מחפש ספק שיחזיק כרטיסי מסך כבדים, תקציב ~500 שח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק שיחזיק כרטיסי מסך כבדים, תקציב ~500 שח

lol_minbet

Recommended Posts

לשניהם יש 5 שנים.

אני הייתי הולך על הסיסוניק וחוסך את ה - 150 ש"ח.

אני יותר מדבר על השירות של היבואן... לא שהשירות של היבואן של קורסאיר גרוע, פשוט השירות של רוזטק מעולה, ואם המחיר שלהם דומה הייתי לוקח את האנרמקס.

אם התקציב לא לוחץ, הייתי משקיע עוד 150 שקל לאנרמקס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה עדיף סופית

‏PRO82+ 525W Active PFC 12cm Fan‎

או

‏VX 550W Active PFC 12cm Fan‎

שניהם עולים אותו הדבר

הראשון

אין הבדל באספקת האמפרים על ה12V והראשון הוא שקט יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשניהם יש 5 שנים.

אני הייתי הולך על הסיסוניק וחוסך את ה - 150 ש"ח.

ה 150 שקל האלו עושים הבדל מהותי באיכות. הסיסוניק זה דגם תקציבי, קבלים פחות טובים, פחות הגנות, כבלים קצרים, רועש יותר וכמובן משמעותית חלש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אופציה מצויינת - ה-Cooler Master 500W Silent Pro

הוא נחשב שקט מאוד ואיכותי ביותר. מגיע עם 5 שנות אחריות כמקובל. יתרון שיש לו הוא שהוא מודולרי וחוסך כבלים מיותרים

בנוסף הנה נתון לגבי החוזק שלו - "...The single rail is with up to 50A on the 12V rail"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 150 שקל האלו עושים הבדל מהותי באיכות. הסיסוניק זה דגם תקציבי, קבלים פחות טובים, פחות הגנות, כבלים קצרים, רועש יותר וכמובן משמעותית חלש יותר.

אם הסיסוניק בעצמו דגם איכותי וטוב שמספיק חזק להחזיק את המערכת אז זה לא נורא (הבדל מהותי אבל לא כמו ההבדל בין הסיסוניק ל - TT TR2/EZCOOL או דגמים זולים של CM), למרות שעניין הכבלים הקצרים יכול להיות משמעותי (תלוי במארז ואיפה ממקום בו ספק הכח: למטה/למעלה).

עוד אופציה זולה וטובה היא זאת - http://www.bit-tech.co.il/Product.aspx?productid=664

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את הארמקס +PRO82 מKSP עולה 490 שח, פתחתי את הקופסה :

כל העניין עם החוטים נראה מאוד מסובך, החלטתי לדחות את הפירוק לפני שאלמד/אשנן איפה כל חיבור צריך להיות

אפשר איזה סירטון מYOUTUBE שיסביר בפשטות איך להחליף לספק החדש?

אני לא מבין למה אמרתם שהחלפת ספק כל כך פשוט, הרכבת הTWIN TURBO נראה כמו דיסנילנד לעומת זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת איך זה להרכיב ספק במארז (ככה אני הבנתי אותך בכל אופן) ולא איך זה לחבר אותו לכל החלקים.

תשתמש בחוברת של הלוח שלך, יש שם הסברים לגבי החלקים השונים וחיבורם (בין השאר גם לספק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאמר על הסיסוניק.. תתתפלא שיש להם את הספקים כמעט הכי איכותיים

וסיסוניק מייצרים לCorsair את הספקים.

ספק 400W של סיסוניק מחזיק 4870 עם E8400

הם חזקים מאוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהם חברה גדולה שמייצרת לעוד חברות גדולות לא מעיד על כל המוצרים שלהם. אני לא אומר שה OEM שלהם לא טוב, אבל אין מה להשוות בינו לבין האנרמקסים והקורסאיירים האיכותיים. ביחס של תמורה למחיר הם בהחלט מעולים, בפרט בסדרות הזולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...