כרטיס הרשת המובנה לא עובד - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס הרשת המובנה לא עובד

nadavbu

Recommended Posts

תראה קראתי את כל השירשור ויש לי כמה שאלות.

אתה אומר שאתה מחבר מחשב נייד עם הכבל ואתה מקבל IP והכל בסדר אז הבעיה היא לא עם הראוטר.

מכאן אני שואל מה הIP שאתה מקבל במחשב הנייד? אם תוכל לרשום את הפלט של ה IPCONFIG /ALL במחשב הנייד אני אשמח.

דבר נוסף אני רוצה שאת הפלט שאתה מקבל כלומר ה IP וה SUBNET וגם את ה DEFAULT GATEWAY תרשום אותם ידנית בכרטיס הרשת במחשב הבעייתי כלומר תרשום ב RUN לא ב CMD את הפקודה הבאה NCPA.CPL ואז אתה תראה את כרטיס הרשת שלך תלחץ עליו כפתור ימני תבחר במאפיינים ושם אתה תראה חלון שרשומים בו כל מיני דברים אני רוצה שתבחר ב TCPIP V4 ואז תלחץ על מאפיינים בלחצן למטה ויפתח לך חלון חדש ולשם תכניס את ה IP שקיבלת במחשב הנייד וב DNS תרשום את ה IP של ה DEFAULT GATEWAY וזהו תאשר הכל ולאחר מכן תנסה להתחבר שוב לאינטרנט וכמובן לא לשכוח שכשאתה עושה את כל ההגדרות האלו לנתק את המחשב הנייד מהרשת לפני שאתה מאשר הכל. ועכשיו תנסה להיכנס לאינטרנט ותראה אם הוא עובד כמובן תבדוק גם במחשב השני שיש לך שהבעיה היא רק עם המחשב הזה באותו רגע נתון.

זהו אני מקווה שלא תסתבך כרגע כדי שאני אוכל להבין טוב יותר את הבעיה של המחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במחשב הבעייתי אין TCPIP V4 אלא TCPIPרגיל. הבעייה היא שהמחשב לא מזהה את ה-router( לא מקבלים תגובה ב-PING). ניסיתי להגדיר ידנית כתובת IP לפי הכתובת של המחשב השני שעובד(כולל DEFAULT Gateway ו SUB NET MUSK), לא עבד.

דרך אגב, כאשר עושים ping 127.0.0.1 זה עובד(כרטיס תקין).

איך ניתן לגרום למחשב הבעייתי לזהות את הROUTER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הרכיב הזה ואיפה הוא בדיוק נמצא? ומאיפה הדרייבר שלו? אתה מדבר על הרטיס רשת?[br]פורסם בתאריך: 6.04.2009 בשעה 19:27:15

התקנתי את הרכיב. הבעייה בזיהוי הרשת לא נפתרה. מה עוד ניתן לעשות על מנת שכרטיס הרשת יזהה את ה ROUTER?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני רוצה שתעלה צילום מסך של הגדרות ה IP סטטי שאמרתי לך לעשות בהתאם להגדרות של המחשב התקין.

דבר שני שאני רוצה שתעשה זה שתעלה צילום מסך של ה SERVICES אם אתה לא יודע מה זה פשוט תריץ בשורת הפקודה SERVICES.MSC תשתדל שאני אוכל לראות את כל ה SERVICES שיש.

המשך לילה נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...