המלצה למסך 32 לסלון עד 4000+- - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך 32 לסלון עד 4000+-

orengore2

Recommended Posts

שלום לכולם

אני צריך המלצה לטלווזיה לסלון

קודם כל שאלה - לא מצאתי שום סטיקי שמדבר על יחס מרחק וגודל טלווזיה (למרות שאני יודע שיש), אשמח לדעת מה היחס של 32 ו37

עכשיו לגבי הטלוויזיה, הולכת בעיקר לשידורים רגילים של יס וDVD, לעיתים סרטי HD מהמחשב ואולי קצת משחקים

מראה - שלא יהיה מכוער רק

יציאות - כמה שיותר ויותר טובות כמובן. כמובן, SCART וכו'.

חשוב מאד - מכיוון שאין מערכת סטריאו בסלון או כל דבר אחר, אז שהרמקולים יהיו טובים

אחרון - מעדיף FULL HD אלא אם תשכנעו אותי אחרת

אין העדפה ללחברה מסויימת, מחבב קצת את וLG

תציעו מה שאתם חושבים, כמובן שבסוף אלך לראות את הטלוויזה במו עיני.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרחק צפיה ל32 אינץ' זה מטר וחצי שתי מטר כדי להנות מחוויה של מסך גדול

יש לי סקרלט 37 ואני צופה ממרחק של 2 וקצת מטר והמסך תופס את כמיט את כל שטח הראיה,אני מאוד נהנה מזה אבל אחרים שלא רגילים אומרים שזה כואב להם בעיניים.

מבחינת איכות היא מצוינת בשידורים רגילים וגם בHD למרות שזה לא פול אבל ב32 אינץ' אין כמעט הבדל בין פול לרגיל בגלל שהמסך קטן(יש לבן דוד שלי את ה32)

ממליץ מאוד במיוחד עכשיו שהמחירים ירדו מאוד ואפשר באינטרנט להשיג כבר ב3000-+ את ה32

יש ג את הסמסונג A550 שהיא פול HD אבל בחנות כשהשוויתי אחד לאחד בשידורים רגילים הסקרלט לקחה,גם HD רדי האיכות יותר טובה מפול כי פחות צריך לפקסל את התמונה שהיא באיכות נמוכה.

חיבורים:

סקרלט:2 שתי קומפוננט 2 קומפוזיט 1 סופרוידאו ו1 כניסת מחשב,1 USB ,אין אוזניות ואין סקארט

בA550 יש 3 ויו אס בי ואני לא מכיר את השאר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרחק הוא שלושה מטרים בערך אבל ההורים שלי קונים והם לא רוצים 37, והם גם יקרים יותר. היה להם רגילה עד עכשיו של 25 אז אני מאמין ש32 תספק אותם

בכל מקרה, יש את הסמסונג שהמליצו עליה כאן, אבל ההבדל בין FULL לREADY הוא בסביבות 800 ש"ח, השאלה היא אם זה שווה.

ולגבי פלזמה, לא נראה לי, LCD יותר טובה לפי דעתי ובמיוחד לחיבורי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, המסך הוא רחב - רוב השידורים הם בפורמט 3:4. ככה שאתה מפסיד דיי הרבה אינצ'ים, אני לא בטוח שזה יספק אותם מבחינת הגודל, אל תקחו לפני שאתם רואים אותה בחנות ובודקים אם היא מתאימה.

על LCD שידורים באיכות רגילה נראים חרא, מפוקסל. יש דגמים שרואים חרא ופחות חרא ביחס לפלזמה (תלוי במעבד התמונה שיש למסך), אבל בשורה התחתונה על פלזמה יראו יותר טוב מאשר על LCD כשמדברים על תכנים שהם לא HD.

חוץ מזה, למה אתה חושב שפלזמה לא טובה כמו LCD לחיבורי מחשב?

זאת החלטה שלך - אני רק אומר לך את העובדות.

ובכל מקרה, מ 3 מטר למסך 32" אין צורך ב FULL HD. אם אתה רוצה LCD עם מעבד תמונה טוב שיראו בה שידורי כבלים בצורה טובה יחסית ל LCD, לך על הסמסונג A450. גם זולה ביחס למתחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...