עדיין בתול - חייב לצאת מזה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדיין בתול - חייב לצאת מזה

AZO

Recommended Posts

אני בן 18, מצבי החברתי מצויין, יש לי ביטחון עצמי וכו'

לא הייתה לי חברה רצינית לכל אורך התיכון וגם לא בחטיבה, תמיד הרגשתי שהן מטומטמות מדי/לא עמוקות מספיק/לא בוגרות, וגם עכשיו יש לי אופציות.

עוד שבוע בערך מסיימים לימודים ואני עדיין בתול, הפגישות בשישי זה בד"כ סרט/אחד החברים ככה שהמעגל החברתי לא מתרחב.

אני לא יודע אם להתפשר על מה שמוצע לי כרגע מבחינת הבנות שאוהבות אותי (בערך 4), אולי אני מתנהג כמו איזה פלצן מתנשא אני ממש לא יודע.

אני לא יודע אם אני צריך לשכנע את החברים להתחיל לצאת למועדונים כדי להכיר בנות חדשות,

מה לעזאזל אני עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Suck less.

אני איתו...

אני בן 18, מצבי החברתי מצויין, יש לי ביטחון עצמי וכו'
ני לא יודע אם להתפשר על מה שמוצע לי כרגע מבחינת הבנות שאוהבות אותי (בערך 4), אולי אני מתנהג כמו איזה פלצן מתנשא אני ממש לא יודע.

החיים שלך קרמל מצופה בדבש שעשוי מזהב טהור (ואכיל)

מה לעזאזל אני עושה?

אני חושב שאתה יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סע לתאילנד....

חחחח

בן אדם מה אתה לחוץ??? ראיתה יותר מידי סרטי נעורים במסך ??? סיים תיכון בתול באסה....

תאמין לי זה יבוא לך וכשה זה יבוא אתה כבר תשתולל אז תפסיק לחשוב על זה ופשוט תזרום תאמין לי... זב כבר יבוא בוא בוא בוא ..... חחח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לכם בכלל שהבן אדם הזה בן אדם רציני?

נראה כמו טרול, מסריח כמו טרול, כנראה שהוא טרול...

הודעה ראשונה וכבר מזבל לנוח ת'שכל?

באמא שלי שאני לא טרול, פתחתי משתמש חדש כדי לא להתפדח.

החברים אדישים מדי וחלקם לא יצאו למועדונים וחלקם דווקא אולי יסכימו.

אולי עדיף איזה מקום שאפשר להכיר בו בנות שלא במועדונים?(נראה לי המוני מדי..) פאבים מקום טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

באמא שלי שאני לא טרול, פתחתי משתמש חדש כדי לא להתפדח.

למה לא תקח את מי שנותנת ?

למה אתה מתנהג כמו פלצן נפוח איתן ?

בטוח בגלל שסדר הדברים לא מאורגן נכון אצלך , קודם אתה נכנס לה לתחתונים ורק אחרי זה אתה מתנהג כמו פלצן מתנשא - חחח

אתה אומר שיש כאלו שמחבבות אותך - הן אומרות לך שהן שוקלות את האפשרות לשכב איתך - אם תתנהג אליהן כמו שצריך אולי יהיה לך גם סיכוי לצערך אין שום נוסחה מלבד זה שאתה צריך לשים לב למה היא משדרת . אם לא הולך לך , לך פשוט על הכי מיואשת ותבטיח לה חברות - חחחחח .

תודה על הצחוקים - חתיך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד הרגשתי שהן מטומטמות מדי/לא עמוקות מספיק/לא בוגרות, וגם עכשיו יש לי אופציות.

בלי להעליב אף אחד או אחת.

בדרך כלל הן נראות לנו מטומטמות/ שיטחיות/ ילדותיות ואנחנו נראים ככה להם.

לפני שאתה שובר תראש באיך לשכב עם מישהי, תבין שזה באמת לא כול כך רציני... אולי ירדו עליך קצת אם ידעו אבל לא באמת אכפת למישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא לא ברמה שלי הסיכוי היחיד שיש לה להתקרב למכנסיים שלי זה בדמיון. מצדי להשאר בתול עד שאמות.

מצטער שאני א-מיני. תהיה כמוני הרבה יותר נוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

--------------------------------------------------------------------------------------------

נכון, גם אני בן 22 ואף פעם לא שכבתי עם גבר אחר... היו נגיעות וכאלה אתם יודעים....

אבל זה לא הפך למשהו יותר רציני מכיפ ליד.

:hat: :hat: :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד. עשה טובה לבחורה העתידית שאתה כן תחבב וצבור נסיון. זיין מישהי לא משנה מי כי אתה הולך להיות זיון עלוב.

יש כמובן את המצב שגם אתה וגם הבחורה שאתה רוצה בתולים ואז יש את הקטע של ללמוד ביחד שזה ממש נחמד ומאד מחזק את הקשר והכל. אבל האפשרות הזו (שלדעתי המועדפת) מתרחקת ממך בכל רגע נתון. שכן כמות הבחורות הלא בתולות בטווח הגילאים שלך קטנה כל רגע. ושל האיכותיות בינהן אפילו יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...