עזרה בבחירת מסך מחשב 22-24 אינצ' בתקציב 1100 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מסך מחשב 22-24 אינצ' בתקציב 1100 ש"ח

onadiv

Recommended Posts

שלום אני החלטתי לקנות מסך מחשב חדש, הסתכלתי בזאפ וראיתי שני מסכים שתאמו את התקציב שלי.

T220P

2333SW

המסך 2333SW הוא 23 אינצ' עם FULL HD, והT220P הוא FULL HD בגרסת ה SYNCMASTER שהיא עולה עוד 100-200 ש"ח.

בSKYPC ה2333SW עולה 1024 ש"ח, והT220P בחנות הכי קרובה לבית מצאתי ב 1085 ש"ח (בגרסתו הרגילה לא SYNCMASTER).

עכשיו אני לא מבין כל כך בהבדלי איכות במסכים מלבד הניגודיות (שהבנתי שזה לא כל כך משמעותי 20K ב 2333SW לעומת 50K בT220P), ראיתי שיש FULL HD ועיצוב יפה ונראה לי שבמחיר כזה שווה לקנות, רציתי את חוות דעתכם כדי שאני לא אקנה את זה ואחר כך אצטער.

כרטיס המסך שלי הוא 9800GT

המסך מיועד בעיקר למשחקים ולסרטים, הסברים על ביצועי הכרטיס ברזולוציות השונות יעזור לי מאוד.

תודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני לא מבין כל כך בהבדלי איכות במסכים מלבד הניגודיות (שהבנתי שזה לא כל כך משמעותי 20K ב 2333SW לעומת 50K בT220P), ראיתי שיש FULL HD ועיצוב יפה ונראה לי שבמחיר כזה שווה לקנות, רציתי את חוות דעתכם כדי שאני לא אקנה את זה ואחר כך אצטער.

אם אתה רוצה FullHD במחיר כזה, לא תקבל משהו יותר טוב. דבר שחשוב להיות מודע אליו היא שברזולוציה זו גודל הטקסט עשוי להיות קטן מידי וזה מפריע לחלק מהאנשים. אפשר להגדיל את הטקסט באמצעות התאמות שונות ב-Windows.

כרטיס המסך שלי הוא 9800GT

המסך מיועד בעיקר למשחקים ולסרטים, הסברים על ביצועי הכרטיס ברזולוציות השונות יעזור לי מאוד.

זה תלוי מאוד במשחק הספציפי, כמו שאתה מבין. בעיקרון זו שאלה שמתאימה יותר לפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני אלך על ה 23 אינצ',ככה כשאני אראה ב1080P לא יהיו לי פסים שחורים מלמעלה ומלטה (לא שזה כל כך משנה..) בכל זאת עוד אינצ'.

תודה רבה על העצות עזרתם לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...