כרטיס הרשת המובנה לא עובד - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס הרשת המובנה לא עובד

nadavbu

Recommended Posts

החלפתי לוח אם לאחר שלוח האם הקודם נהרס, אך למרות שהתקנתי את הדרייברים של לוח האם החדש האינטרנט לא עובד (כלומר כרטיס הרשת). הלוח אם הוא GA-M61PME-S2P. האינטרנט הוא אגב ברשת עם ראוטר. מה יכולה להיות הבעיה ואיך אפשר לפתור אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זאת אומרת לא עובדים?

בדקת במנהל ההתקנים אם מופיע משהו? (סימן קריאה/סימון של X אדום על הדרייבר)

סימן קריאה. למחוק את ההתקן? ואם כן מה צריך להתקין במקום, כי כבר ניסיתי כמה פעמים מהדיסק ומהאתר של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אתה יכול לעשות קליק ימני על אותו סימן שאלה "עדכן דריבר" או מה שכתוב לך בסגנון שמה

בחר מיקום ספציפי [הכנס את הדיסק שקיבלת עם רכישת/קבלת לוח האם] ותכוון אותו לאות הכונן שבו הדיסק נמצא ויהיה בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אתה יכול לעשות קליק ימני על אותו סימן שאלה "עדכן דריבר" או מה שכתוב לך בסגנון שמה

בחר מיקום ספציפי [הכנס את הדיסק שקיבלת עם רכישת/קבלת לוח האם] ותכוון אותו לאות הכונן שבו הדיסק נמצא ויהיה בסדר

לא עובד, אותו סיפור. תקנתי את הדרייבר, בהתחלה המחשב זיהה חומרה חדשה כ"לא מוכר" או משהו כזה ואחר כך זיהה חומרה חדשה אחרת והתקנתי אבל זה לא עובד בדיוק כמו קודם.

עריכה: אם לדייק למעשה כרטיס הרשת כבר מזוהה (אם NIVIDA NETWORKING CONTOLLER #3 במנהל ההתקנים זה באמת כרטיס הרשת), אבל עדיין יש שני דברים עם סימן שאלה במנהל ההתקנים. אחד מהם "התקן לא מוכר" ובסעיף מיקום כתוב: PCI STANDARD ISA BRIDGE. השני הוא "בקר מסך (מתאם VGA)" ובמיקום כתוב: PCI SLOT 2 (אפיק PCI 2). את שניהם אי אפשר להתקין מדיסק הדרייברים. יכול להיות שאחד מהם גורם לאינטרנט שלי לא לעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך עוד מחשב בבית?

אם כן תחבר את שני מחשבים בכבל אתרנט מוצלב תגדיר כתובות IP באותו ה Subnet ותריץ פינג!

כלומר מחשב אחד יהיה

ip: 192.168.13.1

subnet: 255.255.255.0

מחשב שני יהיה:

ip: 192.168.13.2

אותו הSubnet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך עוד מחשב בבית?

אם כן תחבר את שני מחשבים בכבל אתרנט מוצלב תגדיר כתובות IP באותו ה Subnet ותריץ פינג!

כלומר מחשב אחד יהיה

ip: 192.168.13.1

subnet: 255.255.255.0

מחשב שני יהיה:

ip: 192.168.13.2

אותו הSubnet.

אתה תהיה חייב להסביר לי מה זה ואיך עושים את זה, כי זה סינית בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gal22.5, הוא הרי כתב ש:

האינטרנט הוא אגב ברשת עם ראוטר.

אז מה הקשר פה לחיבור עם כבל מוצלב?

nadavbu, הכרטיס מזוהה אצלך לגבי שאר הרכיבים תתקין את הדרייבירם של הצ'יפסט ללוח אם מאתר היצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gal22.5, הוא הרי כתב ש:אז מה הקשר פה לחיבור עם כבל מוצלב?

nadavbu, הכרטיס מזוהה אצלך לגבי שאר הרכיבים תתקין את הדרייבירם של הצ'יפסט ללוח אם מאתר היצרן.

ניסיתי להתקין כל דרייבר אפשרי ללוח אם מאתר היצרן, אחד מהם אני לא מצליח להתקין כי זה כותב לי שהוא לא מצליח לזהות את החומרה או משהו כזה. לאיזה דרייבר ספציפי אתה מתכוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בור ניגש נקודתית לבעיה שלך:

הכרטיס רשת מותקן, אז איפה הבעיה עכשיו?

הבעיה היא שאין . יש עדיין שני סעיפים במנהל ההתקנים עם סימן שאלה, כתבתי על זה לפני כמה הודעות. אני מנחש שהם הבעיה.

כשאני מנסה להגדיר רשת אחרי שהכרטיס רשת כבר זוהה, אני מצליח לסיים את ההגדרה אבל אין .

ורק שתבינו - המחשב מפורמט לחלוטין והלוח אם חדש לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...