אין GPS ב NOKIA 5800? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין GPS ב NOKIA 5800?

thrioue

Recommended Posts

שלום לכולם,

לאחרונה רכשתי את המכשיר החדש של נוקיה Nokia 5800 XpressMusic..

רכשתי אותו מאורנג' אם זה משנה..

הנה קישור לאתר של המכשיר:

http://europe.nokia.com/A41271008

בכל מקרה, המכשיר מגיע עם מקלט וA- מובנים ועם התוכנה של אורנג' OrangeGPS.

ניסיתי את התוכנה אך הייתה לי בעיה עם קליטת לווינים.

שהלכתי למוקד שירות ותמיכה השארתי את המכשיר לתיקון. הם ביצעו עדכון גרסת תוכנה אך הדבר לא עזר.

אח"כ שלחו את זה למוקד מיוחד לתקלות, אך שם הגיעו למסקנה שזו בעיה כללית של הדגם של נוקיה.

רציתי לשאול, למי שיש את המכשיר, האם גם לכם יש בעיה עם קליטת ה או שאתם מצליחים לקלוט באופן תקין..

תודה לכל העוזרים!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה בדקת את ה - (מבחינת מיקום)

לידיעה קליטת מלווינים לא עובדת ע"י החזרים, ז"א אתה חייב להיות ממוקם בחוץ ולא תחת סוכך או בתוך מבנה כלשהו.

זאת הסיבה שכאשר שמים ברכב דואגים שהוא יהיה תחת השימשה הקדמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, אפשר להפעיל את הGSP גם ללא קשר ישיר עם הלווין. הקליטה חזקה מספיק ויש גם AGPS למקרים קשים במיוחד.

בכל אופן, רואים בסרטונים שזה עובד.

ד.א. אורנג' אמרו לך שיש בעיה עם הGPS במכשיר שנוקיה הוציא לכל העולם.???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לאחרונה רכשתי את המכשיר החדש של נוקיה Nokia 5800 XpressMusic..

רכשתי אותו מאורנג' אם זה משנה..

הנה קישור לאתר של המכשיר:

http://europe.nokia.com/A41271008

בכל מקרה, המכשיר מגיע עם מקלט וA- מובנים ועם התוכנה של אורנג' OrangeGPS.

ניסיתי את התוכנה אך הייתה לי בעיה עם קליטת לווינים.

שהלכתי למוקד שירות ותמיכה השארתי את המכשיר לתיקון. הם ביצעו עדכון גרסת תוכנה אך הדבר לא עזר.

אח"כ שלחו את זה למוקד מיוחד לתקלות, אך שם הגיעו למסקנה שזו בעיה כללית של הדגם של נוקיה.

רציתי לשאול, למי שיש את המכשיר, האם גם לכם יש בעיה עם קליטת ה או שאתם מצליחים לקלוט באופן תקין..

תודה לכל העוזרים!?

אין שום בעיה עם המכשיר, הוא תומך בצורה מלאה בתוכנת ה- של אורנג'. ביומיים הראשונים להשקת המכשיר היו תקלות עם תוכנת ה-GPS אך הן נפתרו כבר.

כדאי שתנסה להסיר את תוכנת ה-GPS ולהתקין מחדש על הטלפון (ולא על כרטיס הזכרון). לאחר מכן, בדוק שהגדרות המיקום תקינות:

1. היכנס לתפריט ראשי -> יישומים -> מיקום -> מיקום.

2. בחר בשיטות מיקום ותדאג שהסימון של ה-V יהיה על "עם סיוע GPS", "משולב GPS" ו-"מבוססת רשת". לא אמור להיות שום סימון ליד ה-"BLUETOOTH GPS".

3. בחר בשרת מיקום ווודא ששימוש בשרת מיקום מוגדר על "אוטומטי", נקודת הגישה היא "3G PORTAL" וכתובת השרת היא supl.nokia.com (יש להקפיד על אותיות קטנות).

אחרי שביצעת את כל מה שרשמתי, בדוק האם אתה מצליח להתחבר ל-GPS תחת כיפת השמיים. אם אתה לא מצליח, נסה לכבות ולהדליק את המכשיר ונסה שוב. אם זה גם לא עובד, תתקשר למוקד הטלפוני ותבקש שיתקינו לך מחדש את השירות (יבטלו ויפעילו אותו מחדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

תודה על העצות..

אני בדקתי את ה כאשר עמדתי בחוץ מתחת לכיפת השמיים.. לא ברכב ולא תחת סוכך.. גם דרך המיקום או בנתוני מיקום ביישומים לא הייתה קליטת לווינים גם כן..

את תוכנת אין עדיין ל 5800..

ניסיתי לבצע את ההתקנה מחדש של התוכנה בזיכרון המכשיר (ולא בכרטיס) לא עזר..

שהלכתי לעמדת שירות, בפעם השנייה אחרי שהמכשיר חזר מתיקון בפעם הראשונה וזה עדיין לא עבד, הנציג אמר לי שיבדוק את העניין..

לאחר מכן חזר אליי ואמר שזו בעייה כללית בכל הנוקיה 5800 שמכרו, ואמורה לצאת עדכון גרסה עוד חודש חודשיים שיפתור את הבעיה..

אז מה שאתם בעצם אומרים, למי שיש את המכשיר, זה עובד אצלו? אז אורנג' סתם מנסים למרוח אותי :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאפ צעד צעד..

זה גם מה שעשו איתי שהתקשרי למוקד DATA באורנג..

הוא לא קולט לווינים בגרוש..

עשינו גם שיחזור הגדרות יצרן, וגם אחרי שהם "תיקנו" את המכשיר בפעם הראשונה, הם צרבו תוכנה חדשה, אז כל ההגדרות היו של המקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הם החליפו לי את המכשיר למכשיר חדש..

עכשיו הוא עובד, לוקח לו כמה דקות טובות להתחבר אבל הבנתי שככה זה עם כל הסלולריים (בערך 5 עד 10 דקות)..

יצאה היום גרסת קושחא חדשה V21..

אמורה להגיע למכשירי GSM בעוד יומיים שלושה..

הקושחה החדשה אמורה לטפל בהרבה מהבאגים שבמכשיר וב"ה להפוך אותו ליציב יותר ומהיר יותר!

אני מניח שיקח כשבוע שבועיים עד שהיא תגיע לאורנג' :)

מקווה שתפתור הרבה מבעיות הילדות שלו :)

ניסיתי את כל הדברים שהוצעו כאן, אך לא עזרו כל כך, כנראה שהבעיה הייתה במכשיר עצמו.

הפתרון שעבד עבורי היה באמת כמו הבחור שעבד באורנג' אמר, לנדנד להם עד שיביאו לי משהו שעובד.. :)

תודה רבה על העזרה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא 5 - 10 דקות.

אתה צריך לשים אותו מול האוויר הפתוח, ושיהיה לו קשר אווירי רציף וישיר עם השמיים.

בפעם הראשונה לוקח 5 דקות או יותר אבל אחרכך זה אמור להיות ממש מהיר.

עם איזו תוכנה אתה משתמש?

לי עם SYGIC לוקח לפעמים 3 דקות ולפעמים חצי דקה. אבל עם TELMAP לוקח לי 5 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...