לא מאמין הלך לי המחשב ]= - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מאמין הלך לי המחשב ]=

BlackBlood

Recommended Posts

מחשב חדש, נקנה לפני 5 חודש..

הסרתי נוד 3.. עשיתי רסטרט, וזהו המסך נדלק, המחשב כביכול נדלק, אבל מסך שחור, אין כלום..

יש רעש מאווררים, הכל כאילו עובד רגיל.. אבל כלום, לא מגיע לוינדוס, פשוט מסך שחור..

בא לי להתאבד, 350 גיגה של , שירים, תוכנות ..אויי לא מאמין.. מה אפשר לעשות? ניסיתי הכלל.. לנתק מהחשמל, לנתק את המסך ולחבר שוב.. לשים דיסק של וינדוס , אבל אין, רק מסך שחור.. יעני בצד שמאל למעלה כתוב דיגיטל/אנאלוג.. וזהו רק מסך שחור.. דיי לא רוצה..

יש פתרונות חוץ מלפרק את המחשב? כי אם אני פותח את המחשב, אין לי יותר אחריות.. לא רוצה להסיר את המדבקה..

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להסיר מדבקה? קנית את המחשב בKSP?

בכ"מ לפני שאתה נכנס ללחץ, קח את המחשב לחנות שקנית ממנה ותממש את האחריות, שיפתחו את המארז ויבדקו.

לדעתי זה פשוט תקלה של הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב חדש, נקנה לפני 5 חודש..

הסרתי נוד 3.. עשיתי רסטרט, וזהו המסך נדלק, המחשב כביכול נדלק, אבל מסך שחור, אין כלום..

יש רעש מאווררים, הכל כאילו עובד רגיל.. אבל כלום, לא מגיע לוינדוס, פשוט מסך שחור..

בא לי להתאבד, 350 גיגה של , שירים, תוכנות ..אויי לא מאמין.. מה אפשר לעשות? ניסיתי הכלל.. לנתק מהחשמל, לנתק את המסך ולחבר שוב.. לשים דיסק של וינדוס , אבל אין, רק מסך שחור.. יעני בצד שמאל למעלה כתוב דיגיטל/אנאלוג.. וזהו רק מסך שחור.. דיי לא רוצה..

יש פתרונות חוץ מלפרק את המחשב? כי אם אני פותח את המחשב, אין לי יותר אחריות.. לא רוצה להסיר את המדבקה..

תודה מראש!

אני בטוח שתוכל להוריד את כל הדברים שוב, לא מדובר באוסף תקליטים נדירים או אוסף פפירוסים בני אלפי שנים שנשרפו...

יש גם זקנים עם אלצהיימר שאבדים מידע הרבה יותר חשוב מהם - חיים שלמים ממש.

לגבי האחריות, אם קנית מחשב מחנות מורכב - האחריות היא על המכלול, אז אתה יכול פשוט להביא את כל המחשב בדרישה למימוש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב לא מגיב בהדלקה זה לא אומר שהלך לך החומר על הדיסק הקשיח , יכול להיות שהלך ספק\זכרונות\לוח\כ.מסך

אבל החומר שלך מוגן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחשב לא מגיב בהדלקה זה לא אומר שהלך לך החומר על הדיסק הקשיח , יכול להיות שהלך ספק\זכרונות\לוח\כ.מסך

אבל החומר שלך מוגן :)

כמובן, יותר מזה, אני מבטיח לך שהכל שמור, אבל התקלה מוזרה לחלוטין ,אם יש לך אחריות אל תסתבך עם זה יותר מידי ,רוץ אליהם עם המחשב וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי לא רוצה..

חחחח אל תדאג לא לבכות, הזכרת לי עכשיו את אחת הפקידות שהיתה לי בצבא..

בכל אופן כמו שאמרו, רוב הסיכויים שהכרטיס מסך הלך ולא ההארדיסק, הארדיסק בד"כ לא מתקלקל כלכך מהר.

קח את זה למקום שממנו קנית ותגיד לו:

"הנה מחשב, הנה קבלה, אחריות אוגה אוגה מתקן!"

:) בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכם.. כבר מחר על הבוקר אני הולך אליהם ושם את המחשב לתיקון..

מקווה מאוד שיתקנו ולא ידפקו את המידע שמחשב.. כי יש לי שם הכל פשוט.. בלי זה אני אבוד.. סיסמאות, חשבונות למינהם, , שירים, תוכנות ועוד דברים שאני לא יודע למה יהיה לי את המחשב בלעדהם..

אה ומי ששאל.. כן המחשב מ KSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב רק רציתי לעדכן אתכם.. הלכתי היום למעבדה.. תוך חצי דקה חזרתי עם המחשב תקין [=

הוא אמר שהיו איזשהם שינויים בביוס.. כנראה משהו במתח השתנה.. ואללה מוזר אני אישית לא נגעתי בשום דבר..

תודה חבר'ה [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...