מתלבט PS3 ל Xbox360 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט PS3 ל Xbox360

strifer

Recommended Posts

שלום רב :)

ניצלתי את המיתון במשק וקניתי LCD 32 אינץ' של .

(למי שמתעניין Bravia KDL32L4000E ).

עכשיו התחלתי לפזול לכיוון של הPS3 ,אבל אמרו לי לא לפסול את הXBOX360.

עזרתכם בבקשה , מה עדיף מבין השניים?

לטווח הקרוב והארוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ממליץ לך על האקס בוקס 360,

לפי דעתי מבחר משחקים מעולה, ואם אתה שחקן שירות הלייב נותן תמורה מצויינת ל-50 דולר~ שהוא עולה לשנה.

הפלייסטשן מציע יתרון של כונן בלו ריי ומשחקים בלעדיים כמו

Metal gear solid

God of war 3

uncharted

Resistance 1/2

לגבי ביצועים המשחקים שמופצים לשתי הקונסולות פועלות במידה שווה +-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל איזה משחקים אקסלוסיביים עושים לך את זה יותר ולפי זה תבחר.

לפס3 יש את KILLZONE2, UNCHARTED, METAL GEAR SOLID 4 ואת GOD OF WAR 3 וUNCHARTED 2 שייצאו בעתיד היותר רחוק.

לאקס בוקס 360 יש את GEARS OF WAR 1+2(שאלה המשחקים הכי טובים לדעתי שיש ל360 להציע), 3, WARS, OSDT ועוד.

יש גם את MASS EFFECT ל360 אם אתה לא מכליל את המחשב. ומס אפקט 2 שייצא בעתיד.

משחקים שיוצאים לשני הקונסולות פועלים בד"כ בצורה זהה ואין ממש הבדל, לפעמים יש משחקים עם תוכן נוסף שיוצא בלעדית לאחת הקונסולות כמו ההרחבה לGTA4 שיצאה רק ל360.

כמו כן לפס3 יש נגן בלוריי מובנה ככה שלסרטים באיכות גבוהה עדיף אותו, אבל מצד שני ה-360 משתלם יותר כלכלית אם אתה מתכנן על הרבה משחקים.

אני אישית ממליץ דווקא על הפס3, לדעתי יש לו יותר אקסלוסיביים טובים מאשר ה-360. אפילו שהPSN פחות טוב בהרבה מהלייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

יש לך את שניהם לא צפריר? באמת רציתי לדעת מה מי שיש לו את שניהם אומר...

אני מחזק את מה שנאמר, רצוי שתראה איזה משחקים מושכים אותך יותר, אישית אני הלכתי על הPS (עזוב את הבלו ריי) בגלל GOW3 וMGS4...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון ,

נינג'ה גיידן הראשון יצא לXBOX הראשון - סיגמה שהוא שיפור של הראשון יצא לפליייסטיישן 3.

נינג'ה גיידן השני יצא לXBOX360 ושוב , גירסא משופרת שלו עומדת לצאת לPS3 (כמדומני - שנה אחרי או יותר)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

יש לך את שניהם לא צפריר? באמת רציתי לדעת מה מי שיש לו את שניהם אומר...

אני מחזק את מה שנאמר, רצוי שתראה איזה משחקים מושכים אותך יותר, אישית אני הלכתי על הPS (עזוב את הבלו ריי) בגלל GOW3 וMGS4...

כן יש לי את שניהם ואני מבסוט משניהם(ויותר מכל מהמחשב, אני פאנבוי בנשמה :)). בהתחלה הייתי מתלהב יותר מה360 בגלל גירס והחיסכון הכלכלי שמתאפשר איתו, אבל עם הזמן יצאו משחקים מאוד טובים לפס3 שכבר הופכים אותו לכדאי יותר(וזה בלי לדבר על נגן בלו ריי מובנה).

ועם האופציה לקנות משחקים במחירים מצוינים מחו"ל, אין שום בעיה לקנות מדי פעם משחקים טובים בלי לקרוע את הארנק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על הPS3 יש לו אקסקלוסיבים יותר טובים לפי דעתי( Uncharted 2,MGS4,KZ2 Resistance 2 ) וכמובן GOD OF FU*KING WAR 3

וכן יש לי בעיות אובבסיה למשחק הזה :P ולPS3 יש יכולות תצוגת מדיה יותר טובה עקב הבלו ריי קיצר עדיף וד"כ המשחק היחיד שמעניין אותי בXBOX זה GOW 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוייי לא רק לא עוד דיון VS שלא יוביל לשום מקום.

הריי זה ברור שההוא יגיד ככה וההוא יגיד ככה ובס"כ אתה לא תקבל תשובה.

תחפש בגוגל מידע על 2 הקונסולות,על רשימת המשחקים שלהם,מחירים וכו" ויאללה תקנה מה שניראה לך.

אני אישית חושב שה360 נותן תמורה גבוהה יותר לכסף שאתה משלם אבל זה לא אומר כלום כי יבוא מישהו אחר ויגיד בידיוק ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם עדיף PS3 בגלל המשחקים לא יודע איך החומרה ושאר הדברים כמו בלו ריי

אבל המשחקים של PS3 לדעתי הרבה יותר טובים הם היו בתחום הזה עוד מלפני ה-XBOX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...