.5 במשך 3 שנים, ואנחנו המשכנו לשלם על 2.5 במשך השנים הללו.

דיברנו איתם והעבירו אותנו לתשתית קרובה יותר כך שאין בעיית מרחקי עם הADSL יותר :)

לנו יש טלוויזית HOT, לכן אבא שלי חשב לקחת טריפל ולהוזיל את המחיר, בנוסף לכך, כל הדיל שלו הוא מהעבודה במחירים זולים מאד של 012+HOT.

החבילה שיש לי כרגע היא 2.5MB+גיימרים של בזק+בזק, ותאמין לי, חוויה! :)

פשוט חשבנו לשדרג ל5MB, ואבא שלי ממש על סף לעבור ל012 :\

נראה אם נצליח לשכנע אותו להישאר בבזק, אני מקווה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כ3 שבועות בערך גילינו כי הגבילו לנו את האינטרנט ל1.5 במשך 3 שנים, ואנחנו המשכנו לשלם על 2.5 במשך השנים הללו.

דיברנו איתם והעבירו אותנו לתשתית קרובה יותר כך שאין בעיית מרחקי עם הADSL יותר :)

לנו יש טלוויזית HOT, לכן אבא שלי חשב לקחת טריפל ולהוזיל את המחיר, בנוסף לכך, כל הדיל שלו הוא מהעבודה במחירים זולים מאד של 012+HOT.

החבילה שיש לי כרגע היא 2.5MB+גיימרים של בזק+בזק, ותאמין לי, חוויה! :)

פשוט חשבנו לשדרג ל5MB, ואבא שלי ממש על סף לעבור ל012 :\

נראה אם נצליח לשכנע אותו להישאר בבזק, אני מקווה :nixweiss:

לגבי ו1.5 מגה במקום 2.5: בזמנו כשהיה לי תקלה, שבסוף התברר שנבעה מהמודם, היו מוכנים להחזיר לי את הכסף של ההפרש בין 1.5 ל2.5 - תנסה, רק באופן כללי, אולי תצליח להוציא מהם כסף.

תראה, אם הוא עם הסכם קיבוצי - אני לא ידוע איפה הוא עובד - יכול להיות ששתי החברות האלה יתיחסו אליו באופן שונה משהם מתייחסות לסתם לקוחות.

אבל עדיין, וכבר אמרתי זאת, גם אם נניח ולהוט לא היו את בעיות השירות שלהם - היו להם בעיות של התשתית, ועד כמה שאני יודע, HOT לא מציע איזה שהיא תשתית יחודית ויעודית ללקוחות עסקיים, לפחות לא בבתים פרטיים. אני חושב שעדיין עסקים גדולים שצריכים שרת אצלהם עובדים עם קו סיפרנט של או משהו בכיוון(כך זה לפחות בעבודה שלי, ואני זוכר שהתעניינו במשהו לכיוון של הכבלים, אבל לא היה להם משהו אטרקטיבי להציע שיאפשר את אותה הזמינות של הקו של בזק).

לגבי 012, אתה יכול לקרא דיון שמישהו פתח פה באוף טופיק לגבי קשיים בהתנתקות. בזמנו היו הרבה דיונים על חסימה אצל 012.

ושוב, אני לא חושב שלחברות כואב על הקו העסקי או הפרטי שמורידים בו הרבה, כואב להם בעיקר, נראה לי, על זה שאנשים מעלים בתוכנות שיתוף.

לגבי בזק, בלי קשר לשירות לקוחות - האם אתה מרוצה מאיך שהתשתית שלהם מתפקדת אצלך באיזור?

לגבי המקרה שלי; אני מעולם לא הייתי מחובר לאינטרנט של HOT או לטלפון שלהם בבית שלי, אני רק יודע שראיתי מקרים של אנשים שסובלים מניתוקים ובעיות בחיבור, שבתור משתמש בבזק מעולם לא סבלתי בעצמי. טלביזיה הייתי רואה כשגרתי אצל ההורים - וזה היה זוועה של תכנים, וכיום אני לא רואה שידורים בכלל. רק מה שיש מהטורנט/אימיול וDVD. אם יש משהו מעניין אני מבקש שאנשים עם HOT/YES יקליטו לי במחשב/DVD ויביאו לי - אז אני לא כ"כ סמכות בעניין הזה.

לגבי בזב"ל(ספק , לא תשתית) - האם אתה מרוצה מאיך שהאינטרנט מתפקד לך עכשיו?

אם כן, אני לא רואה סיבה לעזוב, כי יכול להיות שאתה לקוח ישן ואז לא מתעללים בך כמו בחדשים.

אני חושב שזה די המקרה שלי עם נטביזיון, ולכן אני מתלבט כ"כ אם לעזוב אותם בשבועות הקרובים - בסה"כ ברב ימות השבוע החיבור וקצבי ההעלאה וההרודה בנטביזיון מאוד סברים ואפילו טובים +, זה רק החסימות לפעמים והמאבק לשנות פורטים/להתנתק ולחבר עד שאני מקבל IP טוב, ואז אפשר להיות מחובר במשך שבועות ולהוריד. אני מעדיף את זה על ספק שאולי יחסום אותי טוטאלית.

לגבי אבא שלך, תראה לו את הכתבה של אמנון לוי בYOU TUBE ותשאל אותו אם הוא באמת רוצה לפרנס חברה שהמדינה נתנה לה חסות ועזרה לה כ"כ בהקמת התשתית ובסוף מתנהגת כמו שהיא מתנהגת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Simple Jack ההודעות שלך יכולות לפגוע במשתמשים האחרים כי אתה חושב שמותר לך לנהל מלחמה נגד חברה שלא הלך לך איתה טוב. אתה מקרה פרטי אל תדחוף לכל מקום את הבעיות שלך עם HOT, אני הייתי ב ADSL, הייתי ב YES והייתי עם בטלפון. היום אני בהוט בשלושתם ואני מרוצה מאוד ולא חושב על לעבור חזרה לקבוצת (שגם עליהם אתם מוזמים לחפש וליראות שהם לא נשמות טובות ::)).

חבילת זה בולשיט אחד גדול שעולה הרבה כסף ולא נוסיף שום דבר. כן יהיה שיפור בפינגים והם יהיו יציבים יותר אבל בכל מקרה הפינג יהיה גרוע והכל בתנאי שנוח לספקית לספק לך את התנאים של חבילת הגיימר (מה שאומר שבדרך כלל אתה תגלה שאין שיפור מורגש).

012 אינה מומלצת, בנוסף יש בעיה גדולה מאוד ברגע שרוצים לעבור לחברה אחרת ואז 012 מנסים להפריע >:(

אני ממליץ לך בחום לנסות את הספקיות החדשות (018-XFONE ו ORANGE).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Simple Jack ההודעות שלך יכולות לפגוע במשתמשים האחרים כי אתה חושב שמותר לך לנהל מלחמה נגד חברה שלא הלך לך איתה טוב. אתה מקרה פרטי אל תדחוף לכל מקום את הבעיות שלך עם HOT, אני הייתי ב ADSL, הייתי ב YES והייתי עם בטלפון. היום אני בהוט בשלושתם ואני מרוצה מאוד ולא חושב על לעבור חזרה לקבוצת (שגם עליהם אתם מוזמים לחפש וליראות שהם לא נשמות טובות ::)).

אם הייתה טורח לקרא את ההודעות שלי לעומק הייתה שם לב שאני לא מתנגד לזה שאנשים יתחברו להוט, כשהם מודעים לRISKS INVOLVED בכך.

ושוב זה לא שלי "לא הלך טוב עם הוט", אלא הלכו איתי לא טוב בלי שום סיבה - ועם עוד מספר אנשים, ואני שוב אפנה: תראה את הכתבה של אמנון לוי שהיא הקישור הראשון בחתימה של בYOU TUBE - ואז תגיד אם זה רק אני או עוד אנשים.

אתה גם מוזמן לקרא כתבה בעיתונות ה"יותר אוביקטיבית" ממני, כמו למשל באתר THE MARKER ששייך לקבוצת "הארץ", ולא היה מפרסם כתבה מעין זו, אם לא היו דברים בגו':

http://hitech.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=skira20070628_0218011&layer=hightech&layer2=&layer3=consumer

ותשים את עניין הטלביזיה בצד(שגם שם להוט אין תכנים משהו, אבל מילא): ADSL במהירות נתונה נחשב חיבור יציב בכל העולם לעומת כבלים - בלי קשר למצב נותני השירות בארץ.

ולגבי מה שאני אמר על הוט: אני בסה"כ מזהיר אנשים, לאור מה שהחברה הזאת עשתה לי כשלא עוול בכפי ומשאיר בידי האנשים להחליט האם הם רוצים להתחבר לחברה כזאת או לפרנס אנשים שמפעילים חברה כזו.

באותה מידה אתה מוזמן לבקש מאנשים בO/T לסתום את הפה כשהם מתלוננים על שירות גרוע של חנות או אפילו פה כשמתלוננים על ספק .

לא זכור לי שאתה האשמת את האנשים בו שמתלוננים על חסימת פורטים אצל 012 או בין לאומי כאנשים שיצאו להתריד משתמשים אחרים(!) רק בגלל שלהם יש בעיה פרטית. ואם הייתה קורא את הת'רד שלי הייתה רואה ש*עוד משתמשים בפורום* סבלו מבעיה דומה שלי מול .

אני באופן אישי דוגל בהחרמת כל בית עוסק שעושה בעיות במתן בשירות. פיקוק החליפו לי מוצר כשבאמת הייתה לי בו תקלה - פתחתי ת'רד, נתתי פרסום חיובי(בOT) ואשתדל לקנות ציוד שהם מיבאים. באג סירבו להחליף - אני מפרסם ומחרים.

ולגבי "קבוצת בזק": אני רוצה שתראה לי מקרה אחד שבזק שלחה בריונים לאיים על אנשים להתחבר אליה רק משום שיש להם שקע בדירה ו/או YES שלחו לאיים על אנשים להתחבר לטלביזיה בלווין רק בגלל שיש להם שקע ישן של YES בדירה או שקע טלפון של .

התשובה כמובן היא לא.

וכשתהיה לך בעיה עם , בהצלחה עם זמני ההמתנה שלהם, שכבר מועצת הכבלים והלווין פתחה בחקירה בעניין. וכמובן שתנסה להגיד שזו בעיה פרטית שלי מול , אז הנה לך כתבה, אפילו מ YNET,

"מועצת הכבלים תבדוק ריבוי התלונות נגד HOT":

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3599753,00.html

עריכה: ואני לא אמר שYES או בזק הם צדיקים גדולים, הם לכל היותר במדינה הזאת הרע במיעוטו - שכל שירות שצריך לתת קשה לקבל אותו.

עם YES אין לי נסיון. עם בזק יש לי נסיון מאוד חיובי.

ורק שאלה, ותהיה הגון, עזבת את הADSL של בזק בגלל המחיר או בגלל בעיות בחיבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה תכנולוגית ADSL הוא חיבור טיפה מוגבל (במיוחד ה ADSL המיושן שקיים בארץ), כמו ברוב המקרים אין מה להשוות את לשאר העולם, הכל פה הפוך.

בקשר לקבוצת וההתנהגות שלה כלפי אנשים שעוזבים את החברה, אתה מוזמן להריץ חיפוש על חברה מקבוצת + המילים "200 שקלים" ולראות איך הם ב 90% מהמקרים מנסים לגנוב כסף מאנשים שרוצים לעזוב אותם ובחלק לא קטן מהמקרים מצליחים (לי קרה עם , למישהו אחר פה קרה עם YES, תרגיל ידוע שאף אחד לא דיבר עליו בחדשות).

ראיתי את כל מה שיש לך בחתימה, אני אישית עברתי מחברה לחברה מספר פעמים, התנתקתי מהכבלים פעמים (בפעם הראשונה עוד לא היה HOT בפעם השניה כן) ולא היו לי בעיות.

עברתי מ ADSL כי בזמנו לא ראיתי סיבה מוצדקת להישאר, בהשוואה בין ה 2 גם היום אין הבדל באיזור שאני גר בו אז אין סיבה לשלם עוד כסף על אותו דבר (אין לי בעיה של "חלוקת קו" אצל HOT ואני במרחק של פחות מקילומטר מהמרכז הקרוב של בזק). סיבה נוספת היא שבטלפון של HOT אני משלם 80% פחות ממה ששילמתי קודם (וגם איתו אין לי בעיות) אז אני לא רואה סיבה להחזיק קו יקר :nixweiss:

אמנון לוי מבחינתי כמו רפי גינת, יש מקרים שבהם מה שהם מראים לא מעניין/לא נכון. ניסיון עלוב לגרום לאנשים ליראות גם עם זה על חברון אנשים אחרים שמפסידים מזה הרבה יותר מרייטינג.

בקשר למה שאומרים על 012 ושאר ספקיות האינטרנט, לצערנו איתן באמת יש בעיות והם לא מקומיות. אצל בזק בין לאומי יש בעיות קשות מאוד בשנה האחרונה וזה ידוע ואפילו הם מודים בזה אם אתה מפעיל עליהם לחץ. 012 בחיים לא יגידו שיש להם בעיות אבל עובדה שאף אחד לא ממליץ עליהם וכולם נמנעים מזה (בנוסף יש להם בעיה קשה עם משחקי רשת). NETVISION מאפשרים לשחק בחלק לא קטן מהיום אבל אפשר להשתמש בתוכנות שיתוף רק בלילה ויש ניתוקים מרובים למי שמשתמש באינטרנט "יותר מידי". למה אני יודע שזה לא בעיה מקומית? כי בכל פעם שצריך לעשות רענון בשביל לפתוח את עם חיבור של בזק בין לאומי ישר יש נושא עם 10 עמודים על זה אם אנשים שיש להם את אותה בעיה. ב 012 לא ראיתי אפילו מישהו אחד מרוצה שבאמת משתמש באינטרנט ואני בעצמי בקרוב עובר מ NETVISION כתוצאה מהבעיות שאמרתי (שגם הן מופיעות אצל מספר גדול של אנשים במקומות שונים בארץ).

בקיצור אל תשווה את ספקיות האינטרנט להוט כי הן במצב הרבה יותר קשה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה תכנולוגית ADSL הוא חיבור טיפה מוגבל (במיוחד ה ADSL המיושן שקיים בארץ), כמו ברוב המקרים אין מה להשוות את ישראל לשאר העולם, הכל פה הפוך.

בקשר לקבוצת וההתנהגות שלה כלפי אנשים שעוזבים את החברה, אתה מוזמן להריץ חיפוש על חברה מקבוצת + המילים "200 שקלים" ולראות איך הם ב 90% מהמקרים מנסים לגנוב כסף מאנשים שרוצים לעזוב אותם ובחלק לא קטן מהמקרים מצליחים (לי קרה עם , למישהו אחר פה קרה עם YES, תרגיל ידוע שאף אחד לא דיבר עליו בחדשות).

ומה בדיוק "טיפה" מוגבל בADSL?

שלא יכולים לתת לך קו 10 מגה משותף בכל מקום בארץ, שאולי רק תצליח להוריד במהירות בשעות מסויימות? כי הקו נותן לך רק את המהירות האפשרית המקסימאלית? בכל מקרה, משדרגת/תשדרג את התשתית שלה - ואני לא בא להגן עליה. אנחנו על סף להיות מדינת עולם שלישי ברב תחומי הטכנולוגיה האלה מהרבה בחינות.

לגבי "קובצת בזק" - זה בד"כ נובע מכך שאנשים מתחייבים בלי להבין על מה הם מתחייבים ואז מבקשים מהם כנס יציאה - יכול להיות שאני טועה. שמעתי על מקרים שאנשים היו בהתחייבות לYES כביכול לחצי שנה, וכשרצו להפסיק את המבצע הודיעו להם שהתחייבו לשנתיים - אגב זה קורה עם בהוט. וזה נראה לי יותר בעיה של אנשי המכירות של החברות השונות שמשקרים ללקוחות והחברה מעדיפה להעלים עין.

ולגבי המאתיים שקל - מעניין אותי לשמוע באיזה נימוק לכאורה עשקו אותם ממכה - כי זה נשמע לי לא צודק.

אולם להשוות בין מצב זה, למה שהוט עושה - זה כלום. אני עדיין לא מבין מה יוצא להוט מלאיים על לקוחות טלפון/אינטרנט בלבד - הרי ברגע שהם יסיימו את התתחייבות שהכירחו אותם לעשות לטלביזיה(במידה ולא קברו אותם שלא ביודעין לשנתיים) - הם יתנתקו מכל השירותים.

אני לא טענתי שהבעיות קשורות בהכרח לאיזור שלך - זה רק היה מבחינת תשתית. כל מה שקשור לאינטרנט עצמו - זה כבר סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסתי בהקלדה זה 300 שקל, לא שזה כזה משנה :P

מדובר במחיר שאתה משלם על ממיר/מודם שקנית מבזק/YES במקרה שאתה רוצה להתנתק מהם (זה אמור להיות רק למי שלא קנה את הממיר/מודם אבל מנסים להכניס עוד כמה מאות שקלים לפני שאתה הולך). הם מנצלים את זה שרוב האנשים לא זוכרים אם הם קנו את המודם/ממיר או לא ושחלק גדול מאלה שקנו לא יכולים להוכיח את הקניה. במקרה של המשפחה שלי קנינו את המודם בפעם הראשונה שהיונו עם ADSL ובפעם השניה שרצינו להתקנתק אמרו לנו שאו שנחזיר את המודם או שניקנה אותו שוב ב 300 בשלוש מאות שקלים נוספים (שכאמור שילמנו בפעם הראשונה שעזבנו אותם). לצערנו לא היה לנו הוכחת קניה אז החזרנו את המודם ובגלל זה יותר בחים לא נעבור חזרה ל ADSL. במקרה של מישהו אחר פה הוא קנה ממירים מ YES (במחיר שגבוה בהרבה מ 300 שקל) וכאשר הוא רצה להתנתק בקשו ממנו להחזיר את הממירי או לשלם 300 שקל על כל אחד, למזלו הייתה לו הוכחת קניה ובסוף הכל נגמר בשלום.

בקיצור הוצאה לא חוקית שמסתכמת במינימום 600 שקלים ויכולה להגיע לאלפי שקלים.

בקשר למוגבלות של ה ADSL, מדובר ב ADSL הישן שלא מגיע למהירויות גבוהות (בזק בתהליכי שידרוג אבל משום מה הם צריכים בשביל זה שנים) בסנוף החיבור מושפע מאוד ממרחק ובזק "פושעים" ולא מידעים את הציבור ולכן מי שלא מבין קונה חיבור יקר ולא מקבל אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פספסתי בהקלדה זה 300 שקל, לא שזה כזה משנה :P

מדובר במחיר שאתה משלם על ממיר/מודם שקנית מבזק/YES במקרה שאתה רוצה להתנתק מהם (זה אמור להיות רק למי שלא קנה את הממיר/מודם אבל מנסים להכניס עוד כמה מאות שקלים לפני שאתה הולך). הם מנצלים את זה שרוב האנשים לא זוכרים אם הם קנו את המודם/ממיר או לא ושחלק גדול מאלה שקנו לא יכולים להוכיח את הקניה. במקרה של המשפחה שלי קנינו את המודם בפעם הראשונה שהיונו עם ADSL ובפעם השניה שרצינו להתקנתק אמרו לנו שאו שנחזיר את המודם או שניקנה אותו שוב ב 300 בשלוש מאות שקלים נוספים (שכאמור שילמנו בפעם הראשונה שעזבנו אותם). לצערנו לא היה לנו הוכחת קניה אז החזרנו את המודם ובגלל זה יותר בחים לא נעבור חזרה ל ADSL. במקרה של מישהו אחר פה הוא קנה ממירים מ YES (במחיר שגבוה בהרבה מ 300 שקל) וכאשר הוא רצה להתנתק בקשו ממנו להחזיר את הממירי או לשלם 300 שקל על כל אחד, למזלו הייתה לו הוכחת קניה ובסוף הכל נגמר בשלום.

בקיצור הוצאה לא חוקית שמסתכמת במינימום 600 שקלים ויכולה להגיע לאלפי שקלים.

זה נשמע כמו פקידים סתומים שרגילים לזה שאנשים חוכרים ולא קונים - כך זה לפחות נשמע, ומכאן מתחילה להתגלגל האטימות של הממסד.

בכל מקרה, אנשים שהם בעלים של מודם מקבלים איזה 12 שקל הנחה. אצל ההורים שלי עד היום מופיע בחשבון "12 שקל הנחה מודם בבעלות לקוח" על הסכום הכולל. תבדוק חשבונות ישנים, ותנסה לתבוע אם אתה יכול להוכיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אבי אמר לי ככה: או שאתה נשאר בבזק 2.5+גיימרים, או שאתה לוקח HOT+012 5MB .

הוא לקח כמובן את השני, אך ללא התחייבות, כי אנחנו לקוחות עסקיים אז נוכל לפרוש ללא קנס.

הוא אמר שאם באמת מה שרשמו פה יתרחש, נחזור לחבילה הנוכחית :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת למה הוא פסל את XFONE ו ORANGE?

לדעתי לא צעד טוב לאור העובדה שבזמן האחרון מספר הלא מרוצים ב 012 ובזק בין לאומי גדל :-\ עדיף לשקול אחת משלושת החברות האחרות עם עדיפות לאחת מהחדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...