חברים ....מי שמחפש ישנה הוכחה חותכת לשיבוש השיתוף ע"י בזק בין לאומי - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברים ....מי שמחפש ישנה הוכחה חותכת לשיבוש השיתוף ע"י בזק בין לאומי

MAGIL

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז בקיצור, בשביל להוריד כמו בנאדם בלי הקוקסינלים האלה בבזק שממררים לי את החיים וחוסמים את ההורדות מTL ל3 קילו אני צריך להוריד את התוכנה הזאת?

איפה אתה גר? אני רוצה לתת לך חיבוק! :-*

בשעה שרשמת (בסביבות 4 בבוקר), בינלאומי גם ככה לא מגבילה ולא חוסמת שום דבר (בהתבסס על הניסיון האישי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שזה כתב לי connected המהירות עלתה ב20 שניות מ30 ל-270, מה תגיד על זה?

אתה רואה גם אני יכול לתת פוסטים מיותרים בדיוק כמוך! (וגם למה שהייתי שם את הפוסט הזה אם לא היה שינויי משמעותי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני דווקא ללא חייגן.

אכן, מוזר. לכראורה שום דבר שונה ביני לבינך, גם אני ללא חייגן, וללא שימוש בכל תוכנה כל הטורנטים שלי או כחולים או ירוקים, גם של TL, וכרגע, החל מ-2 בלילה אני לא חש שוום שיבוש, אבל הוא כן היה עד השעה ההיא. לא יודע, אולי עוזר זה שאני נוהג לשנות IP (ע''י שינוי בהגדרות הראוטר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאני מבין גדול ברשתות, אבל הבנתי שקל להם לסנן משתמשים כשאלה מחוברים עם חייגן, למשל כששאלתי על חבילת הגיימרים, נאמר לי שחבילה זו מצריכה חייגן. כך גם חשבתי שהם יכולים לסנן "מורידים כבדים" המחוברים עם חייגן.

אבל כנראה שאין קשר לחייגן.

אגב, בלי קשר לתקשורת עם הטראקר עצמו, אני הורדתי אפשרות של הצפנה ב-utorrent, היות וזה לא מונע מהספקית לשבש הורדות. כמו כן הגדרתי את הפורט ה-21 כזה שמשמש לתקשורת P2P, אבל לא בדקתי לעומק האם זה עוזר (בעיקרון הפורט הזה אמור לשמש ל-FTP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בלי קשר לתקשורת עם הטראקר עצמו, אני הורדתי אפשרות של הצפנה ב-utorrent, היות וזה לא מונע מהספקית לשבש הורדות.

יש שלושה אפשרויות של הצפנה לכל התקשורת היוצאת.

.

DISABLED לעולם אל תצפין.

ENABLED תשתמש בהצפנה אם אפשר, אבל גם בלי זה בסדר.

FORCED תמיד תצפין.

המצב הראשון והשלישי מנוגדים ותוכנות שמכוונות הפוף לא יוכלו להתחבר.

המצב השני ENABLED הוא הכי טוב כי הוא מאפשר לשלוח אם או בלי הצפנה, הצפנה כבקשתכם.

יש גם כיוון שנקרא Allow incoming legacy connection שמאפשר לקבל חיבורים ללא הצפנה.

ללא סימון האופציה הזאת לא תוכל לקבל חיבורים ללא הצפנה ממשתמשים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה HOTSPOT SHIELD מוגבלת בעד 5GB הורדה. (לפרק זמן מסויים, לא ברור לי מהו)

אז אפשר להשתמש בה בשביל להוריד 5GB, אבל אח"כ המהירות שואפת ל-0.

תקנו אותי אם אני טועה.

אגב, לפי מה שהבנתי טראקרים נוספים מתחילים להכנס לרשימת הטראקרים ה"אדומים" ולא רק TL.

HDBITS גם כרגע במצב offline - tracker timed out אצלי.

במשך השבוע האחרון חשתי איטיות בשעות היום מול HDBITS, הצלחתי לעשות seeding רק למשתמשי HDBITS שגם הם ישראליים מ 014

אבל לא לאף אחד אחר (אלא אם כן מדובר על אחרי 2 בלילה, בשעות האלה הם מורידים את הרגל מהברקס)

אבל היום זו הפעם הראשונה שאני ממש רואה את כל הטורנטים שלי ב hdbits במצב אדום offline tracker timed out

ממש כמו שקיים מול TL בשבוע-שבועיים האחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה HOTSPOT SHIELD מוגבלת בעד 5GB הורדה. (לפרק זמן מסויים, לא ברור לי מהו)

אז אפשר להשתמש בה בשביל להוריד 5GB, אבל אח"כ המהירות שואפת ל-0.

תקנו אותי אם אני טועה.

3GB לתקופה של 30 יום , ויש פיתרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3GB לתקופה של 30 יום , ויש פיתרון

יש פיתרון פשוט יותר...

מורידים את הקובץ הבא:

http://download.gorlani.com/macmakeup195d.zip

בתום הורדת 3 GB ... מפעילים את הקובץ הפעלה בתוך הזיפ...

בתוכנה שנפתחת לוחצים על כפתור GENERATE RANDOM ואז בוחרים completely random ואז לסיום בוחרים בCHANGE....

זהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...